Jump to content

Lee Hi


blacky80

Recommended Posts

Малката прави страшни лайфове! Почвам да я харесвам доста ;)

 

Едно прекрасно изпълнение от K-Pop Star Dream Stage

 

 

И чудесното изпълнение на Rose със страхотната СиЕл

 

https://www.youtube.com/watch?v=bMK6gCYrTog

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението с 2000 Won беше и е WOW! И, каквито и да имам симпатии към момчетата, нейният уникално звучащ глас и сила, са отличаващи се. Супер сполучлива колаборация! Най-добрата за вечерта, и според мен, затова и спечелиха това спешъл издание. И другите стейджове бяха добри,но

вече 3 дни въртя ли въртя.

 

 

За стейджа на Инки-то, също аплодисменти. И там победата беше за нея. И Хаи, заедно с шеметната СиЕл, бяха едно страхотно начало, надявам се, и на бъдещи творчески проекти. Имам леко забележки, че силата на рапа на CL малко беше "височък" за основната мелодия на "Rose", но пък така и двете се открояваха и светеха със собствена светлина. CL е "the baddest female", а Lee Hi е "Monster Rookie", все пак. :slap:

Сладурки! И, двете са адски чаровници. Краят с "Gentleman" танца беше също сладко-странен, абе..всеки луд с номера си в това "семейство", някои с пълна програма.Нямам търпение за повече сцени заедно..направо за един световен тур на YG Family. :28558:

M2F53.gif

758689733.jpg

Слагам официалното видео.

 

Споменах Сай и неговия нов луд хит, та не виждам, макар и фен камера от неговото изпълнение с Lee Hi, на "What Would Have Been".

tumblr_ml8ukkDw681rk2vd4o2_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдъхновяващо включване, защото аз време напоследък нямам много, а тук рядко се споделят новостите около нея..

Започвам отзад напред, т.е с последните й проекти и участия:

Излязоха и отделните версии на тримата сладури за LG Pro Song! I'm gonna be your G! :xaxa: 

И общите три гласа в 

!

Супер сладко се очертава проектчето, а тя завидно отпусната и весела изглежда, което само може да ме радва и надява, че скоро може и в

шоу предаване, да я видя. Да, освен обявено й участие в шоуто на SBS "Thank You", където ще има късмета и щастието да се види с обичания от нея и цяла Корея певец И Мун Се. Кредит на новинта.

 

Относно Rose и последните й лайв участия. В неделя на Инкигайо-то И Хаи беше отново прелест на глас и присъствие, и взе трофеят този

път за Сай и неговата Джентълмен.

 

Все още песента й "Rose" се представя супер добре по класациите. Дори не очаквах да продължи да е в 10-ката на Melon, при положение, че толкова нови и приятни песни се появиха (на K.Will, Davichi, PSY, 15&, Roy Kim). Но това е то, дори от Фемилито малко да пообъркаха начина на промотирането, с целия албум, малката и песните й са вече разпознаваемо добри и "дълго живи" по класациите, което е най-важното за един изпълнител. Особено нов и млад.

Instiz chart rankings third week of April 2013

1. Psy – “Gentleman” – 45,870 Points

2. Cho Yong Pil – “Bounce” – 29,658 Points

3. Lyn ft. Baechigi – “Tonight” – 22,525 Points

4. K.Will – “Love Blossom” – 16,404 Points

5. Davichi ft. Verbal Jint – “Be Warmed” – 12,357 Points

6. Lee Hi – “Rose” – 12,182 Points

7. Seo In Guk – “With Laughter or With Tears” – 11,229 Points

8. Akdong Musician – “Officially Missing You” – 10,644 Points

9. 15& – “Somebody” – 10,523 Points

10. Akdong Musician – “Foreigner’s Confession” – 10,206 Points

Source: Instiz iCHART

 

Последно слагам снимки, повелителни в розово и толкова пролетни. Модното ми момиче е адски зареждащо. Остана да спомена, че очаквам всички снимки на страниците на Vogue Girl

64438-lee-hi-pretty-in-pink.jpg

tumblr_mlc8pd7f721rjgxz4o1_r2_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

You're special baby...не съм те забравила...

Ау, ау, толкова сладка реклама и песен! И Хаи + Табло = Fly :28558: ! Кой ти гледа тази питамин уотър при наличието на този крак?! :lol2:

Не съм очаквала двамата да са толкова наситено сладурести и свежи. А, как звучат? Искам още, о щ е...'ша пиша на YG, днес първо с Канг Сънг Юн ме зарадваха най-накрая с як клип и усещане за песен..сега ако ме прочетат как искам Табло и И Хаи в дует, само двамата, цена няма да има тази компания.. :896767:

 

Да сложа и другите, последни, нейни участия и "проекти".

..тя е като "последното" извънземно в YG E. :lol:

Papa YG сякаш ги търси с "конкурси"...хахахаха.

Като горд участник в първия сезон на K POP STAR, споделям включването й в сполучливата песновка "One Dream" с другите участници-финалисти от двата сезона на предаването. Много им се радвам на всички.

 

Преди това, И Хаи е взела участие на откриването на Pucheon International Fantastic Film Festival.

И отново и отново си казвам на глас, че това дете си е откритие с този глас.

[FANCAM] 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият YG сладур е рожденик днес. Lee Hi става на 18 г.!

Тя има всички шансове, освен видимо и очарователно да расте, и да се развива като музикант, всеки ден. В този аспект да обира любовта на фенове, последователи и музикални критици. Както и награди! Желая й да е здрава, и да катери музикалните върхове, както умее и й се полага. Да е все такава чаровнца, също й желая.

 

BU0Hzt4CEAEmllB.jpg

tumblr_mtkfzeoKXT1rk2vd4o1_1280.jpg

 

Последно защото ми липсва от сцената, и ми се иска скорошно завръщане...слагам участието й в Without You, от концерта OOAK.

Всяка нейна поява в WIN отчитам с голямааа усмивка  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както гадаехме, И Хаи е малкото бижу в BОМ&HI дуета, от YG E.

teaser_poster_3%EC%B0%A8.jpg

 

Искам и очаквам нещо по-различно от типичните сладки "коледни" песновки. Тези момичета могат да пеят в толкова стилове...въпреки, че народа корейски ще си "умре" от кеф, ако е типична коледна балада...Малко остава да видим и чуем! :)

tumblr_mxut3sJrYz1r5dcrwo2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко изоставяме..а клипа и песента на момичешката колаборация излязоха..и Коледа почти дойде! Мечтайте и си пожелавайте.. :)

Като заначало вижте техния прочит на Christmas ghost story-то...

 

 

Интересно включване от Lorde за И Хаи, и как кей попа се следи от всички малки или големи свеотовни звезди.. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкото-голямо момиче е вече регистрирана в Instagram, и е по-прелестна от всеки друг път...

Хубавее..и розавее (не знам защо това розово ми действа толкова...подсказващо... :28558: )

0f629518792311e3bae5122554e9122d_8.jpg

#kkk#pinkpinkpink#핑크가 조아#

cr: leehi_hi

 

Силно се надявам през втората половина на годината да се завърне. Ако ще това "pink" да има нещо общо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая нова изява, защото ми липсва от сцената. Потвърдено участие на И Хаи на YG Family Tour:Power in Osaka.

Нямам търпение да видя младото дарование и очаквам колаборации с по-големите й каки, батковци и момчетата от Winner и Team B.. :panda-145:

tumblr_n3uo9l6JJH1qb2yato1_1280.jpg

Нейното видео съобщение, и за моя радост на японски звучи добре.

 

За радост вече е излетяла в посока Япония, заедно с момчетата от Тим Б. Радват окото ми всички със забавен и много свойски еърпот стайл.

Ако и заедно се качат на сцена мисля, че ще са супер интересна комбинация. :wub:

3anebe3y.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-хубаво ще става по YG Family концертите...през август! Конкретно с дата 15-ти август (Сеул) и участието на YG Family на AIA Real Life: NOW Festival 2014. Поне за меломаните и YG привържениците е помислено добре, ще има различни стилове музика и забавления, а Lee Hi, Akdong Musician и B team са сигурни към преди това обявените Bigbang, Psy, 2ne1, Epik High и Winnner.

98428996.jpg

 

AIA Real Life: NOW Festival 2014 е двудневен музикален фестивал организиран от YG Entertainment, Live Nation и AIA Real Life, като артистите на YG E и на следващия ден Lady Gaga са най-очакваните изпълнители.

10322768_773805889306671_688356777051348

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак се притесних, че са я забравили от YG E, вече..а така се точех малката и тя някой кавър да направи някъде..

И Хаи ще изпълнява на 2014 KPOP Healing Concert by SOPA на 27 юни, виждам заедно с изпълнители като Shin Ji Hoon (KPOP STAR 2), Bangtan Boys, Kye Bum Joo (SUPERSTAR-K 4)..

2dqk2ms.jpg

cr:blog.naver

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време нямам, но никой не пише тук, та да сложа златното ми момиченце И Хаи как помогна на сладура БиАй и отбора му в битката на тимове в Mix & Match. B.I + Lee Hi = Assa #1! :wub:

(Нека шип-а да започне сега.. :lol2: )

Песента не беше нито най-добрия избор за отбора, нито най-хармонично и точно представена от момчетата (в сравнение с другите тимове), но малката спаси положението и даже  донесе победата на отбора в 6 еп. Моя милост се радва, че я видя на сцена, защото се разбра, че Хаи няма да присъства на YG Фемили концерта (минал днес) в Пекин.

https://www.youtube.com/watch?v=XXbeGSICZbY

 

Хубавицата ни тепърва ще се разгръща като изпълнител, само по-скоро да има комбек, де. Иначе глас - злато!

B0IU2FaCYAA_56p.jpg

BzyYQZxCUAAp5nT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова затишие ще има и бомба..сладка, очаквана или неочаквана, но определено зрелищна и очарователна. Ppeppero Fantastic!

Първото лице което се появи от предстоящия юнит от YG E за всеобща наслада бе И Хаи.

061f518d3c08068a65c394e45786bebf.jpg

Последва още по-сладко продължение ...и загадката не се разплете...

2dc8177d58cdbb8a2a2c04f8ce570cfe.jpg

В лицето на Боби от iKON, триото се сдоби с прекрасен рапер, чаровник.

a02a0f4fdea96f68b6e48d1558d85aa5.jpg

Както се казва още малко остава и всички завеси ще се вдигнат а народа дано не изпопада.. :28558:

 

Освен чакания трио тим от YG E, папа няма милост и леко по-леко вдига завесата и на iKON мембърите...

Абе очаквания да има... :896767:

 

Да добавя и прелестното участие на малката но голяма, на висоти и хладнокръвие в гласа, И Хаи в HAPPEN ENDING.

Стана направо Епик Хаи... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загадката се отплете...и съм сигурна, че много доволни има не само по корейските ширини...

Накратко другото очарователно малко, но все толкова гласово и симпатично девойче в YG E, Сухьон се оказа в схемата ака в юнита.

Последната донареди пъзела, така двата прелестни гласа освен зародилото се приятелството между двете, барабар с Бобчо, предизвикваха вниманието в медиите, още преди песента да излезе. А ден x дойде...и съм много доволна. Нещо свежарско и супер разтоварващо, без да е лигаво ми се слушаше...

Сега си оставям вратичка за много закачлив клип, защото двете са толкова чаровни и вдъхновяващи, толкова цветни, а Боби показва, че може да гали с балансово рапиране и внася нотка блясък и мъжественост, само с гласа си.

tumblr_nejx4tOOze1qg5bwdo1_r1_500.png

Песента е много слушаема, жива, и веднага слез излизането си дебютира под #1 на Melon с roof.

Всеки проект на YG E тази година дебютира супер силно и то заслужено.

hLYD4Ci.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както очаквахме, тройката засне и клип към зарибяваща си песновка "I'm Different" и дано не мине месеца за да видим сюжетната линия.

B2X2hiQCUAAgVhP.jpg

1-4.jpg

 

За радост на меломаните HISUHYUN ft. BOBBY ще направят и своя Hot Debut на сцената на M!Countdown (20.11)

https://www.youtube.com/watch?v=aBMlTwXAFCA

Песента успя и all-kill да направи в реално време по класациите, а девойките благодариха от сет на заснемането на MV-то.

01b38e0eba61f2f2b65b759ff97207f9.jpg

1743576_689457037828782_1501212101355481

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и дебюта на женския юнит на YG E на сцената на Инкигайо, днес.

 

Не може да не съм доволна, защото двете "YG принцеси" звучат супер добре лайв, Хаи си изглежда същото хубаво дете полу-пухкавелче когато дебютира, а не както много отдавна коментират, че се е изтънила, променила..бла, бла..а слагам в добавка, че и сценичното й присъствие е задобряло. Все пак не малко време мина и от нейния дебют. Сухьон е прелестна гласово, двете си пасват чудесно, би било още по ако Боби беше наличен за сцената, защото хореографията ми беше скучна. Но да, Бобчо не може да се колнира, той заедно с iKON откриват концертите на Бигбенг в Япония от новия им концертен X Dome тур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз трябва да съм кьорава, защото според мен Ха И е наполовина... Сладурчета са двете и ми харесва концепцията, малка и невинна, малка и не толкова невинна :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топъл, топъл..сладурски клип, както очаквах. От закачка, добре, че не се стигна до..бой и плачка.. :28558:

Участието на Боби е вълнуващо, и провокация и за моите очи  :wub:  , както и двете девойки го "показаха". Не лоша актьорска игра на ниво "ученически трепети" а, и тримата/четиримата младежи отговарят на описанието с годинките си. Няма захарна пошлост, има само усмивки и сладост, докъде се гледа клипа. И слуша песента. Доволна, ДжиСу, девойката в края, като нищо ще я лапнат в някоя нова айдол драма.. :896767:

 

П.с. Леоне, аз съм си кьорава, признавам си, ма чак наполовина...както сладко се изказвам за Хаи - сладко полу-пухкавелче

ми е с тези крачета и сладущип-чести бузки. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък клип. Физиономиите накрая направо ме разбиха. Доволна съм от песничката, а И Хаи за мен наистина доста е заслабнала, няма и помен от римските бедра, с които стартира. Освен това ми стои много по-естествено от преди и вече може да покаже малко чар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...