Jump to content

Recommended Posts

Оптимистите казват "чашата е пълна до половината", а песимистите "чашата е празна до половината"

 

За любителите на комедията ще им доскучее след 7-8 серии, а любителите на драмата ще трябва да стискат зъби в първите 4-5.

Аз лично харесвам и двата жанра и именно контрастът между двете на едно място ме кара да ги усещам още по-силно. Гледал съм го 4 пъти и сега го почвам за 5ти  :wub:

Най-ощетени са феновете на историческите, понеже сериала няма нищо общо с документалните (естествено) и за подсилване на забавният и комедиен елемент са вкарани модерни песни, аксесоари и летежи. OST също е страхотен!

 

Вероятно е сериалът на който най-много съм се смял и със сигурност този на който най-много съм плакал!

От гигантската ушна кал, майтапите на моста в 1ва серия, кобричките и търсенето на човека с раната на корема... до финалната сцена с падащите като звезди стрели в нощта!

 

Гледах ги по 5 на вечер и след първите 10 убеждавах един приятел (тогава на 20 години) непременно да го изгледа, а след последната серия го убеждавах да не го гледа преди да е станал на 30! :asian:

 

* само за статистиката и за мен това е сериалът, без който едва ли щях да попадна в плен на жанра

 

** Не мисля че принцът е станал лош. Остави ги да видят пролетта и отиде да отдаде почит за да си поговори с единственият човек, който вероятно го разбира преди да го загуби. Просто пое своят дълг да изпълни това, което повеляват дългогодишните норми които са наслагвани в съзнанието на хората към които принадлежи.

 

И на мен много ми допадна това, че нямаше кървища и трупове накрая, а напротив бе много красиво. Което всъщност засили драмата на макс... :cry: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...