Jump to content

Kindaichi Shonen no Jikenbo ~ Hong Kong [SP] (2013)


Recommended Posts

ATBB2012120644.jpg

Kindaichi Shonen no Jikenbo ~ Hong Kong [sP] (2013)
Страна: Япония
Също така известен като: Kindaichi Shonen no Jikenbo Hong Kong
Година на излъчване: 2013 – Януари – 12
Време на излъчване: Събота
Формат: Renzoku
Жанр: Мистерия
Канал: TBA, NTV
Епизоди: 1
Режисьор: NTV
Субтитри: Английски

Участват:
Yamada Ryosuke - Kindaichi Hajime
Kawaguchi Haruna - Miyuki Nanase
Seungri (Big Bang) - Kim Ron Don
Arioka Daiki - Saki Ryuji
Vivian Hsu - Ivy Ryu
Wu Chun - Byron Lee
Kiritani Kenta - Takigawa Ryuta
Eric Tsang - Wangrong

Mizuta Kouki - Sakuma Takeshi

Резюме: Корейският студент Kim Ryong Dong (Seungri) отива в Хонг Конг чрез обмен на студенти. Там той започва работа на непълно работно време в хотел, когато убийство се случва по време на модно шоу, и в крайна сметка става главния заподозрян.
Kindaichi Hajime (Kindaichi Hajime) решава да му помогне и започва да работи за разкриване на истината...

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Иха нямам търпение за този спешъл... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, Лазе! Хаяку!

Голяма почитателка съм на предходните две заглавия по темата (през 1996г е направен първият сериал с Домото Цуйоши в главната роля, но него не съм гледала). Ще взема да пусна теми и за тях, понеже в поредицата от 2003г имаше изключително интересни случаи.

А и Каме, как сме го пропуснали?!

Снимка от Wink up за януари 2013г. - тази остана за мен. Ямада и Дайки са с възхитителна фотосесия. Дайки тъкмо го изгледах в Двигател и ми се искаше отново да го видя някъде. Ще бъде вълнуващо преживяване с новият Киндаичи!

feef96c3c0461249.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми хареса на мен, а с такъв мерак го чаках заради сънгри и у чун... сънгри гледаше кат подплашен заек, а уж щял да отговаря за хумуристичната част... грънци, У Чун на китайски почти му се получаваха нещата, ама нещо дублажа на японски хич не ми хареса... през цялото време търчаха насам натам кат мухи без глави а в останалото време ни обясняваха какво точно е станало и колко сме тъпи, че не сме го разбрали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше за тийнейджърска лента. Все пак са снимали на чуждо място, а си спомням, че го правеха в размирно време, когато вървяха протестите за спорните острови. Опитали се бяха да съберат звезден актьорски състав. У Чун не бях го виждала от векове. Вивиян Хсу също. Това, че действието се развиваше в Хонг конг си е чиста реклама на града и човек може да получи известна доза информация за самото място, което е полезно.

Най-много ми допадна това, че

 

накрая всички се оказаха роднини! Хаха! Едно голямо, щастливо семейство!

 

П.П. Ямада и Дайки бяха с чудесни прически. Отиваха им и ролите. Ямада два пъти преди това е играл детектив и има сериозен опит в това отношение.

224812e2d0338c83.jpg

24b122f41f7667ba.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на историята, но едно нещо малко ми се наби на очи. Възможно е да е така защото ги започнах в разбъркан ред, но досега в немалкото истории, които изгледах

убиецът винаги е жена, и то хубава. Стигна се дотам, че видя ли симпатична героиня в началото на епизода, някак вече си знам, и малко ми убива удоволствитето.

 

Дано да греша , имам още цял сезон неизгледан, който да разбие калъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Наистина има подобна тенденция и тя се забелязва не само в тази продукция. Наскоро обсъждахме други криминални дорами, където се опитваха да изкарат убийствата като самоубийства.

За мен най-интересни бяха сериите с Джун Мацумото. Ако не си ги гледала, непременно ги виж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...