Jump to content

Recommended Posts

Изгледах го и аз най-накрая. Прекрасно изпълнение на Song Joong Ki! Главната също беше сладурана и си изигра добре ролята.

 

Лошият беше адски дразнещ, някакси нелогично висеше постоянно в къщата им и се чудеше каква идиотщина да измисли. Също останах потресена, когато риташе момичето, и никой не направи и опит да го спре.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много приятен и нежен филм. Цветовете, заснемането, дрехите, всичко разкошно.

А пък актьорската игра и на Song Joong Ki, и на Park Bo Young беше повечер от УАУ.

 

Само едно нещо не ми дава мира:
 

Off Topic

Защо, защо за бога, момичето не се върна по-рано?
След година, две, десет. Все някога щеше да стане пълнолетна, да изкара някой лев и да се върне да го потърси.
И според мен,  щеше да е хубаво и той да е остарял и побелял, защото така ми остави усещането, все едно тя си представя, че го среща, а не е наистина.
Това, и гореспоменатия момент, когато Лошия риташе Бо Йонг, а другите гледаха зяпнало, ми развали малко усещането.

Но като оставим това, чудесен филм. И смях има, и малко рев, и красота, и любов, и всичко <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът наистина е хубав и създава различни емоции в зрителя. Един по-различен поглед върху история с човек-вълк. Прекрасна актьорска игра и излъчване от всички.  Гледах го отдавна, но още помня някои от израженията на Song Joong Ki. Препоръчвам с две ръце!

Има го качен вече и във vbox: тук, тук, тук. :) 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният проект на Song Joong Ki преди казармата. И на мен ми хареса много, макар че не съм чак такъв фен на корейското кино, с малки изключения. Този е от изключенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...