Jump to content

The King of Dramas (2012)


Recommended Posts

Понаучил се бил да играе Шиуон, ама хич не сте добре дето говорите такива глупости. :28558: Човекът винаги си е бил перфектен и много хахав актьор. :wub: Тук се съдрах над 50 хиляди пъти да му се кефя, заедно с прекрасната Oh Ji Eun. Двамата бяха прекрасна двойка и определено Kang Hyun Min си е Кралят на драмата. :tongue: Главните бяха страхотни. Всички си ме кефят много или малко. От 2012-та досега си го гледам този сериал. Феноменален е заради Шиуон и сценаристката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О страхоно е, че се сетихте за този сериал. Беше и си остава един от любимите ми. Много реалистично и точно си показва каква човекомелачка е корейския шоубизнес. Трябва да се изгледа от максимално много хора, защото особено напоследък се навъдиха толкова заблудени момиченца и момченца, които и идея си нямат как стоят нещата наистина. Нека погледат малко, за да се уверят, че ангелоликите образи градящи се там на айдолите не са нищо повече от прах и дим. Кралят на драмите е моят номер 1. Този човек му подливаха вода нонстоп, всячески му правеха спънки, пробваха да го отстранят завинаги и той всеки път се измъкваше по някакъв начин като на магия. Никога не свали гарда, винаги с костюм и стоун фейс, упорито преследващ мечтата си. Точно такъв тип хора и хлебарките биха оцелели след ядрен холокост. Гледайте, няма да съжалявате сериала си струва и то много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих. Катастрофата в последната серия ми дойде малко в повече. Скъса ми нервите. Но съм доволен от драмата. Всичко за сериала е вече написано, така че само ще кажа благодаря на @Lawandulaза препоръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Приключих. Катастрофата в последната серия ми дойде малко в повече. Скъса ми нервите. Но съм доволен от драмата. Всичко за сериала е вече написано, така че само ще кажа благодаря на @Lawandulaза препоръката.

Последната серия е резултат от отрязането на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...