Jump to content

AOA


d3Mn

Recommended Posts

Започнаха вече и с комбек сцените.

 

M! Countdown (19.05.2016) -

/

 

От Music Bank не успях да намеря видео, а точно там сцените им бяха по-добри. Чо А направо ме убива с гласа си на живо. А ангелчетата са направо божествени! :) Как ми се искаше панталонките им да бяха дори със сантиметър по-къси  :28558: Не че не видях някои доста хубави кадри и така де.  :up:

 

Дано да успеят другата седмица да спечелят поне една награда, но като гледам как са се засили Twice май никой не може да ги събори от първото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането им на ShowMusicCore:

 

Супер са! Дано да спечелят награда с "Good Luck", защото песента е различна от повечето им, както и хореографията. Личи си колко са се постарали. Hwaiting Elvis  :up:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето я и първата им награда от MTV The Show. Честито на момичетата ни! d3Mn, отваряй водката, бирата или каквото ти е подръка  :D

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_755720629&feature=iv&src_vid=PqIkIXZR3r8&v=PuI8GCWzF0g

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк за теглене на мини албума "Good Luck" http://k2nblog.com/mini-album-aoa-good-luck/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, винаги са им много зарибяващи песните! Честити победи :). И "Good luck" и японската им са ми много любими в момента. Ще постна, единственото живо изпълнение, на което попаднах. Ако не сте го гледали ;)
click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз тези кабеларските предавания нито ги следя, нито им признавам наградите. В едно от двете се бориха с April и Seventeen, така че няма какво да си говорим. За мен важат само победите в големите 4 (които вече са 3). На днешния MCD нямаха шанс просто. Twice все още удряд голям брой точки, понеже все още песента им кисне почти 24 часа на номер 1, а и все още им се гледа много видеото и се коментират много, така че тази седмица надали ще ги огрее ангелчетата. Евентуално другата, когато ще се борят с Чонг Хьон от SHINee. Той поне не го теглят много, но пък всички знаем каква сила на феновете на групата, така че и тогава може да са си все втори. Нямат късмет тия момичета и това е. Все втори....

 

И ми е голям кеф да ги слушам на живо, най вече заради Чо А. Припева го пее малко по-различно, с някакви много яки извивки и звучи страшно секси и готино! Никога няма да ми омръзне специфичния й глас.

 

Deyja, или до сега не си споменавала, че харесваш АОА или аз не помня да съм чел такова твое мнение (май е второто), но много ме зарадва, че си им фенка. :) Поздрави!

 

И да кажа накрая, че и мини-то им е добро и всичките песни в него са хубави и интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова критичен, сега  :)  Победа ли е, победа е, брои се. На големите три трудно ще постигнат нещо като първо място, но може би следващата седмица ще имат по-голям шанс.

 

Фен си на Чоа? Гласа й е просто невероятен, тези извивки! Винаги пее различно. 

 

Ще продължаваме да им стискаме палци. А имате ли си любима песен от мини албума им? За мен е 10 Seconds.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сбъдна ти се желанието, днес спечелиха Music Bank. Сега вече мога ли да им честитя?  :28558:

Иначе да, не съм споменавала, но си фенствам по песните им от година, две. Сладурки са и Чоа определено е много силна вокалистка. На мен също "10 Seconds" много ми допада :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=lRDk-FQfC3g

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа ...... не вярвах, ноооо ето че успяха!!! Пак с клизмичка, но биха Twice! Сега вече ще празнувам.

 

Любимата ми песен от албума естествено е тайтъла, но и другите ги слушам. Според мен АОА (или по-скоро продуцентите им) винаги са избирали най-силните им песни като тайтъли.

 

А Чо А определено е една от най-добрите. Много специфичен глас, за който не може да кажеш: "звучи като някой си". Много е стабилна на живо иииии е чаровна. :)

 

Този им комбек се определя като секси, но забеляза ли сте, че всъщност е сдържано секси и няма нищо просташко или нещо подобно. Което е голям успех за мен. Ако успееш да си секси, без да показваш голота или да се държиш като някоя долнопробна ..... нали ... това добре го умеят тези момичета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм мене пък най ми хареса Still falls the rain. Даже ми се иска на нея да й направят MV като следващ проект тъй като ми се струва най добра след GL. Cherry pop и тя хич не е лоша..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много се ядосах! Що за злощастни промоции? То не бяха скандали, то не бяха глупости и шоукейса си започнаха със сълзи и извинения, а сега и наградата от Music Bank им взеха и дадоха на Twice!? Съжалявам, но понякога корейските фенове са изключително досадни и вместо да се наслаждават на музиката, превръщат всичко в едно търсене на под вола, теле и още причини за плюене и омраза. Разпищяха се, нямало как AOA да имат толкова много точки, победата не била тяхна, а на Twice. От Music Bank казали, че имало грешка в броенето и им взеха наградата!? Пълни простии. Явно им е дошло в повече и вчера на 29 май, AOA официално приключиха с промоциите на Good Luck :( грррр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eее, ама бива вече това! Според източници, щели да направят още един трофей и да го дадат на TWICE. Но пак много тъпо, че ощетяват така AOA. Не биваше. 

 

И тъжна новина, че спират с промотирането, защото определено ми се гледаха още :cry:  Лоша идея на агенцията да ги пуснат наедно с TWICE, след силния им дебют и скорошното(недотолкова) връщане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече започвам сериозно да се замислям дали е по-добре музикалните предавания да имат класации или не. По принцип ми допада състезателния характер на тези шоута, но вече все по-често класиранията са неадекватни и пораждат дразги, скандали и какво ли още не.

 

И точковата им система е глупава, защото примерно песен, която почти не е предизвикала никакъв интерес в хората и не е била теглена, може да спечели първо място, ако видеоклипа се гледа много пъти или пък се спами социалната мрежа с хаш тагове.

 

Така че май наистина е по-добре да не дават такива награди. Да направят годишни награди ..... всъщност то има вече - Gaon chart. Те събират информация от всички сайтове и магазини и т.н. и там всичко си лъсва.

 

И подкрепятм FNC за прекратяване на промоциите, въпреки че ми се иска да ги гледам още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, най-добре ще е да се махнат класиранията. Ще можем да си слушаме спокойно любимите си групи и няма да се дразним, кой на първо място, кой не е спечелил, кого са ощетили и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф таман се зарадвах, че са пуснали нещо друго от новият албум и гледам Short Hair дето е налице от маса време... o_O

Иначе мен класации не ми трябват, но пък е хубаво да видиш официално признание за любима група. АОА заслужават такова тъй като от всички нови дето излязаха напоследък Good Luck си е или би трябвало да е един от челниците напълно заслужено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 4-та годишнина на момичетата, да са все така усмихнати, щастливи и да знаят, че ние, Elvis сме винаги до тях!!  :)

 

13876415_527494817442089_804172471864978

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...