Jump to content

Ability (2012)


Blue_Moon

Recommended Posts

Дам, пак изяде боя. :lol: Май трябва да се обзаложим кога ще дойде чап, в който да му се размине? :D

И аз съм "за" лилавата сфера да вземе контрола. Иначе много лесно им видяха сметката на "другите".

Очаквах повечко проблеми да имат с тях, а и бройката им беше повече. Но "нашите" бързичко се справиха.

Са Рьонг не само че е единак, но съм сигурна на 99,9%, че не е в особено добри отношения с Хон.

Да, да видим дарбата на малката/със сигурност има някакви сили и тя/. Започна да става все по-интересно. B)

 

п.п. Дебилче, да, похвата и тук е същия, както при Тал, бавят-бавят и пускат после няколко наведнъж.

 

п.п.2 Бобо, нова любимка може би? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УоУ! За не знам, кой път вече го казвам, но... нашия пак изяде боя! :D

Начи осъзна, че спешъл силата му е да яде бой докато противника не се измори?! LoL! Хаххаахах още не мога да реша дали това е гениално или малоумно хрумване! Предполагам, че предстои да разберем...

 

Обаче 4 чаптъра за един уикенд ни се отразиха доста добре! КеФ! Как ми се иска да продължават с това темпо, но едва ли ще стане.

Най-много още няколко чаптара да пуснат докато наваксат с излезлите до момента и сигурно после пак ще почнат да ги бавят.

Нали ви казах, че така ще стане... бавят, бавят и изведнъж наваксват с по няколко чаптъра на седмица. Това се прави попринцип защото историята е по-запленяваща, когато чаптърите излизат през няколко дни, а не през седмица, както е стандартното. Някак за читателя онзи период на изчакване през които често забравя, какво се е случило изчезва и така историята го пленява напълно.

Попринцип обаче до сега съм го наблюдавал, като са го правили с повече чаптъри де (поне едно 20-30 като има за наваксване, или направо цяла арка). Тук не знам защо само за 4-5 чапа я направиха тази схема. Сигурно обаче имат нещо предвид... ще видим.

 

п.п. Накрая обаче тази мацката как се усмихна сладурски на лафа "движиш се като зомби", на които се засмях с глас btw! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, какъв чап! Нашия не яде бой :blink:  :lol: !. То беше ясно, че ще има нещо като организация и на другите може би дори няколко. Няма начин как всички да са на едно и също мнение, даже до определена степен бях съгласна с обяснението на “шефа“им. Като казах, че Са Рьонг е единак имах предвид точно това-нито с едните нито с другите(затова и казах, че ми прилича на Ф. :rolleyes: ). Просто външния вид на онези дето им видя сметката в гората определено не беше като на тези от Хон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно... преди малко пуснаха 3 чаптъра в мангарийдъра, които не са на EGS, но като гледам май и не отговарят на номерацията си. В 22 чаптър на края, нашия е заобиколен и ще яде бой и изведнъж в 23 чаптър в началото си седи в кафето, всичко явно е свършило и исторята си се развива на някъде....

Ако някой знае дали действително липсват чаптъри да сподели, че се въздържам да ги чета на тоя етап.

 

едит: Оффф тези глупаци в MangaCow-а. :slap:  Както обикновенно са оплескали нещата. Релийзите за 23-24-25 чаптър са техни, но са объркали нещо и 23 и 25 се дублират, 24 си е 24, а истинският 23 липсва!.... Пфффффффф ей точно се зарадвах, че 3 чапа излязаха на куп и нъц!... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, тъкмо реших, че има промяна в стереотипа и нашия пак яде бой, много бой. Освен това не мисля, че основното му качество е регенерацията-направо е магнит за неприятности :lol: . Ще се наложи обаче да изчакам превода на егсканс преди да коментирам повече, защото от този не разбрах онзи белязания от другите ли е или е човек(имаше и доста други неща, но това направо се наби на очи). Има неща които си личат и сега обаче като поканата от Хон, май е от типа покани на които не можеш да кажеш не <_< . Странно защо всички толкова се впечатляват от регенеративните му способности-не им вършат работа в битка(то и на него не му помагат-освен че удължават периода в който го бият :D ).

Новото беше това хлапе с ушичките. Вероятно нещото, което е откраднало е ...себе си.

Бас държа, че в списъка с особено опасните индивиди фигурира името на Са Рьонг-също така и в списъка на онези дето отвлякоха дедектива и може би още няколко списъка :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, Дебилче, напълно съгласна, били сме на грешен път относно дарбата/силите на нашето момче.

Неговата дарба определено е да привлича неприятностите, точно магнит за тях. :lol:

И пак изяде боя стабилно, бих се учудила, ако не беше. :D Той просто моли да бъде пребит!

А сега пък Хон искат да го защитават. Е, то е ясно, че ще се включи към тях.

На тази покана няма опция за отказ - съгласен или да? :lol2:  Странно, че белязания ги пусна.

Лошото е, че се води някакъв висок левъл за разлика от останалите други.

И определено му се въртят в главата все "хубави" мисли как да завладее хората.

Това лапе с ушичките ми напълни душата. Как се смях, като му се появиха на главата.

Кой знае какво е гепило от Хон. Много ми харесаха последните чаптъри имаше развитие на историята.

Беше забуксувала по едно време. Само дано това не е за сметка на Noblesse. <_<

Хахахаха, Са Рьонг съм сигурна, че е във всички черни списъци :lol2:  и на Хон и на другите.

Този единак определено е трън в очите на всички! Много ги обичам такива типове. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

488dc259c5774e30.jpg

 

Тази картинка казва всичко :rolleyes: -тези от Хон също най-накрая откриха каква  е способноста на нашия :lol2: . Сериозно не мога да разбера кой ще е толкова тъп та да се опита да абсорбира способностите му !?   . Много точно му приляга това описание-“ Късмет му е прякора, но Лош му е името“ :282:

П.С. Иначе това дребното  с ушичките добре се справя с командването.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“ Късмет му е прякора, но Лош му е името“

 

Много добре казано!  :xaxa:  Айде пак се забърка и наби между шамарите, че от много време не беше. :lol2:

Сега не само, че другия го преследва, ами и доста "лошо впечатление" направи на среброкоското от Хон, след като разбраха, че го е метнал. Става все по-чудесно! :lol:

Определено никой не би рискувал да абсорбира подобна дарба - всъщност това е проклятие!  :D   + това, че лекува всички други наред.

Малкия наистина стабилно го строи - само как започна с въпросите. Опасно сладурче. Само се чудя къде се изгуби Са Рьонг, залипсва ми. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах,Дебилче,много готино го описа :)

 

Едно е сигурно ,дори и да умре един ден, Юн Хва ще си остане идола на мазохистите. Току виж и паметник му направили. :D

Това хлапе с много интересни ушички. Опрделено доста радва. Ама сега забърка пак нашият човек в неприятности. Така де,той сам си е виновен,ама нали добра душица и на всички да помогне. Само,че това,че го покри,само го вкрава между шамарите. Хон,хич няма да им хареса това ,което прави нашето човече. Ама пука ли му,че изял някой и друг шамар в повече,все едно да плашеш куче със салам :D

Интересно какво ли има в куфарчето,което е измъкнало ушатото хлапенце. Предстои да видим във всеки случай.

Не знам,защо казвае,че дарбата му е проклятие. Трябва да има и такива за равновесие :) А и съм сигурен ,че занапред, ( дай боже) ще започне и да налага.Че в един момент ще с еуморим да гледаме как само го пребиват.Сладко,сладко,ама в един момент ще загорчи.

Абе и на мен ми залипсва вампирчо. Донася колорит с тях червени дрешки,червисани устни и т.н . А пък  и се надявам да научи на още неща нашата боксова крушка.

Амм,само на мен ли ми направи впечатление ,че мацката агент има същата ръкавица като Юн Хва или съм го пропуснал сред коментарите ви?

4034a0c26d8ea483.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, наистина си наблюдателен :up: . Това дори не съм го видяла. Абсолютно си прав-ръкавиците поне визуално са идентични, но не знам дали има същите функции като на нашия. Това поне обяснява защо хлапето(шефката) гледаше точно в ръкавицата на нашия.

Колкото до Са Рьонг и на мен ми липсва. Дано разберем къде е зачезнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Мишленце, ръкавицата на мацката и аз не я бях забелязала.

Кой знае откъде я е гепил Са Рьонг. :D преди да я даде на нашето момче.

Да не би да я е отмъкнал от Хон? Там ако ги раздават на "агентите" си, но пък среброкоското няма. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа,един път и аз да забележа нещо :) Принципно съм адски разсеян,ако някой не е рабрал :D

Наистина се връзва с това,че малката така любопитно му гледаше ръкачивката. Блу_Муун навярно Са Рьонг наистина ще се окаже,че я е гепцал от Хон.  Но дали ръкавиците изпълняват едни и същи функции ,Дебилче ,не съм сигурен. Аз поне като гледах мацето,раздваше много крачета,но с ръце не съм я виждал да се бие. Както и да е,предполагам автора по нататък ще хвърли малко светлинка върху това,макар,че не е кой знае колко важно. На мен ми е любопитно,Са Рьонг дали е познат на Хон. Дали знаят за него,като се има предвид ,че се покрива напоследък,след като агентите на Хон започнаха се навъртат по честичко,визирайки среброкоско.

Вие забелязахте ли ,нали като се бие използва една синя светлина като кълбо,подобна използваше и онзи силният гад,дето беше начело на саламандрите. Поне на мен ми изглежда идентична.

Дали се познават помежду си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, мацето много рита, почти като муле(хм, жена е, значи магарица ще е по-правилно :P ), но не пречи ръкавицата да играе някаква роля. По начало Са Рьон я даде само за да го прикрива и да му помогне да концентрира тази енергия. Пък и стила им на бой е различен: тя като жена -тоест по-слаба физически-набляга на ритниците, просто защото може да нанесе повече поражения(мале какъв експерт се извъдих;ето го лошото влияние на филмите, аниметата и мангите с бойни изкуства B) ).

Всъщност може и да сте прави, че ръкавицата е открадната от Хон. Тези които С.Р. изтрепа в гората бяха от другите, но костюмите им бяха като тези на Хон. Ония саламандри бяха облечени различно.

Мишленце не си спомням синя светлина, имаше червена, жълта и огън.  Но със сигурност.и Хон и Саламандрите знаят кой е(нямаше да иска Ю Хва да си мълчи иначе) и дори оглавява онези списъци с особено опасни индивиди, може дори да има отделен списък само с неговото име :lol2:.

Има обаче нещо, което ме озадачава от самото начало-нашия или е много широко скроен или прекалено завеян, защото след всичко което научи за другите дори не се запита кой или какво е Са Рьон :rolleyes: . Пък и както е тръгнало тази сфера в него ще вземе да се окаже шефа на другите :wacko: .  Чакам да се появи онази лилава светлина и не само ръката ами целия да се промени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да,той стила на повечето мацки е да налагат с крачета,което е доста и секси всъщност,особено когато са с къси поли и става въпрос за ечи :rofl:

Аз се сещам за една актриса дето така налагаше - Синтия Ротрок :i love this:  Звезда от детството ми )))

А инак да,вампирчо със сигурност е доста търсена личност. По нататък предполагам ще разберем и неговите мотиви,защото не е толкова зъл (поне според мен) като онзи например в къщата,но естествено не е и добряк. Това ,че помогна на нашият  си знаем по каква причина е,макар че с времето си мисля,че ще си станата дружки и вампирчо ще зареже пъклените си планове. 

Абе,нашето лапенце със сигурност е доста отвеяно и дето се вика ,вятър го духа на бял кон. Може би просто скуката ,която го бе налегнала в бара и изобщо в живота ,сега му играе лоша шега. Хвърли се между шамарите без да се замисли. А и тая дарба да го бият му вдъхна и смелост да се вре все повече и повече сред мелето. Ама наистина изобщо не се замисли нито веднъж,кой всъщност е Са Рьонг и какво в действителност иска. Доста е доверчив,спор няма.

Интересна теория относно сферата. За мен тя  е нещо като копието на Франки. Предмет събрал много сила ,който рано или късно би го погълнал изцяло. Засега само ръката,но занапред може и както казваш,целият да светне в лилавичко :) Със сигурност обаче ,един ден ще трябва да се научи да владее силите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю Хва наистина не знае кога да спре :28558: . Вече започна и да лъже-„да умрем заедно“-тия няма и да разберат какъв автогол ще си вкарат ако му се вържат :lol2: . Пък и това е ситуация на живот и смърт, може сферата пак да действа самостоятелно(а дано) и мечтата ми да стане целия лилавичък да се сбъдне по-рано отколкото си мисля :es: . Е, може и Са Рьон да дойде на помощ, което също е супер, защото вече ми липсва :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,друго си е с преводче. Инак,отново готин чап.Хареса ми. Юн Хва направо ще си умре от любопитство ,за това какво е откраднало хлапето и кое е всъщност то. ( явно,не само аз съм голям  любопитко  :D )   Да не говорим,че направо ще фалира ,без клиентела а кафенето все му го трошат.От Хон ще трябва да го спонсорират малко,ама ако началниците разберат в какво пак се е намесил,не пари ще види,ами шамари,шамари. Малката ще има пак да му се кара. Дано среброкоско да ги намери по бързо ,че нашето пак ще яде много бой,освен както казваш,Дебилче,сферата не се активира,но з ацелта трябва да изпадне в безсъзнание. Дебилче,и аз искам от нейде да се появи Са Рьонг и да помогне,ама надали ще е сега. Мисля че,би се появил ако сферата се активира,нали я усещаше когато е активна. По вероятното е някоя камера да ги е хаванала нашите и среброкоско да пристигне. Но пък тогава малкият ще бъде гепцан. Хмм,да видим дали пък нашето най-после няма да се справи само с някой от тия грозници. 

Аз почвам да си мисля,че това ,което е откраднало малкото ще да е нещо си , с което иска да помогне на някой близък, инак защо би умрял но не и да го върне,преди да е свършило там каквото си е наумило. Защото пък и твърди ,че след като си свърши работата,ще го върне на Хон.

 

 Вече започна и да лъже-„да умрем заедно“-тия няма и да разберат какъв автогол ще си вкарат ако му се вържат :lol2:

Хахахха,това беше много добре казано от теб :D    И мен ме разби репликата му и само каква сериозна физиономия направил . Безценно. Луд,луд нашият . Много ме кефи Личи си,че тази мангичка е от автора на Ноблеса. Има страхотно чувство за хумор :D Както и ти,Дебилче :rolleyes:

Сега остава и Блу_Муун да се включи и да ни позабавлява и тя малко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да ви забавлявам, нашето момче достатъчно добре се справя с тази задача. :lol:

Хахаха, ама колко самоуверено - да умрем заедно. :xaxa:  Другия, ако знаеше каква прецаквация си е това. :D

Направо много тежко взе да го раздава, но така по ме радва. В крайна сметка най-вероятно Хон ще се появят и ще ги спасят.

Или друг вариант е Са Рьонг да се появи и да ги измъкне. Крайно време е да го видим на сцената. Липсва определено!

Ама какво ще е това дето го е гепил малкия, та така го пази, даже ще се жертва за него? И двете страни го искат - Хон и другите. Интересно?

С тез ушички лапето ми пълни душата. :D Никак не ми харесва, че нашия трябва да изпада в безсъзнание, за да се активира сферата.

Надявам се, че скоро ще се научи да я контролира и да я активира без да се стига дотам. Иначе с това лилаво веднага го свързвам с Франки. :D

Може и целия да стане лилавичък? :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порцийка от два чапа наведнъж в ЕГСканс :panda-145:  Друго си е с  тяхното преводче :)

Охх,ще си умра от хилеж. Вижте само как са му кльопнали ушичките на малкият като му се кара Юн Хва :lol:  :D  :lol2: 

bea3e59ff5a45b69.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...