Jump to content

Tower of God (2010)


Razzormaw

Recommended Posts

Рейчъл не случайно е заложена като един от главните образи в тази история. Сигурен съм ,че има неща,които за сега остават скрити за нас и всички масово си я наричат "кучка" и прочие,но нещата са много по сложни отколкото повечето си мислят. Има много пластове,наслоени и предполагам с течение на времето СИУ един по един ще ги маха ,докато накрая лъсне цялата истина зад нея.

Инак ,вече нямам търпение да се качат на влака и да видим принцеса Ю Ри.

Впрочем,тази Ха Рюн,ме кефи много като образ и се надявам да издържи до края :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам ама да се мъча да разбера Рейчъл и мотивите й е все едно да се питам защо оня ловец застреля майката на сърничката Бамби в оня филм на Дисни? :mellow::dunno: Бам не й беше направил абсолютно нищо, най много да я дразни заради привързаността си към нея ама чак да се опита да го убие..амбициозна егоистка с много комплекси така я виждам. Дори да дадат някакво обяснение пак не ме кефи. На всичкото отгоре и на външен вид е няква такава - ник'ва. :D

СИУ спомена в едни от онези анализи преди чаптърите, че ще даде по подробно обяснение за принцесите към които спадат Андроши, Юри и сестра й, която я дадоха за съвсем малко обаче все още не го е направил или аз съм го изпуснал ама не мисля, че нямаше такова нещо....Така или иначе при тях има някакъв бекграунд и специфични особености дето си заслужава да се знаят и изобщо като цяло кралските семейства в тази кула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцесите са осиновени дъщери за Захард, който не може да има деца. Поне така разбрах от руския превод. Всяка от тях е надарена и освен това получава и от силите на осиновителя си. Каква роля обаче играят в кулата, още не ме е ясно,  освен, че са бесни кучки. Приключенията във влака са епик. Мангата много ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...