Jump to content

Recommended Posts

Място където да се постват пълни концерти било то gayo daejun, kpop collection, korean music wave и т.н.

П.С. Дано идеята се хареса ако не ще ходи в ресайкъл бина

:) , но мисля концертите са интересни не само на мен и предлагат малко повече шоу, интересни колаборации, dance battle's и други яки нещица :).

K-POP Collection in Okinawa

MBC Korean Music Wave In Kobe

SMTown Live in Tokyo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра идея .......... :) благодаря за темичката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че вече има достатъчно музикални теми. Съществува и тема в която да се коментират концерти - тук.

Съветвам преди да се пускат нови теми - първо да се преглежда съответния раздел за съществуваща или близка по значение такава.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате я махнете, но не виждам никаква логика в споменаването на другата тема????Първо лайфа на е концерт. В него представяш един изпълнител, а концерта си е друга манджа. Мисля, че гледането на концерта улеснява нещата и спестява ходенето от тема на един изпълнител на тема на втори от там на трети и т.н. Не отричам, че ако искам да гледам даден изпълнител няма да гледам цял концерт, но за горния случай е полезно поне според мен. Второ онази тема помещава едно 80% изпълнения на изпълнители който си имат тема. Ако искат да си обсъждат хората техни изпълнения имат си теми за това. Това е тема за концерта, а не за TVXQ, Big Bang, SS501(преобладаващите лайфове в другата тема) Трето усещането от концерта е много различно. Потапяш се в цялостната атмосфера, изригването на тълпата при излизането на любимците им и т.н и т.н.

П.С. И защо се предполага, че не съм погледнал другите теми? Само защото имам друго виждане не значи, че не съм го направил. Много мразя когато се изказват такива мнения <_< . Един съвет относно другата тема: въпреки, изискванията относно поставянето на повечкото инфо в спойлер, там не е така и ми се отваря за 10 мин. въпреки малкия обем от 2 страници. :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам да се насладите на две от най - големите женски групи днес...И на двете групи концертите за жестоки...

2ne1

and SNSD :click:

http://www.youtube.com/watch?v=M85Z7oODZFM

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо нетърпение чакам SBS Gayo Daejun’ , особено изпълненията на импровизираните групи.

Момчетата:

20121203_daejeon_dynamicblack.jpg

Dynamic Black - B2ST‘s Kiwang, 2AM‘s Jinwoon, INFINITE‘s Hoya, MBLAQ‘s Lee Joon, TEEN TOP‘s L.Joe и ще работят с Shinsadong Tiger.

20121203_daejeon_dramaticblue.jpg

Dramatic Blue - B2ST‘s Yoseob, 2AM‘s Jokwon, MBLAQ‘s G.O, TEEN TOP‘s Niel, INFINITE‘s Woohyun ще работят с Sweet Tune.

Момичетата :wub: :

20121203_daejeon_dazzlingred.jpg

Dazzling Red - KARA‘s Nicole, SISTAR‘s Hyorin, SECRET‘s Hyosung, 4minute‘s HyunA, After School‘s Nana ще са с Brave Brothers.

20121203_daejeon_mysticwhite.jpg

Mystic White - KARA‘s Jiyoung, SISTAR‘s Bora, SECRET‘s Sunhwa, 4minute‘s Gayoon, After School‘s Lizzy с Kim Do Hoon.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате я махнете, но не виждам никаква логика в споменаването на другата тема????Първо лайфа на е концерт. В него представяш един изпълнител, а концерта си е друга манджа. Мисля, че гледането на концерта улеснява нещата и спестява ходенето от тема на един изпълнител на тема на втори от там на трети и т.н. Не отричам, че ако искам да гледам даден изпълнител няма да гледам цял концерт, но за горния случай е полезно поне според мен. Второ онази тема помещава едно 80% изпълнения на изпълнители който си имат тема. Ако искат да си обсъждат хората техни изпълнения имат си теми за това. Това е тема за концерта, а не за TVXQ, Big Bang, SS501(преобладаващите лайфове в другата тема) Трето усещането от концерта е много различно. Потапяш се в цялостната атмосфера, изригването на тълпата при излизането на любимците им и т.н и т.н.

П.С. И защо се предполага, че не съм погледнал другите теми? Само защото имам друго виждане не значи, че не съм го направил. Много мразя когато се изказват такива мнения <_< . Един съвет относно другата тема: въпреки, изискванията относно поставянето на повечкото инфо в спойлер, там не е така и ми се отваря за 10 мин. въпреки малкия обем от 2 страници. :huh:

Темата ми се струва излишна защото клиповете в ютюб се изтриват, както между впрочем е станало с този, който си сложил в 1-ви пост: MBC Korean Music Wave In Kobe

Но щом ти харесва да създаваш теми и да пускаш постове, които след 2 месеца ще са изпразнени от съдържание - твоя воля. Щом има потребители, на които им харесва, нека да се включват тук и да се забавляват. :rolleyes:

Единственото полезно, което би я осмислило и поддържало жива са линкове за сваляне на даденото изпълнение от торент тракери или от други лесно достъпни места. Но избягвайте mediafire, защото там линковете имат по-кратък живот и от тези в тубата...

Послепис: По принцип ако си забелязал - всички страници, в които се прекалява със снимковия и мултимедииния материал се зареждат бавно. Вземи за пример темата на Big Bang. За да се избегне това чакане - има лесен и простичък ход. А именно - отиваш в настройките на акаунта си, раздел форуми и задаваш малък брой мнения показвани на една страница в тема B)

И идеята ти като цяло ми се струва сбъркана, защото по принцип концертите се правят от конкретни изпълнители и в по-редки случаи - по празниците да кажем - от някоя телевизия, или за музикално награждаване. Да не говорим, че песните от последния ти пост - в който има две колаборации - не са били представени на сцена пред публика, а доколкото аз знам - наблъскали са 20 идоли в 4 групи; имало е гласуване по телевизия SBS, след което победителите изпълняват песента и приходите се даряват... :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ако си забелязал - всички страници, в които се прекалява със снимковия и мултимедииния материал се зареждат бавно. Вземи за пример темата на Big Bang. За да се избегне това чакане - има лесен и простичък ход. А именно - отиваш в настройките на акаунта си, раздел форуми и задаваш малък брой мнения показвани на една страница в тема

Мерси много за инфото, това не го знаех и определено помага на кофата да зарежда по-бързо.

клиповете в ютюб се изтриват
избягвайте mediafire, защото там линковете имат по-кратък живот и от тези в тубата...

Еми то 99 % от музикалните теми съдържат именно клипове от тубата, а download от mediafire също е много често използван. Съгласен съм, че е тъпо да кликнеш да си свалиш албум и линка да е вече неактивен.

За съжаление не винаги откривам друг сорс. Аз самият в 90% от случайте ползвам за сваляне на албуми K2NBlog, където рядко се случва да има други линкове. Другият вариант е Asiatorrents, но не всеки има акаунт за там (може да ги свалям от там и да ги качвам на 4shared, но не знам там колко ще им е годността?).

Съгласен съм и с това, че е гадно голяма част от клиповете да са премахнати или без звук (както често се случва с изпълнители на Pledis), но нямам идея от къде другаде може да се намерят освен от тубата .

Да не говорим, че песните от последния ти пост - в който има две колаборации - не са били представени на сцена пред публика, а доколкото аз знам - наблъскали са 20 идоли в 4 групи; имало е гласуване по телевизия SBS, след което победителите изпълняват песента и приходите се даряват... :rolleyes:

Сложил съм ги защото мисля, че ще се изпълнят на концерта. Може и да съм се объркал, но ще разберем съвсем скоро :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване