Jump to content

Tower of God (2010)


Razzormaw

Recommended Posts

Понаваксах си с нещата понеже бях оставил да се понатрупат, а и действието вървеше не в посоката в която исках ама то се оказа, че съм дал пауза баш преди нещата да наберат скорост. :D Героите дето исках да се срещнат се срещнаха и вече наближава един мисля грандиозен турнир предвид как се разделиха отборите и учасниците в тях. Гадината Рейчъл ми стана още по противна след това, което направи и поредното й предателство..направо не знам как се гледа в огледалото тая изключително антипатичен персонаж, но поне интуицията ми работи понеже още от началото ме дразнеше. Свикнах и с новите персонажи дори и нова любимка ми се появи: Xia Xia - момичето с заешките уши. Малко creepy персонаж ама ме кефи арта. ^^ Но това не значи и че не ми липсват така старите герои затова супер се изкефих като се появи Андроши и дори Рак макар и да го дадоха за малко. Явно в краят на този Workshop турнир старата компания ще се събере поне така си мисля Куун вече е наясно с нещата остава и другите да им присветне лампичката по някое време. Андроши примерно не можа да зацепи за Виоле обаче усети нещо при краткият им сблъсък. Нашия човек ще бере ядове имайки предвид как са му са се наточили всички явно няма да му е лесно като Виоле на турнира. И отново странна, но интересна игра - това с пистолетите и събирането на куршуми определено ме изненада като идея и ми хареса, а това е просто за квалификация представям си какво ще е на самият турнир! Още ме е яд обаче, че изолират принцеса Юри от действието явно и в workshop арката няма да се появи, но надеждата остава!   :rolleyes:  :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм интересни неща се случиха хич да не е сега обаче почва баш шоуто с уъркшопа след като и последният билет за него отиде. Нещо ми убягна какво точно се случи с Андроши и дали успя да се класира в края на краищата след като разбра за нашия човек..май не понеже точно тогава отиде последният билет, което си е жалко тя ми е от любимците. :D Октопода ме шашна много противна гадинка не стига, че огромен ами смучи шинсу и лети! xD Ще стане на суши обаче само да го докопа Виоле! Много надежди храня за уъркшопа мисля, че ще е по интересно и драматично дори при онези игри, където оная мизерница Рейчъл си показа истинското лице. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц. Андроси не успя да се класира официално, но съм сигурен, че ще се качи на кораба някак си. Все пак разбра, че Виоле е Баам. Дали пък няма да щурмува кораба. Плюс това онзи цайс-а също трябва да се добере до турнира някак така че определено ще я видим отново.

Октопода малко дразни, че спира шинсуто и не става хубав тупаник. Иначе кой знае още, какво крие малката. Как смело го раздаваше пред "големия батко". :D

Рейчъл със сигурност ще си покаже физиономията някак в турнира. Няма да се очудя, ако се е набутала под прикритие в отбора на Баам или в някой друг тийм...

 

Вчера обаче цял ден чаках чаптъра щото бях забравил, че SIU е в почивка. Много мразя така като става! (::

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за тоя арк май го попретупа действието можеше малкооо по детейлно при битките ама айде ще приема, че е бързал за плажа. Особено ми се искаше повече за Анак Захард както беше с онова момче-пчела (много зъл персонаж btw :D) Това момиченце да и аз се учудих, че се дуеше така ама явно е hidden power char ама ще го видим колко струва барабар с октопода! Рейчъл може и да е там да ама не умирам да й гледам физиономията хич, толкова неприятен персонаж отдавна не бях срещал грам не го знам тоя СИУ защо вика, че му е любим герой.  :dunno: Иначе и аз се надявах за чап ама да...дано като се върне да ошляпа повечко страници!  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм дам битките бяха леко претупани в последната арка, но сигурно защото толкова много дуели се разивваха по едно и също време...

А СИУ не е първия автор, който си харесва анти-герой или злодей в повечко. При още няколко автора съм го срещал това из интервюта. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужаваше си чакането!  :896767: Бикини фенсървиз с Андроши у-а ама все пак дори и това не успя да засенчи завръщането на моя човек! Да му мислят всички костенуркообразни! 

 

 

rakd.jpg

 

 

Сега остава да седнат на една маса сите, да надигнат шампанското или винцето и "Събрахме се!"  :rofl: Тоя уъркшоп си го представях по иначе не ме питайте как ама във всеки случай не е тоя курорт дето изникна в конкретният чаптър. Очаквах нещо по зловещо, а пък тя ква стана..ама лошо няма! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да Андорси бикини спешъла беше много добър! (:: Хухуху! И Рак се върна, костенуркиииии!!! :D ахахаха луд луд луд
Добре подгря СИУ за хиатуса, сега ще има да се мъчим не малко време с почивки и хиатуси и бавно движеща се арка... <_<

Тцък! Но няма как де... надявам се бързо да минат мъките с операцията му и всичко да е наред, че да се радваме на още мноооооого и яки арки! (::

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е вече с Рак! Шоуто е макс - подкара ги всичките сини, жълти, черни костенурки няма спирка, а новият лаф, че бил динозавър и искаха чак да го снимат беше голям смях! :D Абе определено се радвам много, че го върнаха обаче тая чиби форма трябва да я махнат, вярно че сеир ама преди беше бая внушителен с оригиналните си размери. Чудно ми стана как е разбрал тея работи дето се случиха с приятелите му понеже той беше отделен от тях и не виждам логично обяснение как знае и за жълтата и за черната костенурка..:D Очертават се доста интересни чаптъри обаче! Тепърва започва уъркшопа, а не се знае Анак и Андроши как ще реагират и по принцип впишат в предстоящите събития. Едната почти е разбрала истината за Виоле другата тепърва сигурно ще разбере, а да не говорим, че там някъде сигурно дебне и противната Рейчъл..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъх? Че то май си го каза той, кой му е казал - ..... (забравих й името, но... еднооката мацка-гид с червената коса, която хем е от ФУК, хем помага на Баам и не се знае каква и е целта още). Май каза, че червенокоса костенурка му е казала (карам по памет тук) и Куун се сети, че е таз мацка, защото нали тя сключи с него сделката.

А и "жълтата костенурка", която Рак спомена според мен се отнася за Рейчъл, защото спомена "предателство" някъде, та няма кой друг да е. Аз съм 100% сугирен, че тя се скатава някъде из персонажите, чийто лица са скрити за момента! Даже няма да се очудя, ако е в тимът на Баам (един от тези забулените играчи)! Просто СИУ е лудак, когато става дума за неочаквано развитие, та всичко очаквам на тоя етап! :D

Рак си кърти, както винаги! И на мен ми стана много кеф, като се появи отново! :D Мисля, че автора го пусна в чиби-форма, защото в нея е многократно по-забавен! Ахахаха как само го гледаха "Дино, дино" наште! :D Направо се разбих от смях! Чиби-формата е по-подходяща, когато не се бие, щото е по-забавна, което май е и идеята на автора...

Искам пак да вида Андроси и Анак в действие. Не че не ми допадна бикини-спешъла от миналата седмица, нооо друго си е като почнат да чистят противниците! :D

Честно казано не мислех, че ще има чаптър тази седмица, заради операцията на SIU. Но може и превода да е бил грешен и да е имал предвид, че операцията му ще бъде след приключване на арк-ата.... хм.... само дано не прекъсне по средата, че това ще е най-кофти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре почна уъркшопа това с тея бухалки и залаганията ми се стори интересно, изчаквах да видя Баам в действие ама докато дойде той на ред с всичките тези участници..Така става, когато въвеждаш все нови и нови герои и се мъчиш да обхванеш един толкова мащабен турнир. Но вярвам, че ще се справи, поне Хиро доказа, че е възможно такова нещо при арката с Магическите игри в Fairy Tail. Този новият, който се появи дето пръсна главата на един доста едричък тип дори без да се обърне определено изглежда солиден играч и голяма заплаха. Естествено насочи се към Виоле - знае кой е протагониста! :D Чакам с нетърпение онова момиченце с октопода да си го получи, вече взе да дразни. А като стана дума за дразнители още няма никаква следа от Рейчъл явно се е покрила някъде ама по добре да не се показва изобщо. Другото, което чакам е да видя Рак в дейтвие, честно казано предвид голямото му и незаслужено отсъствие по ми се иска да видя неговата битка отколкото тази на Баам.Първият кръг доколкото разбрах мисли да го проточи, докато следващите действието ще е по експедитивно, надявам се и на по обширни чапове както бяха някои от наскоро излезлите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понаваксах си напълно чаптърите ама тоя SIU така го разгърна уъркшопа, че чак свят да му се завие на човек! :D Появиха се някои позабравени герои и то по доста изненадващ начин, особено Хуа Рюн направо ми изкара ангелите тая жена! Големи конспирации, голямо нещо обаче сега Баам го ъпгрейднаха зловещо с тоя "трън" и ще ги разкатае сите! Но й се вижда краят на тази арка, дори да продължи този турнир остава малко до финала, а нашите хора се събраха и едва ли ФЪГ ще им се противопоставят. Моя човек Рак здраво се развихри последните чаптъри, наистина се зарадвах да го видя пак в действие особено, когато си върна предишната форма. Вярно в чиби моуд е симпатяга ама повече ме кефи в original size! :D Сигурно след този турнир ще продължат да катерят кулата.

Все още няма и помен от Юри Захард...аз продължавам да си я чакам ама SIU е безмилостно копеленце...направо срамота да направиш толкова готин персонаж и да го замразиш за толкова време! :@ Е поне, че ми остави Андроши да не е без хич...

 

j09i.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се на нещо по дългичко ама SIU явно го е помързяло тая седмица! :D Иначе пак се очертаха интересни неща за следващият път, тоя Бета отпадна от играта май май ама лошите им остана един коз таман да видя какво представлява този "трън" понеже Виоле явно още не владее пълният му потенциал. Рефледжо изглежда като солиден противник и нямам тъпение да го видя в действие срещу нашият човек, а от групичката на лошите останаха и други...Чудя се вече какъв ли ще е следващият арк? Със сигурност ще е нещо още по оплетено така както са нещата сега, а и противната Рейчъл сигурно ще се пръкне отнякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее сега тепърва предстои битка с Рефлежио и Меддог. Да не говорим, че все има доста около уъркшопа да се разгадава и разбира се... около Емили! (; 

Има супер много отворени неща за сега, та не виждам новата арка да почне скоро. Пък и трябва да спасят мечето и червенокоска (ХуаРюн? Все не мога да й запомня името).

А и както каза, време й е да се появи Рейчъл. 

Мен поне ме радва, че най-после се събраха компанията. Другия чаптър ще е интересен да видим, кой как ще реагира.. :P

А за Бета съм любопитен дали вярно няма да стане, както един беше написал в коментарите на миналия чаптър: "сега Бам ще му прати покана да се сприятелят във Фейсбук" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе да му праща лошо няма, акаунта му сигурно ще е "black turtle". :D

Хуа Рюн е да като може да има малко разминаване понеже аз с корейските имена хич ме няма. Аз за нея си мисля, че може да е Емили понеже някак си се появи от нищото и останах с впечатлението, че знае доста неща и дърпа конците задкулисно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха "black turtle"! (: Нищо чудно това да е... :D

То и мен ме няма по техните имена. Вероника даже преди време ми мрънкаше за Ноблеса, че не било Шинвуу, а Шинуу... :D

А за Хуа Рюн - не мисля, че е Емили, щото тя май беше неподвижна /опитно зайче/ в онази вана в началото на арката още. Хуа Рюн иначе си я знаем още от първи сезон. Нали Баам й резна окото по време на битката за трона и короната още. После тя му стана пътеводител и сега май му помага задкулисно... (едит: а и кой знае, какви са ги вършили през почивката, докато уж Баам тренираше :D :D )

Така де, това поне е моето разбиране за нея от това, което сме видели. Не е в стила на СИУ да вземe да обясни чисто и пригледно кой кой е и за какво се бори. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз се сетих коя и откъде беше (а това си е постижение предвид размаха на SIU с персонажите) ама просто ме изненада появата й. Заради това си помислих, че може тя да е Емили, но разбира се нищо чудно да е някой още по изненaдващ (ей богу само да не е Рейчъл :D)! Най ще се изкефя ако е Юри Захард ама едва ли! :mellow:

Сега се чудя дали да не се хвана да прегледам първата арка пак ей тъй за опресняване на нещата пък може и да хвана нещо полезно дето ми е убягнало за сегашните събития.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Рейчъл няма как да е. Прекалено е хубава за да е Рейчъл! :D :D

Мен попринцип много си ме радва Хуа Рюн - червенокоса сладурана си е! (:: Силно се надявам Баам да я спаси преди СИУ да й тегли ножа! ;)

А това с прегледа е доста добра идея. Нищо чудно да има някой и друг загатнат елемент, като се има предвид сложното съзнание на СИУ. (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц 4 странички..доста мизерно, но поне бяха обемни ако не друго! :D Нашите май май ще палят фитила от тоя турнир, но дано да им се объркат плановете понеже наистина ми се иска да видя финален сблъсък на този турнир понеже ще е нещо епично по всяка вероятност. Останаха и лошковци за наказване и ме съмнява Виоле да ги пусне просто така и да остави Хуа Рюн ама тепърва ще се види. SIU остана длъжник тая седмица и дано следващият път да се отсрами с повечко неща! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмпф тоя Рефледжо се оказа tough cookie! Но за финална битка на Уъркшопа няма как да е иначе, а и е перфектната възможност Баам да демонстрира някои от екстрите на новата придобивка. Паралелната битка на Андроши също се очертава доста интересна като остава да се види как ще приключи тази арка и дали ще има още големи изненади..Най важното е обаче, че голямото трио - Баам, Кун и Рак е отново във вихъра си! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rgh1430647705f.png

 

Много добре са потръгнали нещата тук! Наваксах си напълно и новият арк определено ми хареса защото се появи Ю Ри най вече дето я чаках от сумати време. Иначе workshop-a си приключи прилично и постави нови перспективи към героите. Най вече ми хареса тази година пауза и пауъръпването на някои от тях, включително и новите отбори, които се сформираха. Сливането на Бам с thorn-a предостави съвсем нови перспективи за израстване на тоя персонаж, но далеч не на готово..ще трябва да се потруди явно докато го овладее напълно. Тея от FUG пък станаха още по неприятни след като не само, че играеха мръсно по време на уъркшопа ами и продължиха тая тенденция в новия арк. Според едно от изказванията на СИУ май ще понамали потока на нови персонажи, което е наистина доста удачно на този етап тъй като както сам той каза доста герои остават назад, а някои от тях са наистина готини. Допадна ми образа на това момиче от снимката дето я сложих сега в тоя пост - Ха Рюн, която е водач и беше на страната на лошите тоест FUG, но доста умело я конвертнаха към нашите хора. Интересното при нея е че е все едно гадателка..предсказваше някои неща с удивителна точност, но същевременно се оказа, че не вижда всичко..иначе щеше да е прекалено лесно! :) Същноста на Емиле наистина ме изненада и най лошото е че попадна баш в ръцете на когото не трябва и благодарение на това оръжие сега лошковците имат сериозно предимство в "Адския влак".

Стигайки до тази арка първо си представих обикновен влак, но някак си не ми се връзваше как щеше да се развие действието като хората ако беше така затова и не се изненадах, когато видях какво всъщност представлява и колко колосална е цялата работа! Определено ще е интересно, а все още героите дори не са се качили на него и вече има куп предизвикателства и мистерии...Лошото обаче е че се появи и тая оФца Рейчъл...маса неприятен персонаж ако бях на СИУ отдавна да съм я убил тъй като дори не е респектира като злодей ами просто отвращава. Но както и да е все някога ще я ошмули..няма кой да я търпи тая!

Така или иначе с Рейчъл или без действието си е под пара, а скоро ще се появи отново и Ю Ри...дано само се качат на тоя влак всички най после, че големи разправии в тая прелюдия! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...