Jump to content

Can We Get Married? (2012)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

fullsizephoto259915.jpg
marry_actor_map.jpg


Can We Get Married? (2012)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Wooriga Kyulhonhal Soo Isseulkka
Година на излъчване: 29 октомври 2012 - 1 януари 2013
Време на излъчване: Понеделник и Вторник 20:45
Жанр: Романс
Канал: jTBC
Епизоди: 20
Режисьор: Kim Yoon Cheol

Участват:
Lee Mi Sook като Deul Ja
Kim Sung Min като Do Hyun
Jung Ae Yun като Hye Jin
Jung So Min като Hye Yoon
Sung Joon като Jung Hoon
Kim Young Kwang като Ki Joong
Han Groo като Dong Bi
Kang Suk Woo като Dong Gun
Sun Woo Eun Sook като Eun Kyung
Choi Hwa Jung като Deul Rae
Kim Jin Soo като Min Ho

Резюме: В сериала се разказва за майка, която започва да се бърка в бъдещите бракове на дъщерите си, което причинява повече вреда, отколкото полза...

С английски субтитри :click:
С руски субтитри и дублаж :click:

Онлайн с руски субтитри :click:  :click:


Ммм, сладурът от Shut Up Flower Boy Band... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 4те епизода - засега ми много интересна.Двамата главни са безумно сладки.Имат химия помежду си.Но двойката, в която тотално съм влюбена е Ki Joong & Dong Bi .

Просто ако няма още повече техни моменти ще убия сценаристите,когато гледах клипчетата от заснемането на фотосесията от тогава си личеше химията, пък и се забавляваха много..Тъпа проклета лампа,ако я нямаше сигурно невероятен момент щяхме да имаме.Пък и той за една лампа да и се скара,.ах проклет сценариии :д..
.



Пожелавам много успехи на екипа.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да изгледам сериала хареса ми и ви го препоръчвам.Историите на всички бяха хубави, и донякъде добре поднесени. ..Можеха и до 16 епизода да си поберат, но това е друг въпрос. Все още се ядосвам на факта, че Dong Bi и Ki Joong не бяха главните в историята - самите им сцени заедно не бяха много а исках да видя малко повече от тях....На 7 януари е имал специален епизод .Mузикалния фон много добре се сливаше и ми харесаха доста песнички ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля  кажете ми от къде изтеглихте сериала, как го гледахте, с какви субтитри?

Редактирано от mrnkaloto
И трите линка работят, има английски субтитри! В първия пост си пише всичко! Четете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех интересен постер с готини артисти , и забавен сюжет ... хахаха .. ама тая кака верно ли си пасна с малaдежа, че ми е още пред очите от " Dream high "  каква откачена пянка е ? А случайно нещо на руски поне не се ли намира ... :)



моя грешка обърках актрисата .... :slap: сега като разбрах коя е още повече ми се събуди любопитството :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе този сериал определено трябва да го гледам , попаднах на едно интересно клипче където не са убити от скромност .. ами напротив ... но тя главната и в " Палава целувка " не скромничеше много много де хаххаха

 мерси Tara :)



не мога да се въздържа да не го кача ...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ви разочаровам, но драмата е средна хубост. Вярно, че е малко по-разкрепостена в сравнение с драмите по държавните канали, но родителските тела са също толкова дразнещи и досадни. На мен лично ми дойде в повече прекалената намеса на майките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не бих казала, че е от най-интересните продукции, но след по-мудните първи серии ме увлече. Всъщност се наслаждавах на сцените на Jung So Min и Sung Joon, но по едно време се усетих, че чакам с нетърпение и тези с Kim Young Kwang и Han Groo, даже повече от главните ми харесаха към края. Тия, които много ме разсмиваха и разчупиха стандартите и така привнесоха много свеж полъх бяха лелята - стара мома и "квадратната глава". Както и в другите сериали, една деспотична майка не би ме изобщо издразнила вече, ама тука и другата такава отвратна, че и сестра й - още по-голяма гад - ааа, много е...

Вече бях се отчаяла, че няма да мога да го изгледам, защото dorama.su, закъдето е линкът на Tara зареждаше сериите бавно или хич не тръгваха /но пък има качен и последния 20 еп./.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май още дълги години ще си мечтая да изгледам тази прекрасна драма с бг превод... :( Толкова прекрасни моменти имаше. Обичам си я адски много. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...