Jump to content

Recommended Posts

shutter.jpg

СВАЛЯНЕ
:click:

Държава: Тайланд
Жанр: трилър, мистерия, хорър
Година: 2004
Времетраене: 1 ч. 37 мин.
Субтитри: български, в торента

Резюме: Тън е млад фотограф, който живее заедно с приятелката си Джейн. Увлечени от фотографията, двамата често работят заедно. След проявяването на поредния филм, Джейн и Тън откриват загадъчни сенки в снимките си. Докато двамата правят собствено разследване по случая, наяве излизат други снимки със сходни свръхестествени елементи. Същият феномен скоро сполита и най-добрите приятели на Тън и Джейн открива, че нейният интимен приятел не е споделил всичко, което знае. Една ужасяваща тайна от миналото се оказва в основата на тази черна и изпълнена с ужаси мистерия.

Гледал съм го няколко пъти, много е хубав! Един от любимите ми в жанра. Доста е страшен и финала беше...уникален. Тайландците са добри на ужасите. Имаше и още един много як, The Eye. Препоръчвам и него след тоя ;)

Гледал съм го няколко пъти, много е хубав! Един от любимите ми в жанра. Доста е страшен и финала беше...уникален. Тайландците са добри на ужасите. Имаше и още един много як, The Eye. Препоръчвам и него след тоя ;)

аз бях бая стресната от края.. но филма си беше наистина хубав

Наистина страхотен филм! Първият ми тайландски и бях във възторг. Един от любимите ми, ако не и любимият ми хорър :)

Краят е великолепен.

Още като не показаха как се изненада сестрата в болницата, а не показаха защо, умирах от любопитство колко показа кантарът, но си мислех, че понижено тегло, а не обратното.

Филм с Ананда... Че с много суперлативи...Че и награден. Ама хорър - жанр, от който бягам като дявол от тамян...  Хайде , ще изчакам мнението ти @aria и ще си помисля,  дали да се прежаля заради главния, който ми е слабост. 

преди 9 минути, asha написа:

Филм с Ананда... Че с много суперлативи...Че и награден. Ама хорър - жанр, от който бягам като дявол от тамян...  Хайде , ще изчакам мнението ти @aria и ще си помисля,  дали да се прежаля заради главния, който ми е слабост. 

Аз вече го изгледах на един дъх с малко превъртане в началото, че беше много еднотипно. Краят ми хареса, че си беше чист хорър. Обаче, понеже тук не ме знаете ще уточня, че аз много обичам да гледам страшни филми и са ми любими. Не ги коментирам обаче, понеже смятам, че подобни психо-атаки или страшни зрелища, не трябва да се коментират. Понеже съм свикнала ми беше твърде нестяскащ и обикновен. Но Аша, аз не съм критерий понеже съм отгледана с този вид филми, първите ми детски филми в зората на променте и първите видеокасети, които гледах бяха именно ужаси и трилъри. Затова моля те, не се подвеждай по мен. За мен беше слабо, можело е да бъде и по-страшно, но като за азиатско - толкова предлагат. Аз гледам подобни филми и после спя като бебе, а мъжа ми като ги гледа с мен после го е страх от тъмното. Ако ти не си свикнала, по-добре го пропусни. /ПС: "Мама" и "Другите" ми харесват повече. Но са от същия вид./

• Haha 1

Благодаря за откровенното мнение, @aria , така си и мислех, но за всеки случай реших да питам. Въпреки Ананда, предпочитам да си спестя стреса. Но пък , сигурно добре се е справил с ролята... Тюх, да му се не види...