Jump to content

Recommended Posts

Hong Kil Dong (1986)

uxIap.png

Друго май няма какво да добавя за този филм. Много инфо не се намери, пък да ви агитирам точно за него, при лудницата около сериала, едва ли има нужда. Само ще отбележа, че сюжетите почти не се припокриват. Няма принцове, но се мярка лош цар, разбойници, добър брат и, разбира се, хубавко момиче.

Свали с български субтитри ОТТУК и ОТТУК

Свали с руски и английски субтитри ОТТУК

Гледай онлайн с английски субтитри ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах този филм за първи път през лятото на 1987 в лятното кино в Монтана.

Това беше и първият филм който съм гледал, а оттам тръгна и увлечението ми към азиатските филми. Вчера го гледах и пак ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма ми навя спомени от моето детство,

но е интересен, най-вече с това, че е дело на корейците, оттатък границата, .....ще представлява интерес, за тези, които искат да видят киното, доколкото има такова, в Северна Корея;

иначе е много забавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... от братушките си го свалих на DVD, затова трудно ще го кача. Иначе съм гледал и аз '87 на кино и беше голяма мания. То не, че сега не е де. Абсолютна класика, един от най-добрите в жанра. Само че май не е за този раздел, нали е севернокорейски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, какви спомени и от детството! Беше класиката на класиките. Поредицата Шао Лин ряпа да яде, щастливката  също ... бледнее! Вий кво си помислихте :rolleyes:

 

От доста време го имам с аудио на руски и шапка им свалям на руснаците за доброто озвучаване. А репликите ги знам почти наизуст.

- Кто то такой, глухонемой?

- Я парень со свирелью, моя имя Хон Гиль Дон!

:nunchako:

 

В последствие винаги яко ме е кефело, как на почти всички корейски филми, като се появи якият герой и първата реплика на простосмъртните е уплашено да викат нугу ня!? 

 

Саундтрака също е доста добър! А и природата на Севернокорейските братя! Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...