Jump to content

Lee Hi


blacky80

Recommended Posts

Леле, чак ме накарахте пак да гледам изпълнения на 1234 специално заради краката  :D

Но всъщност няма никакво значение дали е отслабнала или не след като налице са таланта, хубавата музика и сценичното поведение. Последното се е развило значително от дебюта насам. 

I'm Different е много зарибяваща и ми се е забила в главата  :) Клипът е страхотен! Интересна и забавна сюжетна линия и чудесна игра. Напомня видеата на AkMu. Дали режисьора не е същия?

 

 

tumblr_nf95hdqsaf1to2saho1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-добри на присъствие и все по-сладки "принцеските" продължават напред с лайвовете. Днешното включване за M!C е очарователно, вече подсилено от малко нервния, но супер сладко-сериозен, Боби.

Хаи ме изненадва все повече с "движенията" си  :28558:Игрива, чак..щастлива, може би заради днешния "сценарий" на историята..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошни на лайв и с победа от Инкигайо.

Дори не очакваха, че ще спечелят, но песента е толкова жива и завладяващо сладка..

d22c065d1970a7fb90ecc8ea7b0b62b5.jpg

 

Нещо очарователно и зад кадър на заснемането на клипа.

 

АйЮ, Хаи и Дара са "гостенки" и на започналия в събота AkMu Camp, или както знаем концертите на семейното дуо в Сеул.

Като първите две се качили и на сцената за лайв изпълнения.

924056_354966998009541_1153475441_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление последното лайв промотиране на "I'm Different" в музикалните шоу програми приключи, с това на Inkigayo, в неделя.

Изключително ме зарадваха от YGE с този сладурски и отговарящ на критериите ми за момичетата проект. 

ХаИ е толкова по-уверена на сцена вече и с нейния осезаем гласов талант я очаквам с нов албум през 2015г. Няма за кога Папа да отлага завръщането й, тя си има пауъра и харизмата, понатрупа повече сценично присъствие и заслужава втори пълен албум с широка промоция.

tumblr_nfuwkuN1Ri1ssnf1qo1_250.giftumblr_nfuwkuN1Ri1ssnf1qo4_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойката с нов комбек - вече попораснала и разхубавена, макар и отново с пословично дървения си чар на сцената  :):

 

 

 

Ето и два лайфа:

 

 

 

На мен лично "Hold My Hand" ми харесва повече, на "Breathe" височините ми се струват малко измъчени, но и тя ми харесва. Много приятен тембър има това момиче просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Hi в King of Masked Singer, като Samba Girl - с един великолепен и много различен от оригинала кавър на "My Name" на BoA

 

 

В първи рунд с Hula Girl (актриста Im Se Mi) + свалянето на маската

 

Spoiler

 

 

 

 

Певицата рекламира специално издание червило на MAC Cosmetics. 

 

leehi_collection_tout_1280x220.jpg

 

 

Lee-Hi_1498750591_Screen_Shot_2017-06-29

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента, но се чудих какво е станало с нея - от грима ли е или много е отслабнала? Или това, дето за момчета казваме "възмъжал", ама как е за момиче?... Не е важно, наслаждавам се на страхотния ѝ прекрасен глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пораснала е и е махнала всичката пухкавост, с която я разпознавах, когато се появи :)

 

От песента не съм кой знае колко очарована. Звучи ми като парче като за Black Pink с уточнението, че съм чувала само 3-4 техни песни. Е, тя и И Хай с новата си визия спокойно може да мине за пети член на групата, Сънгри и без това сдаде поста покрай скандалите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса последното и парче..Албумчето, което беше мини еп: 24°C .

В него имаше и песен напълно писана, композирана и  аранжимент на девойката - "20Min" се казваше.

Обаче да пуснат мини албум след 3 години чакане е малко тъпо. Нямаше обаче как да не пропусна живите изпълнения.

Трябваше с B.I да обикаля всички предавания и да не е сама, но заради нещата случили се с него му отрязаха частите и съкратиха песента.

 

На едно обаче по специфично участие тя показа една много яка версия на песента, където не  отрязва песента ами  "рапираше" на частите на B.I.

 

Да ви давам едно представяне от KBS COOL FM (радио) (цък) и тук са двамата с момъка.

 

И новината, която може би всички очакваха на 31 декември 2019 Lee Hi официално обяви, че напуска YG family

Писмото:

Spoiler

I’m here to greet you with news that is new and little unfamiliar on the last day of 2019. As of the end of this year, I will be leaving the nest of YG, a place I have been with for a long time.

As we have spent so much time together, I have so many memories when I look back. At 16 years old, I went to audition with a dream that was so big that it almost appeared reckless, I was able to join YG, an agency I’d looked up to when I was younger, and with the help of great people, I completed and released my first single “1.2.3.4” and album “First Love.” The memory of my first day in the recording studio and being amazed at hearing my own voice. That October, when I was monitoring the album I’d released with a racing heart. Everything is still fresh, like it happened yesterday.

Even when I was just starting as a singer, I thought time was going by so fast, and now I’ve gone from one album to three albums. I was 17 years old and I am now 24. It still feels like time is going by so fast, and though I feel a little sad on one hand, those times have also remained as precious memories I will never forget.

Of course, it wasn’t always easy, but I think I was actually quite lucky in a lot of ways. The staff, who always worked hard for me behind the scenes and who are like old friends and family to me, and the amazing things we built together will be something I will never forget.

As this is a decision I made after a long period of thinking it through, I want to sincerely thank the many people at YG who supported my decision and new start, and I will do my best to repay everyone with better music. As I am leaving the agency that I spent 8 years with, which is a long time, and was there for my growth, I will be even more prudent when choosing the next agency I will be with, and I hope to greet you soon with good news.

I hope the new year will be filled with even better things.

 

 

Засега още не е обявено, че е подписала с някоя фирма но по последна инфомрация води дискусии с MAKEUS Entertainment (Urban Zakapa / SunMi) и с AOMG.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Hi  участва в един от тракове от новият албум на  Code Kunst - 'PEOPLE,'

Песента се казва "O" . Aлбума е излязъл още в началото на април :D

Eто я песента :

O (Feat. LEE HI) (O (Feat. 이하이))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Участваше  на  2 май в  CODE KUNST [Story of PEOPLE]

Image

 

 

 

Те имат заедно и още 2  колоборации:

Code Kunst ft. Lee Hi - X   (2017)

CODE KUNST ft Lee Hi -  XI   (2019)

Цялото участие, където са си говорили и е пяла  песни:

Off Topic

 

 

Тук пък го има разговорчето им  с английски суб.:

Най - интересното, което казаха а и феновете го знаеха, че двамата работят по много песни заедно :panda-145:

Споменаха, че са близки приятели. Lee Hi продължи с това, че хареса приятелството си с него и работата въпреки възрастовата граница..

Да уточня господина  е на 30 :DПознават се от 5 години ~

 

Off Topic

[ENG] LEE HI Interview Cut on Code Kunst's [Story of PEOPLE] Live Show

 

 

 

Каква е връзката между трите песнички:

Lee Hi mentioned that X-XI-O they are interconnected, but X and XI carry other kinds of feelings, something sadder while O is close to a song about love.

Само да споделя, че господина е от фемилито на AOMG ... Вече имат трета песен заедно.Дали това не означава, че Lee Hi не е взела вече решението си :D

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Да кажа, Хайчето и  Changmo  че ще участва като   feat  в новата песен на EXO’s Chanyeol  и DJ Raiden с името “Yours.

Ще излезе на 12 май.

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Hi ще се появи в шоуто “Begin Again Korea”!

“Begin Again Korea” е е четвъртият сезон на “Begin Again”, естрадно шоу, където най-добрите музиканти в Корея са в чужбина. През сезони от един до три, певците пътуваха до различни градове в Обединеното кралство, Португалия и Италия. През този сезон музикантите тръгват на бурно пътуване из Корея и утешават корейските граждани, страдащи от пандемията COVID-19.

Този сезон включва участието на Lee So Ra, Henry, Lee Soo Hyun, Ha Rim, Juk Jae, Crush и Jung Seung Hwan.

Източник от “Begin Again Korea“, споделен  „Lee Hi ще се появи в шоуто, започвайки от четвъртия епизод, който ще се излъчи на 27 юни. Тя ще се появи в няколко епизода, а членовете ще покажат различни изпълнения с други изпълнители ".

Това ще е първата дейност на Lee Hi, от изминаването й от YG Entertainment миналия декември. 

 

Off Topic

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превю към участието  в следващите епизоди на госпожицата в предаването:panda-145:

Мега яките песни ще изпълняват ах ах ах

〈비긴어게인 코리아(beginagainkorea)〉 4회 예고편

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi Sihyun се завърнаха :panda-145:От обявяването на Хайчето като участник за тези моменти мечтаех ах дали ще има моменти на запяване на стари песни :Д

Да си припомните, че имаха песен заедно през далечната 2014 годинаа - цъъъъъъък

 

Има анг суб на разговора им

[합주실 On Air] 하이수현(HI SUHYUN) 컴백 이하이를 위한 선배 이수현 특강 들으러 컴온!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...