Jump to content

Recommended Posts

Аз мислих, че

бащата на Хари е баща на Те Джун - т.е, според мен Хари и Те Джун са братя, а Хари и Джонг У - първи братовчеди по права линия.

:huh:

Ей, дано само да не се окаже, че

Хари и Джонг У са братя - от една майка. Нищо не знаем за случилото се с майката на Джонг У, но ми се искаше поне в един сериал да избягаме от клишето с братята и сестрите!

think.gif

Хари и Джонг У да имат една и съща майка не ми се вярва,защото още в началото на драмата не беше ли майката на Хари тази която нареди да отвлекат Джонг У.Ако той ѝ беше син би ли постъпила по този начин със собственото си дете. :lol:

think.gif

Хари и Джонг У да имат една и съща майка не ми се вярва,защото още в началото на драмата не беше ли майката на Хари тази която нареди да отвлекат Джонг У.Ако той ѝ беше син би ли постъпила по този начин със собственото си дете. :lol:

Ако Те Джун е взел детето още след раждането или след навършване на определена възраст е изолирал присъствието на "майката" в живота му, едва ли тази жена би имала към непознатото си дете силни чувства, както към това, което е отгледала.

Лошо звучи, но на практика често ни показват това.

Представи си само... Първо е била със сина, а после с бащата - логика - бол, хаха. Но е възможно - по корейски :).

Спомних си за Брук от "Дързост и красота":lol:

О, не, невъзможно, не и корейците:cry:

В последно време от корейците очаквам всичко :lol:

Пък е доста добра предпоставка, за това Джонг У да гризне дръвцето накрая, за да освободи пътя на "уж по-страдалия" си брат и любимата му. Много намирисва на сапунка, ама как е тръгнало, а и с пича на покрива като видях кой е, въобще няма да се учудя. Пък и помислете тя наистина каза да го отвлекат, но нито веднъж не е казвала да го наранят по какъвто и да било начин;) А относно корейския начин, за мен лично го разбиха още в Двете сърца на краля х.Х Въпреки всичко се надявам да не направят тая глупост с братята.

Ето нещо, което ме смущава от самото начало...

Ако Хари наистина е чичо на Джонг У значи е брат на Те Джун, до тук добре. Ама тогава майка му не може да е сестра на Те Джун, което означава, че няма обяснение за приликата на Джонг У с нея. Освен това кой и къде каза, че бащата на Те Джун е бил женен за майката на Хари :blink:

Аз мислих, че

бащата на Хари е баща на Те Джун - т.е, според мен Хари и Те Джун са братя, а Хари и Джонг У - първи братовчеди по права линия.

:huh:

Ей, дано само да не се окаже, че

Хари и Джонг У са братя - от една майка. Нищо не знаем за случилото се с майката на Джонг У, но ми се искаше поне в един сериал да избягаме от клишето с братята и сестрите!

Ако Хари и Те Джун са братя, няма как Хари и Джонг У да са първи братовчеди- Хари би бил чичо на Джонг У, а детето на Хари щеше да е първи братовчед на Джонг У. :)

Иначе и аз от първа серия до 14-та си живеех със заблудата, че Хари и бащата на Джонг У са братя, още повече, че имат и еднакви фамилии, но явно не е така. Заблудата идва от там, че в началото, когато казаха, че стареца умирал и се разправяха за парите, казваха, че е баща на Те Джун, явно са имали предвид тъст ( корейците и те наричат тъстовете, тъщите, свекърви и т.н. мамо и татко). В 14-ти епизод вече много ясно обясниха, че всъщност майките на Джонг У и Хари са сестри, явно дъщери на богатия дядка, който се гътна. Следователно Джонг У и Хари са първи братовчеди по майчина линия. B)

Те Джун изглежда е поел компанията и банката на тъста си, управлявал е богатството му, вероятно го е увеличил многократно и затова смята, че е в правото си да иска да го остави на него, а не на другата си дъщеря и оттам и цялата война с нея...

Ако Хари и Те Джун са братя, няма как Хари и Джонг У да са първи братовчеди- Хари би бил чичо на Джонг У, а детето на Хари щеше да е първи братовчед на Джонг У. :)

Иначе и аз от първа серия до 14-та си живеех със заблудата, че Хари и бащата на Джонг У са братя, още повече, че имат и еднакви фамилии, но явно не е така. Заблудата идва от там, че в началото, когато казаха, че стареца умирал и се разправяха за парите, казваха, че е баща на Те Джун, явно са имали предвид тъст ( корейците и те наричат тъстовете, тъщите, свекърви и т.н. мамо и татко). В 14-ти епизод вече много ясно обясниха, че всъщност майките на Джонг У и Хари са сестри, явно дъщери на богатия дядка, който се гътна. Следователно Джонг У и Хари са първи братовчеди по майчина линия. B)

Те Джун изглежда е поел компанията и банката на тъста си, управлявал е богатството му, вероятно го е увеличил многократно и затова смята, че е в правото си да иска да го остави на него, а не на другата си дъщеря и оттам и цялата война с нея...

Нещо като на баба Злата шурея. Е, сега има вече някаква логика. Остава и да разберем дали е така. Цели пет серии, с какво ли ще ги напълнят....

Lawandula, току-що изгледах епизода и не вдявам въпроса ти.

Защо и кога да я е намушкал? Само я прегърна, най-много да я задуши, ама нож нямаше никъде.

Хари и Джонг У според мен са чичо и племенник.1 ми версия е ,че Хари и бащата на Джонг У са братя.Бащата на Джонг У представя майката на Хари за сестра на майката на Джонг У за да може по някакъв начин да не заподозрат,че е при него и така да не я намери Хари.

Lawandula, току-що изгледах епизода и не вдявам въпроса ти.

Защо и кога да я е намушкал? Само я прегърна, най-много да я задуши, ама нож нямаше никъде.

Останах с впечатление, че и забива нож в гърба и така свършва епизода-15, не знам може и да ми се привижда.

Останах с впечатление, че и забива нож в гърба и така свършва епизода, не знам може и да ми се привижда.

И аз не го видях това с ножа (реших, че бастунът нещо е имал нож под тупкащата част).

Има нещо странно в бастуна на Хари. Ако има нож, може би ще е в горната част. Аз не разбрах, защо накрая

ги удари с бастуна? За да не видят снимката ли?

Впрочем, какви толкова грехове има Зои, че чак да е необходимо да ги изкупи чрез смърт? :blink:

Аз не се изразих както трябва, мисля че трябва да умре на финал, но изглежда няма да е така. А защо мисля че има все пак някакъв вид грях...

Детето е изстрадало много, но да се появи след 14 години като вече известна дизайнерка и започва да реве на ляво и на дясно, осъзнала че всички са я търсили и хора са умрели в търсенето даже, само че тя горката не знае. Поне през годините който е била в чужбина да се бе заинтересувала за тах. Само да спомена за майка й, че я оставяла на баща й да я бие и т.н. Накрая когато живяха в дома на детектив Ким, всички бяха щастливи и сядаха на една маса и се смееха, дори детектир Ким и подари пуловер като на дъщеря си, дори само заради детектив Ким е трябвало да се заинтересува за тях през тези 14 години. Не ми казвайте че цели 14 г само си е ближела раните. Ако питате мен е била от коктейл на коктейл... Може и напълно грешно да са насочени мислите ми, приемам да ме критикувате, няма проблем. Предполагам че съм малко и пристрастна в случая, тъй като не ми харесва акртисата и образа и в сериала....

И все си мисля че тя убива изнасилвача си, тъй като намериха видео запис с нея на паркинга. Та и нали на трейлъра дават как Джонг У се жертва за Зои, предполага е заради убийството, поне аз така го тълкувам де.

Но като цяло е интересен сериал, и ми е интересно как ще свърши. Харесаха ми двата варианта на Nagisa за евентуален край.

Има нещо странно в бастуна на Хари. Ако има нож, може би ще е в горната част. Аз не разбрах, защо накрая

ги удари с бастуна? За да не видят снимката ли?

Не ги удари с бастуна. Просто го използва, за да избие телефона от ръката на Джонг У и така да попречи на това той да покаже снимката на леля си на Су Йон. Тя веднага щеше да разпознае в нея майката на Хари, нали й показа по-рано снимка на майка си на лаптопа...

Аз в момента никаква идея си нямам какво се случва, добре успяха да ме объркат, с тези роднински връзки стана голяма каша.

И все пак си мисля, че за финал един от тримата ще умре, и най-вероятно това ще е Джонг У.

Колкото и да искам "и заживели щастливо", точно тук изобщо не очаквам да се случи laugh.gif

Мина ми през ума, че могат накрая да завъртят събитията и точно най-близкият на Джонг У, а именно партньора му да се окаже предател, няма да се учудя, защото все пак и той е много навътре с нещата и е постоянно с Джонг У.