Jump to content

Recommended Posts

Много ми хареса този филм,много.Колкото и да е познат сюжета,представен от толкова талантливи артисти ,просто оставаш без думи и само гледаш и гледаш.

Колко измерения има любовта.

Невероятна приказка

.А пък Джун Ги отново ми взе акъла ,както спомена speedy86.Това да говориш без думи и да казваш всичко.Браво.

Гледайте,заслужава си. :yes:

Благодарности за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз на клона подир вас. Филмът ми хареса, Джун Ги за пореден път ме очарова с актьорска игра и присъствие на екрана. Голям талант е това момче, няма слаба роля. Филмът беше интересно и оригинално поднесен, определено оправда очакванията ми. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никога не сте гледали филм с подобен сюжет, ще останете изумени, ако сте гледали, ще сте очаровани. И в двата случая заглавието си заслужава smile.gif


Много красив филм. Знаех, че ще ми хареса и ми хареса. Горе-долу предполагах какво мога да очаквам, защото сюжетът далеч не е супер оригинален и съм гледала подобни филми и преди, но ми беше интересно как корейците ще го пречупят. Катеричката, вълчето и половината животински свят да изиграе, този актьор винаги много ми е допадал, където и да съм го гледала. Много естествено му се получаваше дивашката игра в началото. Когато го караше да чака, всяко мускулче в него се напрягаше и такъв поглед вадеше, че направо нямах думи. Много се смях с тази продукция. Любима сцена-тази с китарата. Епик просто. И тази чиста любов, която показаха, може да се види само в азиатска продукция. Момичето и семейството й бяха много готини, но не можах да разбера как така лесно се отказаха от някого когото възприемаха като част от семейството си. Харесаха ми детайлите. Белегът от камъчето, който му остана беше много добро попадение. Устоя на времето, не спря да я обича и въпреки това тя остави белег както по тялото му, така и в сърцето му. Накрая си поплаках на прегръдката. Беше невероятен момент. А жигулката дето дадоха към края направо ме довърши. Не очаквах да видя нещо подобно в корейска продукция, хехе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса филмчето. Много го чаках и не се разочаровах (в което си бях убедена заради Джунг Ки, който е направо нереален~) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм! От кинематографска гледна точка беше издържан отлично, светлините, пейзажите и всички сцени бяха съчетани по много добър начин.

Повтаряла съм се с това, което ще напиша, но за такива филми обичам да казват, че напомнят повече на роман, отколкото на филм. Историята беше изключително увлекателна, последователна, привличаща и поддържаща интереса. Дори на места нещо да не беше както трябва, това е последното на което обръщаш внимание. Актьорите бяха уникални, всички направиха силна игра, кореспондираща на персонажите им. Адмирации за Джун! Не мога да си представя друг актьор да изиграе тази роля.

Финала беше малко самотен във връзка с вечното чакане и онези моменти със снежният човек, докато надписите течаха, но пък показа силата на любовта и привързаността!

Филма заслужава да се гледа, да му се отдели внимание и да попие всяка секунда от историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен филм с много добра актьорска игра. Мисля, че Сонг Джун Ги вече всеобщ любимец! Жанрът не ми много присърце, затова си останах леко резервирана до края, което не ми попречи и аз да си порева умерено, макар че ще се съглася с Speedy за финала. Особено силно впечатление ми направиха изключителните фризьорски умения на девойката, явно беше ходила на курс преди това, но му избара невероятна прическа на халю- звиздъ :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз този филм и само мога да кажа невероятен Джун Ги... просто ролята беше за него. Хареса ми, но имаше малко разочарование към края, очаквах, че ще свърши подобно, но той я беше чакал толкова дълго време, че чак ми стана гадно за него. На моменти супер много се впечатлявах от играта на Джун Ги, но и главната се справи много добре, а момиченцето на съседите беше толкова сладко и играеше толкова добре, просто филма беше хубав, но това, което на мен най-много ми хареса и ми направи кефа беше актьорската игра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не си падам много по филмите.. нещо не ми хващат окото, но тука има изключение. Много завладяващ и тъжен, хареса ми. :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го изгледах, след като близо месец го отлагах...

Очаквах фантасмагория, а се оказа...вълшебна, но много истинска история...

Хареса ми! Заслужава си всяка минута! А това момче играе просто великолепно! В целия филм не пророни и дума, но това по никакъв начин не се усети, напротив.

 

Препоръчвам филма на мечтатели и романтици, които вярват в чудеса :up:

 

п.п.Края беше такъв, какъвто трябва да бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма, приятен, но и не е нещо особено в същото време. Аз лично, трудно ставам емоционална на жанр фантазия, или на неща, които не се случват в реалния живот, по-далечни са ми и не мога да съчувствам на героя, то вярно, че всичко се случва само на филм, но фантазията си е съвсем на филм хаха. Все пак, главният герой беше изигран умело и трогателно. Майката на главната героиня ми хареса повече, като игра от нея, което естествено ми се стори, не в реда на нещата. Смятам също, че образа на героинята й не беше развит добре, беше в някаква депресия, после не беше... нямаше дълбочина, която да те погълне и да те ангажира. Yoo Yeon-Seok ми е много симпатичен, нищо че  все си избира негативни роли, адмирирам го за това, все някой трябва да играе лошия в филма, в страна като Корея си е направо похвална тази смелост. Него вече един път го критикуваха за лошото му поведение в един филм, което е доста абсурдно, все пак е филм... :slap:. Гледайте го, не е лош  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как започна филмът, краят също не беше толкова лош, но откъде го съчиниха този зализаният по средата, не знам  <_<

Странно как на фона на толкова добри и разбрани хора вмъкнаха образа на този изперкал и неуравновесен лигльо, който действаше толкова нелогично като цяло, че определено си плачеше за жълта книжка. Бях изумена как в едната ситуация той започна да рита главната героиня, а всички останали стояха като препарирани, вместо да го спрат  :mad2: А така и не се разбра откъде си беше втълпил идеята, която пробутваше още отначалото, че тя щяла да се омъжва за него  :wacko:

 

Добре че главният актьор беше радост за окото и се справи така блестящо с ролята, че успя да замаже неприятните впечатления  B)

Благодарности за субтитрите  :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз се причислявам към мечтателите и романтиците, малко е да се каже, че филмът ме трогна и развълнува! То не беше рев, не беше чудо :cry: Филмът си заслужаваше всяка отделена секунда (нищо, че съм на работа, ненаспана и с подпухнали очи :) )

Не съм гледала до сега подоби истории и останах впечатлена и с едно много нежно чувство в душата. И двамата главни бяха много добри, дълго време ще помня ролите им!

Слагам го в графата любими и го препоръчвам горещо!

Благодаря за субките :) Беше истинско удоволствие за очите и душата! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм се съмнявала в таланта на Сонг Джунг Ки.....не намирам думите ,но сълзите говорят сами/а скоро не ми се беше случвало да плача на филм,особено такъв ,който не мисля ,че е по мой вкус/...Тъй като преди мен са го казали много по - добре :NyXe :"За сетен път се уверявам, че думите са излишни, когато можеш да изразиш емоциите си с очи." и съм съгласна с blonde ,че филма е за "мечтатели и романтици" ,затова си мисля ,че мненията ще бъдат в двете крайности- охулен и неразбран или ще бъде възхвален без думи /тъй като такива не са измислени/.За мен...заслужава си всяка секунда...

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса... въпреки, че по принцип не си падам по тъжни истории...2 пъти се разплаках докато го гледах, а аз редко плача, камо ли пък на филм... Наистина историята беше невероятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм! От кинематографска гледна точка беше издържан отлично, светлините, пейзажите и всички сцени бяха съчетани по много добър начин.

Повтаряла съм се с това, което ще напиша, но за такива филми обичам да казват, че напомнят повече на роман, отколкото на филм. Историята беше изключително увлекателна, последователна, привличаща и поддържаща интереса. Дори на места нещо да не беше както трябва, това е последното на което обръщаш внимание. Актьорите бяха уникални, всички направиха силна игра, кореспондираща на персонажите им. Адмирации за Джун! Не мога да си представя друг актьор да изиграе тази роля.

Финала беше малко самотен във връзка с вечното чакане и онези моменти със снежният човек, докато надписите течаха, но пък показа силата на любовта и привързаността!

Филма заслужава да се гледа, да му се отдели внимание и да попие всяка секунда от историята.

Koizora, позволявам си да те цитирам, понеже мнението ми напълно се покрива с твоето! Този филм остави у мен красиво и топло усещане. Много време го отлагах, т.е. направо отказвах да го гледам заради коментар, че бил Маугли. Но е било голям пропуск от моя страна. Наистина прекрасен филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален филм...аз очаквах някакъв плосък филм на ужасите, а той се оказа съвсем различно нещо. Много стойностен, страхотна история, а за Song Joong Ki нямам думи...каква игра, какво нещо. 

Само главната нещо не я разбрах. Как можа да го зареже така, и то 2 пъти. И на млади, и на стари години...Поне да се бяха събрали накрая. А то, какъв тъжен край...Жалко :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен Джун Ки! Прекъсвах гледането, за да затихват емоциите. Да, краят беше какъвто трябва, но

Off Topic

засилва още повече пустотата, която те обзема от една любов преминала само в чакане и в крайна сметка пак изоставена.

Много фин, емоционален, тъжен и прекрасен филм. За играта без думи не е възможно да се изрази човек, просто се усеща с всички сетива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм съм го гледала два пъти и мога още двайсет... Историята е ясна, но това момченце е един от силните им и специфични с играта си драматични актьори, чийто проекти следя. А този момент и това му изражение няма да го забравя скоро.

 

                                                                                                                                        tumblr_mimverA27d1qi2ns5o2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...