Jump to content

AOA


d3Mn

Recommended Posts

Да им е честита победата на тези момичета

Ето отново клипче от друг линк ако се изтрие горния след време

 Today's Winner - Aoa (1st win ever) @ Inkigayo (09/02)


Да сложа и клипчета - изпълнения  от радио предаване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хье Джонг днес се включи в изпълнението на Phantom на M!Countdown

 

 

По принцип в песента пее Ка Ин от BEG, но на живите сцени може би Хье Джонг ще я замества. Плюс това тя участва и в клипа на същата песен.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AOA изпълниха на "2014 World Cup Cheering Show, Let's go to Brazil!" специално направената песен за албума с различни артисти в подкрепа на футболните национали на Южна Корея, които ще участват на световното по футбол в Бразилия.

 

 

 

Страхотниииии! Чо А с новата си прическа е още по-готина. Интересното е, че бяха шест. Сол Хьон, която не взе нито един път участие с групата, докато промотираха "поличката", сега излезе с тях, но пък мангне-то Чан Ми се е контузила. Според някои това е станало, когато групата е снимала съзтезанието за мажоретки. А това предаване всъщност ще е доста интересно. В него много момичешки групи са участвали - Nine Muses, Dal Shabet, AOA ... другите не ги помня, но бяха доста. Дано скоро да го излъчат по телевизията.

 

Албумът може да изтеглите от първия пост в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле оле оле ... малко неочаквано за мен, ноооо Ангелчетата ще се завръщат с първия си мини-албум и то много скоро!!! В момента официалната страница на FNC Ent. е превърната в "Beauty Salon" (Салон за красота). Там може да се види и информация какво очаква феновете през следващите дни. Първо на 11-ти трябва да излезе първа тийзър снимка, но понеже вече в Южна Корея е 11-ти (а в БГ 10-то), снимката вече е факт!

 

 

jacket_0611_zps78531b48.jpg

 

Предполагам, че това са перуки или по точно се надявам да са, защото ще е трагедия, ако всички са се подстригали така. Иначе Чо А и Чи Мин са им такива косите наистина. Това поне мога да гарантирам. Иначе изглеждат много свежи и готини. Имаме си прислужница, домашен майстор, мед. сестра, мажоретка, съдийка, полицайка и голф играч. Поне аз така ги определих. Това си е мое тълкуване.

 

Така, сега още информация. Мини-албумът ще носи името "단발머리", което е преведено на английски като "Bob Cuts". И понеже си нямаш на идея какво е това, взех, че проверих в нет-а и се оказа, че това е наименованието на този стил прическа, с който са момичетата.

 

На 13-ти ще излязат и снимките на момичетата по отделно. на 16-ти идва ред на Comic Teaser, каквото и да е това. 17-ти - Music Video Highlights, предполагам означава, че ще видим част от видеоклипа и на 19-ти (четвъртък) излиза видеото към песеснта. Предполагам, че тогава ще излезе и мини-албума, поне дигитално. Така, че в крайна сметка остават 9 дена!

 

И познайте кой е продуцента - Bravo Brothers. Това е добре, все пак той направи "късата пола", която стана голям хит и май за мен тази песен все още е най-добрата за тази година.

 

Май написах всичко, което трябваше. Аз лично съм много развълнуван. Ех, дано направо да отнесат всички и да направят фурор, след като добре си подложиха с предната, че и по-предната песен.

 

EDIT:

 

Една снимка на Хье Джонг от снимките на видеоклипа. Като гледам май и тя се е подстригала наистина.

 

 

Bppm86qCEAAwC_N_zps1c6c4005.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме вече и тийзър към клипа. Не знам наистина се надявам да ми хареса с очакване съм за цялата песен и да не останем всички разочаровани.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм ... дали тази мелодия ще е и песента? Нещо ... хмм .. не знам. Не ми вдъхва много доверие. Ето затова много мразя да ги гледам тези кратки тийзъри, в които я разбереш нещо, я не. Но не се сдържах, какво да направя. Иначе като движения вече е ясно какво ще се очаква. Сега очакваме на 16-ти и Comic Teaser-a. А от днешното издание на M!Countdown стана ясно, че първата им сцена ще бъде именно в предаването на 19-ти, в същия ден, в който ще излезе и мини-албумът.

 

http://youtu.be/_OzGacZjJ3c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше тийзър и да ги очакваме на MUSIC BANK следващата седмица. Клипчето беше със снимките, които са промо снимки. Също се чуваше и гласът на Чимин.

Нещо не ми се искаше пак към секси страната да го обърнат, но да се надяваме при следващото завръщане да нещо от рода на Get Out & MoYa

Излезе трак листа, който се състои от 5 песнички и 2 инструментала.

 

 

 

01. Fantasy
02. 단발머리 (Short Hair)
03. Joa Yo! 
04. 내 반쪽  (Soulmate)
05. 말이 안 통해 (You Know That)
06. 단발머리 (Short hair) (Inst.) 

07. Joa Yo! (Inst.)

 

 

 

Ето ги промо снимки на девойките .  

tumblr_n73kjwXujk1rced2yo9_1280.jpg

 

tumblr_n73kjwXujk1rced2yo2_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo4_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo5_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo6_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo7_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo8_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo3_1280.jpgtumblr_n73kjwXujk1rced2yo10_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една страничка в daum, която обяснява каква е цялата работа. Общо взето момичетата се чувстват зле, но след като минават през "Салона за красота" и се подстрижат, всичко си идва на мястото.

 

Относно секси концепцията:

 

1. Отива им и не се измъчват да го докарат.

2. След такъв успех с предишната им песен, ще е малоумно да не заложат пак на това. Просто ще загубят. И да вмъкна, че в много от чартовете, въпреки че песента (полата) излезе преди половин година, продължава да се задържа на челни места (в топ 50) и може би най-вероятно в края на годината ще бъде в топ 10 по тегления, а това означава само едно - че се е превърнала в наистина ГОЛЯМ хит.

3. Има ли в крайна сметка някакво значение каква е концепцията? Не е ли най-важното песента да ни хареса?

 

 

И от кратката мелодия, която чух, си мисля, че в крайна сметка новата им ще е различна от "късата пола". Звучи ми по-бавна и ... ох, не знам. Като излезе, ще съдим тогава. Иначе е възможно да не ми хареса в началото. Това често ми се случва. Дори и AOA имат такава песен. ELVIS в началото дори ме дразнеше. Разочароваха ме с дебюта си. Но месец по-късно започнах да я слушам песента и в крайна сметка се зарибих много. След това всичко, което издадоха ми хареса много. Превърнаха се в "моя" група. Така наричам групи, на които аз съм правил темата, а тази е мое дело. :)

 

И последно стигнахме ли до консенсус коя каква е. Имам май нужда от помощ и мнения. Айде бе хора, стига с този раздел сме писали 10 човека макс. То на готово най-лесно, нали?

 

Мин А - студентка, работеща като сервитьорка почасово (не си измислям, това го прочетох) :D

Сол Хьон - тук е лесно, мажоретка

Ю На - бизнес дама

Чи Мин - хах, полицайка!

Чан Ми - домашен майстор / домакиня (само тук не ми е ясно все още)

Чо А - явно тя е вълшебната фризьорка

Хье Джонг - стюардеса

 

 

Групата участва и в турнира по футбол в зала, но не като футболистки, а като мажоретки. Мериха сили с други групи и май са спечелили и първото място. Не съм го гледал още предаването, но ще го направя тези дни и ще напиша повече подробности. Ако не забравя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОУ МАЙ ГАД! :D

 

 

Така ... мислех си, че ще ми трябва време да я харесам, ноооо ... АААА ОБИЧАМ Я :D Дори не бих казал, че виждам нещо кой знае какво секси. По-скоро е лека и мелодична, за разлика от последните две, които можеха да се нарекат секси. Видеоклипът също е мноооого готин! Интересното е, че и стила на рапиране си смениха.

 

не съм 100% сигурен, но ми се струва, че това е първия път, в който виждаме тяхна песен под номер 1! Това е в чарта на bugz

 

AOAnapurvomqstovbugz_zps6e509435.png

 

А най-хубавато е, че са в топ 10 в другите чартове или са близко до него и се катерят на горе. И това е във всички сайтове! В mnet са 4-ти в момента, а може и да са достигнали до по-горно място. А ако стане така, както стана с "полата", която набра скорост след месец, ако ще ни е такава стартовата позиция, значи след месец ще са номер 1 навсякъде :D

 

Ето и подкрепата на другарчетата им от FNC Ent

 

 

 

 

 

А това им е първата сцена на M!Countdown от днес (19.06.2014). Не мога да я коментирам, защото не съм я гледал.

 

 

 

 

Малко по-късно ще можете да си изтеглите и мини-албумът им от първия пост. Оф, не съм го чул още, но имам ли време от въртене на "късата коса". :D Къса пола, къса коса .. ясни са ми. Следващото ще е къси крака хахаха

 

 

Edit: Ииии вече има линкове за теглене в първия пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава песничка, но наистина се надявам следващото им завръщане е да като банда. От албума най - много ми хареса My other half (내 반쪽).

Сценките от днес много ми харесаха.Ето го завръщането им днес на MUSIC BANK

 

http://vbox7.com/play:9f4c294123

 

Tри различни версии на репетицията им за Short Hair

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщанията им на:

 

Music Core (21.06.2014)

 

 

Inkigayo (22.06.2014)

 

 

 

 

След като вече минаха няколко дена, мисля че мога да кажа и крайното си мнение. Не очаквано за мен, песента ми хареса толкова, колкото и предните две, а това означава, че направо я обожавам. Всичко е 10 от 10 (включвам видеоклип, танц и т.н.). Другите песни от първия им мини-албум също не са за подценяване и мисля че и те са много добри.

 

Отне ми 2 дена да разгадая какво е означава "Joa Yo", а то било произношението на 좋아요, написано с латински букви. И в тази песен като чуя накрая как Чи Мин казва "사랑해요" в нейното гласче и веднага започвам да се смея.

 

Видеото вече е гледано 1 200 000 пъти само за 3-4 дена, което означава, че ще съберат добри точки за класацията в предаванията. Плюс добрите тегления и дано и продажбите на физическия диск да са добри, в крайна сметка предвиждам на следващото Инкигайо да се борят за първото място, но за жалост не ми се вярва да им стигнат силите да се преборят с BEAST или Те Янг.

 

И едно видео, за да подкрепят южнокорейските футболистти на Световното.

 

 

 

 

Забавна компания са. Явно са седнали да мислят нов текст на песента им, който да подхожда на събитието.

 

AOA Fighting! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да потанцуваме!!!

 

 

Представиха ни ключовите си движения по един много приятен и чаровен начин. Страхотно им се получи на тези девойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постна и изпълненията им от изминалта седмица. M!Countdown изъчи специално издание, което беше по повод на това, че разполовяваме годината и всички изпълнения, които излъчиха вече бяха излъчвани.

 

Music Bank (27.06.2014) - също беше специално издание и AOA бяха замесени в едно специално изпълнение.


 

 

 

 

А това е и специалната сцена, в която AOA, заедно с BESTie и Girl's Day станаха новите Girls' Generation и изпълниха "Mr.Mr.". Беше наистина много интересна сцена! И не изглеждаха никак зле като една цяла група. Може би трябва да направят и такава голяма формация :) И по време на изпълнението се чуваше "AOA AOA AOA!" :D

 

 

 

 

 

Music Core (28.06.2014) - няма видео все още в канала им

 

Inkigayo (29.06.2014)

 

 

 

 

Дебютират на 5-та позиция.

 

Между другото не съм гледал всички чартове, но днес като погледнах повече песента им се намира между 10-та и 3-та позиция навсякъде. Наистина страхотно постижение. Много се радвам за тях. И неусетно и неочаквано за мен и "късата прическа" се нареди до "късата пола" и по-предната им песен. Три огромни хита един след друг. Всичко ми харесва в песните им. 10 от 10!

 

Откаси от участието на групата в ShimShimTaPa или там както се пише.

 

Ето защо Чо А не е рапърката на групата -

 

Joa Yo! live -

 

Ю На имитира певицата Джонг Ин (Jung In). Получава й се много добре и забавно. -

 

Чо А + Мин А имитират някого, но не разбрах кого. Трябва да им забранят да сядат вече една до друга :D -

 

А който иска може да види и цялото предаване (час и половина) ееееето

.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M!Countdown (03.07.2014) 3-то място в чарта!

 

 

 

 

Но това им е по-слабото постижение, защото на днешния Music Bank бяха в борбата за първото място, заедно с BEAST. В крайна сметка останаха 2-ри, но много се радвам за момичетата и дано и те да са щастливи от факта, че песента им стана толкова известна. За жалост ме съмнява, че изобщо ще успеят да спечелят дори и една награда, но пък най-вероятно ще са ако не на 2-ри, то 3-ти. А аз искам да ги видя с награда в ръце и със сълзи на очи от радост, защото съм сигурен, че са се трудили много, за да гледаме ние такава сцена. Естествено не са само те, но все пак много се радвам, когато по-неизвестни изпълните печелят. Изпълнението го няма, но има интервюто им и награждаването, в което все пак взеха участие. Сол Хьон да не се е контузила пак?

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...