Jump to content

100 Days With Mr. Arrogant (2004)


Recommended Posts

spacer.png

100 дни с г-н Арогантен


Жанр: Комедия, Романтичен
Година: 2004
Държава: Южна Корея
Режисьор: Shin Dong Yeob


В ролите:

Kim Jae Won

Ha Ji Won

Kim Tae Hyeon

Min Han

Kim Chang Wan

 

Резюме: Той е надут тузар. Тя – най-обикновена ученичка, току-що зарязяна от гаджето си, която решава да си изкара яда на една смачкана кутия и я изритва право в главата на героя, който мирно преминава по улицата със скъпарската си кола. Челото му е раздрано, пък и успява да се забие в една стена и настоява да му се плати за щетите. Но тъй като момичето е бедно, трябва да се измисли някакъв друг начин. Например тя да подпише договор, с който става негова робиня за 100 дни...

 


С български субтитри: :click:  :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На места лиготиите ми дойдоха в повечко,но като цяло филмчето ми хареса

Краят също беше доста захаросан(ама няма проблем аз обичам сладко ),но пък ми хареса номера който и спретна с резултатите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мен не ме впечатли кой знае колко ... дори има някои моменти които ме издразниха ... става да отбиеш време ... но нищо усобенно ... и леко постен за мен филм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер смех как я накара да се прави на Сейлър Муун разбих се тогава беше мн весело макар в началото да биеше на зле направена пародия края беше супер гот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми хареса филма

естествено преиграваха на моменти, но дори и тогава бяха много сладки

 

само края със затварянето на кръга ми се стори прекалено много в американски стил

ама иначе филмчето си заслужава да му се отдели време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм е уникален просто. Толкова се смях на моменти, краят беше много поучителен! ехеххе

Радвам се, че му беше отделено и място сред прожекциите на феста...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми допадна филма! Радвам се, че избрахме него да пуснем. Като цяло всичките филми, които гледахме имаха своите достойнства! Ако искате да разпуснете и да се посмеете - това е филма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ова беше втория корейски филм,който гледаах....мн ми хареса,мн смях падна макар да имаше и някои гадорийки като сцената с учителя и оная купа с гадории.........грабна ме -филмчето е страшно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно?Сигур. ли си че говорим за един и същ филм?Даже и на сцените пред асансьора? Немога да повярвам....явно имаш висик праг на смях....Мен тоя филм така ме хили ...още помня сцени от него въпреки че съм го гледала преди близо година сигурноо....

Както и да е ....въпрос на мнение и предпочитания,за мен филма е велиик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяя, не съм се разписала за този филм... голяма пропуск...

 

Това ми беше първият корейски филм, не сериал, и страшно ми хареса Вярно, на онзи момент в началото с гадориите замалко да го спра, но добре, че се въздържах. Особено симпатична ми беше сцената с бънджито... Бе супер беше!

 

Бтв на някой друг да му направи впечатление, че в момента, в който нашето момиче вече не беше гимназистка, спря да изглежда като малко момиченце и изведнъж стана доста по-женствена? Интересен феномен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е един от любимите ми корейски филми Много е забавен ... всъщност не казвам нищо ново , то който го е гледал би трябвало да се съгласи с мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филмчето е много добро, през цялото време ревах от смях сигурно съседите са ме помислили за побъркана, към края вече се чудех къде ще е прочувствения момент, в който ще се запитам "Защо и аз не си намеря някои красив и роматинчен азиатец?" , но добрият филм никога не изневерява на зрителя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чера следобед адски размазан реших да си пусна някоя комедия на случаен принцип и попаднах на това заглавие и уморен или не се търкалях по пода от смях Филмчето е готино, а главините герои те ядосват толкова много, че чак ти стават симпатични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...