Jump to content

Flower Boy Next Door (2013)


Recommended Posts

И аз много благодаря на екипа за бързия превод, въпреки че на мен ми се струват години докато се качат следващите два епизода... Толкова съм се зарибила, че рестартирам masters-tb през час... А сега след като направих грешката да изгледам 9-ти и 10-ти епизод ще се пържа в адски мъки до следващият вторник (дай Боже) или сряда. Сериалът наистина е много хубав, не е блудкав, поне според мен, сюжетът е много свеж и привлекателен, а героите са... Ух, нямам думи. Актъорите се справят чудесно, понякога направо да те е яд, че това е само измислена история, а не реалност. Аз съм очарована от сериалчето и то се вмества сред любимите ми, а дори не съм го догледала. За съжаление знам, че ще изгледам 11-ти и 12-ти и после ще страдам пак до следващият вторник. Де такава воля да ги оставя без да ги гледам? :lol: Благодаря за субтитрите - без вас, ние сме нищо! :kissx:

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да определя какво точно, но НЕЩО прави този сериал много зарибяващ:) Може би позитивната и всепроникваща лигльовщина на Ке Гюм, чиято липса се усети остро в един момент... Е, ако имаше и някакво логично обяснение главната героиня да хване окото/интереса на яките пичове, щеше да е още по-добре :i love this: Малката шефкиня с кръговете под очите е номер едно :lol: Ще ми се да я видя някъде в главна роля в бъдеще. Джин Рак също е чук, а с последните си изсулени гащи и ръцете в джобовете приличаше баш на някоя от "неговите" рисунки от уебтууна:)

 

Малко офтопик във връзка с горните мнения: Не го гледам с бг-субтитри, няма и да го гледам, ама евала на ангажираните за положения безвъзмезден труд;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах вече и 12-та серия и сега ще потропвам с крак за следващите. На мен също ми харесва сериала, защото са показали как жестоко може да се нарани душата на човек още в младите му години и да му докара страх от общуване с всякакви хора, и то с някакви си слухове, пуснати от злоба и ревност. И колко е важно да се намери човек, който после с такава последователност, положителна нагласа и обич да те накара да започнеш да излизаш от черупката си. Мисля че са показали добре психологическата драма, която изживява момичето. Може би и затова героинята изглежда доста схваната в играта, но пък всъщност точно така постъпва човек, който се плаши от всякакъв допир до обществото, защото се страхува пак да не го наранят.

Обаче

явно тревогите и драмата за момичето не са свършили. Стана ясно с края на 12-та серия. Не искам да гадая, но ми се струва, че надписа на вратата е дело на онова момиченце, което подтичва след Енрике - пореден опит на друга да й навреди и то пак от ревност, сякаш момичето е виновно, че някой го харесва и обича. Надявам се да не задълбочат драмата в последните серии. Ясно е, че ще се нищят нещата кой и защо го е направил и какво цели с това, но поне да няма големи трагедии.

 

Дотук ми харесват и драмичката, и артистите! :)

 

П.П. За руско говорящите:

Не видях да са дадени някъде линкове за сериала на руски /ако съм в грешка, моля за извинение/, затова ще постна.

Теглене с руски субтитри, вкл. 12-та серия ТУК

Лично аз го гледам онлайн ТУК - зарежда бързо и върви гладко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, понеже познавам хора, получаващи панически атаки при излизане, не бих казала, че е реалистично направен този елемент, но пък девойката добре си играе ролята.

 

Харесва ми сериалът - много нежен. Като история ми е някак японски, но с по-естествените корейси взаимоотношения. Главните са сладури, Главната преди много ме дразнеше, но тука с тая дълга коса ми е много хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Sierra, не го написах, защото мислех, че съм единствената, на която този сериал й напомня за нещо японско. Откакто го гледам не ме оставя усещането, че гледам някаква корейска версия на японския Nobuta wo Produce, макар че сериалите се различават много един от друг. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Sierra, не го написах, защото мислех, че съм единствената, на която този сериал й напомня за нещо японско. Откакто го гледам не ме оставя усещането, че гледам някаква корейска версия на японския Nobuta wo Produce, макар че сериалите се различават много един от друг. :)

 

Да, нещо подобно, без лигавите японски гласчета и фалшивите физиономии :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер Каст , много харесвам Yoon Shi Yoon много е забавен и садичък. Досега изгледах няколко епизода и ми хареса ,така че горещто ви го препоръчвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е меко казано страхотен! Надмина очакванията ми, определено. ^^ Наистина е много добре замислен, а каст-а - просто невероятни! Енрике е такъв сладур! Все толкова жизнерадостен, забавен.. Няма нещо, което да не ми харесва в този сериал. Определено си заслужава гледането! = ]]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята ми харесва, актьорите и играта им също :) Енрике умее да развеселява и повдига настроението :P , дори когато е сериозен пак ми е забавен, дано сценеристите да не оплескат края!

Нямам търпение за 11 епизод! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що привърших 12-ти епизод и направо ще се изгриза от чудене и маене какво се случва по дяволите... Сериалът започва все повече и повече да ми влиза под кожата, а това хич не е добре. Сюжетът е такава зарибявка, нищо че за повечето е банален или пък предсказуем, на мен ми харесва. Някак си носи едно такова различно чувство, което остава в теб дълго време. Не мога да определя какво точно е, но настроението в сериала е по-специфично и наистина много омайващо.

Няма да си кривя душата, Юн Ши Юн няма как да покаже възможностите си в целуването щом насреща му седи Пак Шин Хъе :D Но какво да се прави, да се надяваме, че все ще се намери някой да я отрака тая актриса най-накрая. След "Me too, flower" май няма да одобря нито една целувка във филм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах ей тая снимка направо ме убии

Голям сладур го играе в филма

uNdjmF2Dn7E.jpg

аххахаххаххха

 

Току-що привърших 12-ти епизод и направо ще се изгриза от чудене и маене какво се случва по дяволите... Сериалът започва все повече и повече да ми влиза под кожата, а това хич не е добре. Сюжетът е такава зарибявка, нищо че за повечето е банален или пък предсказуем, на мен ми харесва. Някак си носи едно такова различно чувство, което остава в теб дълго време. Не мога да определя какво точно е, но настроението в сериала е по-специфично и наистина много омайващо.

Няма да си кривя душата, Юн Ши Юн няма как да покаже възможностите си в целуването щом насреща му седи Пак Шин Хъе :D Но какво да се прави, да се надяваме, че все ще се намери някой да я отрака тая актриса най-накрая. След "Me too, flower" май няма да одобря нито една целувка във филм :D

 

 

 

Налииии след И аз съм цвете нямам кво да кажа..сериозно до сега много кореики сериали съм гледала ама целувката там беше ...направо .....

Ето малко гифчета

tumblr_lx52emYh9W1r0cmh2o1_250.gif

tumblr_lx52emYh9W1r0cmh2o3_250.gif

tumblr_lx52emYh9W1r0cmh2o4_250.gif

tumblr_lvweyyZleF1qcnu9io1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и последната серия. Хареса ми края,

нищо, че присъстваше обичайното заминаване на един от героите и събирането им след време.Защото срещата им беше перфектна,поне за мен.Пък и видяхме Док Ми в нов вид, вече самоуверена, красива. То пък и Енрике не и отстъпваше с новата прическа. Но съседът-писател просто ме уби , как пък попадна на второ момиче, затворено, криещо се и несподелящо нищо, просто не е истина.

861362039709.jpg

 

671362040301.jpg521362040322.jpg751362040474.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз току-що изгледах и 16-та серия.

 

Направо не мога да повярвам как завърши, много нетипично за корейците :D Те в действителност не се скараха и той не замина, защото й беше ядосан... нещо ново в корейскията история на сюжетите, определено :D Извън шегата, епиздоът наистина беше много хубав, а целувката накрая направо ме хвърли в тъч, най-недървената целувка на Пак Шин Хъе иухуууу :D Много съм доволна, че заърши така,просто перфектно. Приятелят на О Джин Рак и онази редакторката им се събраха, ауууу направо щях да припадна :D Много готино им се получи. А пък До Хи уоу не очаквах наистина да е преследвала Джин Рак заради парите, а то... хахах е дано й върже поне тоя, че хвърля бая усилия :D

 

Сериалът бих го изгледала с удоволствие отново, много съм доволна и наистина си заслужава. Не съжалявам и за 1 минута от времето по него. Който не го е гледал и има предрасъдъци – дайте му шанс, хора! Струва си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен беше за гледане, но имам една стабилна забележка:

 

 

Никъде не стана ясно защо, кога и как Ке Гюн се е влюбил в "Рапунцел". Ако е останал очарован от моментите, в които тя шпионираше брат му, припадаше, криеше се и не обелваше и дума, връзката им изглежда няма никакво бъдеще занапред, щото мадамата се очовечи :lol: Не знам, просто буквално ми се губи този момент на "хлътването", който обикновено зрителите очакват с нетърпение от романтична драма, за да им припърхат пеперудите в корема. Останах с впечатлението, че Енрике верно като някаква фея дойде или като рицар на бял кон, предварително влюбен в главната героиня по рождение и готов да й проведе психотерапевтичен тренинг...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах и изгледах последните епизоди на английски.

Честно казано, първоначално подходих доста скептично към драмата. Хич не съм фенка на Park Shin Hye. Често ми идва в повече с нейните цупещи се физиономии...Но тук беше в рамките на нормалното (ако мога така да се изразя).

Историята беше интересна, но можеха да развият сюжета по-задълбочено. Някак си, душевната й трамва не ми бе добре поднесена, можеше и по-убедително.

За любим образ няма да говоря, то е ясно, че е Енрике. Това момче изигра много добре ролята си. В началото дори не го познах. Толкова хлапашки вид, с такава усмивка, толкова лежерно поведение пред камера. Браво, наистина чудесен образ. В това момче има бъдеще!

Разбира се и останалите актьори се справиха добре. Шефката редакторка ми е любимка, не спирам да се хиля като я видя каква истеричка е :P

 

Относно влюбването,

мисля, че Енрике си го каза много ясно ..."влюбих се в Аджума, когато я видях на плажа...как гледа към океана..." Сцената си беше яка, а и се усетиха някакви искри. Но да, можеха да наблегнат на това "влюбване"...Да покажат по-отблизо появата на чувството и задълбочаването му.

 

 

Хареса ми. Готин сериал за отпускане.

 

Мерси на екипа за буквите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено добро попадение. След последните 3-4 сериала с фантасмагории, това ми дойде като приятен летен дъжд.

Енрике е фантастичен и не само с целувките. Бива си го момчето, а тази чаровна усмивка ме оставя без дъх. Момата най-накрая си пусна дълга коса... вече не се траеше. Определено вече прилича на жена. Но наистина не разбирам... Кой й избира дрехите? Съсипия... После що й викат "аджума".

 

И все пак, препоръчвам го :)

Приятен, не натоварващ, забавен и лек! Enjoy! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко и разпускащо сериалче за приятно убиване на времето. Не че ще го запомня с нещо, но става за едно гледане. Мацката с дълга коса наистина е по-симпатична, младежите всички бяха сладури. Дразнещите елементи ми бяха бившата приятелка ( рядко грозно и антипатично създание) и облеклото на главната, с което приличаше на някаква клошарка. Панелката, в която живееха, както и претрупаните с какви ли не боклуци апартаменти ми бяха доста позната от родната действителност гледка. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...