Jump to content

Kekkon Dekinai Otoko Season 1 (2006)


Recommended Posts

tumblr_mcy8hgahMU1qc0vg3.jpg

Kekkon Dekinai Otoko Season 1 (2006)
Страна: Япония
Година на излъчване: 2006-Юли.-04 до 2006-Сеп.-19
Жанр: комедия
Епизоди: 12
Режисьор: Miyake Yoshishige, Komatsu Takashi , Ueda Hisashi
Субтитри: Английски, Руски

Участват:
Abe Hiroshi as Kuwano Shinsuke
Natsukawa Yui as Hayasaka Natsumi
Kuninaka Ryoko as Tamura Michiru
Tsukamoto Takashi as Murakami Eiji
Takashima Reiko as Sawazaki Maya
SHEILA as Nishimura Chizuru, Michiru's friend
Nishimaru Yuko as Ozawa Mari
Takamatsu Iku as Emori Kazumi
Omi Toshinori as Nakagawa Yoshio
Miura Rieko as Nakagawa Keiko
Hiraoka Emi as Nakagawa Yumi
Sakura as Yoshikawa Saori
Takachi Noboru as Kaneda Hiroyuki
Kusabue Mitsuko as Kuwano Ikuyo
Nagaoka Naohiko as the bartender
Tachibana Ayano as the combini cashier
Nishio Hiroyuki as the video rental cashier
Matsui Ryoko as the waitress
Fuwa Mansaku as the foreman

Резюме: Shinsuke Kuwano е успял архитект на 40, който се радва на живота сам. Той не обича хората, но някакси е в състояние да проектира чудесни къщи за тях. Неговата рутина е да вземе на себе си вкусна вечеря и след това да релаксира на класическа музика в удобния си стол, докато се преструва на диригент. Една нощ той усилва музиката доста силно, затова неговата съседка Michiru Tamara почуква на вратата, за да се оплаче. Когато Kuwano отваря вратата, обзет от ужасни болки в стомаха и се свлича на пода. Michiru го придружава до болницата, където той се лекува при д-р Natsumi Hayasake. Kuwano е много груб с д-р Hayasake, но тя е решена да му помогне. След това Michiru и Hayasake стават част от живота на Kuwano. Те се сприятеляват с колежките му Eiji и Maya Sawazaki и всички редовно обсъждат това колко странен и ексцентрични е Kuwano. Възможно ли е някоя жена някога да поиска да се омъжи за него?

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 


Abe Hiroshi е невероятен актьор а и тук е на ниво какъв темерут какво чудо. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe Hiroshi е невероятен актьор а и тук е на ниво какъв темерут какво чудо. :rofl:[/center]

 

Харесвам играта на този актьор. Навсякъде е уникален и много добре се справя. :yes:

Не случайно е един от любимците на японската публика. И аз не правя изключение. :lol:

 

Този сериал се държи изключително на него. Харесвам и как играе Takashima Reiko

в ролята не неговия project manager Sawazaki Maya.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква ли се превод?

Английския ми не е достатъчно добър за да го гледам с английските субтитри. :(

Останах очарован от корейския сериал,за когото разбрах че е римейк на този, и бих искал да ги сравня двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква ли се превод?

Английския ми не е достатъчно добър за да го гледам с английските субтитри. :(

Останах очарован от корейския сериал,за когото разбрах че е римейк на този, и бих искал да ги сравня двата.

Май няма да се превжда... Поне до този момент никой не е проявявал желание да го направи.

Ето руски субтитри, ако ти вършат работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! Уникално изпълнение на Абе Хироши! Много човешки, много добър сериал. Без прегръдки и допиране на устни и пак си е романтика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes: Една от най добрите комедии ,които съм гледала,невероятно добра игра на  Абе Хироши,влюбих се в този стрхооотен актьор.Изгледах го след като вече бях видяла корейския римейк,но японския мен лично ми хареса повече. Сериала е направен така прецизно,няма нищо излишно и ефекта е смях мнооого смях!Честно казано не подозирах за тази страна японците,това изтънчено чувство за хумор,образа на главния герой  е направо произведение на изкуството с всичките му привички..хранене,слушането на класика придружено от дирижиране,вглъбяването в работата,неумението да контактува,придружено  със самоизолацията му от околния свят ,дори физическия му облик и маниери бяха достатъчно комични. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...