Jump to content

AOA


d3Mn

Recommended Posts

Завръщането е тук, момичетата са по-красиви от всякога, с променени визии, музикалният клип е красиво заснет, допълнителните ефекти допринасят за атмосферата в клипа. Песента ми напомня много на нещо, с което биха излезли AOA Cream. Или на първите им релийзи, но по-малко кечи. Няма да сравнявам с други групи, но съм малко разочарован.

 

 

линк за теглене на албума

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е като част от саунтрака на Wreck it Ralph :D 

Очаквах повече от тях, но пък на корейците им харесва. Спада ми към досадните песни, които не могат да ти излязат от главата. Замина баш вокалистката и сме перманентно на детски песнички :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интервю за списание Allure Korea, Джимин от AOA сподели мислите си за шоуто „Queendom“ по Mnet и изрази огромната си любов към своята група.

AOA, който в момента се състезава в шоуто за оцеляване на Mnet, наскоро събра много внимание и похвали за ожесточеният си кавър на хитовата песен на MAMAMOO „Egotistic“ по време на втората битка на шоуто.

На въпроса как са измислили идеята за представлението, Джимин обясни: „Искахме да приемем концепциите, които винаги сме искали да правим, с хора, които вършеха онези неща, които искахме да правим, без да се притесняваме. за това, което мислеха други хора. "

„Необходим е много смелост, за да направите нещата, които искате да направите“, продължи тя. "Но ако поставите добро представяне, много хора ще гледат."

Джимин продължи и добави: „Все още има толкова много неща, които още не сме успели да покажем [като артисти и изпълнители], така че искаме да покажем на хората истинското нещо.“

Що се отнася до мислите й за настоящето и бъдещето на AOA, лидерът на AOA сподели: „Просто искам да свършим чудесна работа. Наистина искам да поддържаме AOA заедно, независимо какво.

Изразявайки своята благодарност и обич към любимите си колежки, Джимин продължи: „Изобщо не чувствам печал [към AOA]. Просто се радвам, че моите колеги се доверяват на мен и ме следват [като техен лидер]. "

Jimin-31.jpg Jimin-41.jpg

 

Jimin-21.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След участието си в музикалното шоу „Queendom“, групата обяви, че ще се завърне на 26 ноември с албума „NEW MOON“. Заглавната песен ще се казва “Come See Me”.

aoa-2.jpg aoa-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 декември някои от най-ярките изпълнители в K-попа през изминалата година дадоха празнични изпълнения на музикалния фестивал SBS Gayo Daejeon 2019 г. в купола на Gocheok Sky в Сеул. Домакин на събитието бяха Jun Hyun Moo и AOA’s Seolhyun.

 Присъстващите артисти включваха AOA, MONSTA X, Apink, GFRIEND, ASTRO, Stray Kids, Chungha, Oh My Girl, NCT DREAM, ITZY, N.Flying, NCT 127, TXT, GOT7, NU'EST, Red Velvet, MAMAMOO, BTS , SEVENTEEN и TWICE.

AOA-XPN.jpg

 

AOA.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31декември 2019 MBC Music Festival

 

А вчела трети януари Seolhyun отпразнува рожденияси ден, като дари 50 милиона вона в помощ на младежите в Корея. Нейното дарение ще бъде използвано за подпомагане изграждането на приюти за младежи, които да подпомогнат защитата и независимостта на младите хора. "

Seolhyun постоянно прави дарения и през 2018 г. тя стана член на Обществения сандък на Корейското честно общество, статут на тези, които са дарили големи суми пари.

В личния си инстаграм тя  написа: „Благодаря на всички, които ми пожелаха щастлив рожден ден. Надявам се, че ще бъде топла 2020 г., и изпращам подкрепата си към младежите. Късмет."

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя за участието им  Queendom между август до октомври месец 2019 . Състезание между доста обсъждани групи.

Ще сложа изпълненията им :

♬ 짧은 치마 (MINISKIT) - AOA 1ви и 2ри епизод   (Представят се пред публиката със своя песен)

AOA - Egotistic 3ти и 4ти епизод   (Трябваше да направят кавър на някоя песен на другите участници в предаването. Падна им се на Mamamoo - Egotistic.. Oт друга страна пък Мамамоо трябваше да направят кавър на тяхната Good Luck )

В 7 епизод имаше 2 групи : Вокални и Performance  изпълнения. И в двете имахме хора)

Hyejeong заедно с Minnie ((G)I-DLE) изпълняваха "Instagram" в оригинал на Dean

 

Chanmi беше от групата на SIX PIZZLE   (Беше заедно с по едно момиче от другите групи, които се състезаваха и представяха себе си с танц и впоследствие с общ танц)

В 8 и 9 епизод темата беше Fan-dora's Box  и там изпълняваха I'm Jelly Baby + T4sa+ Puss. Джели Бейби в оригинал на суб групата им АОА CREAM ( Yuna, Hyejeong И Chanmi.. Другите две песни бяха соло песни на Jimin от участието и в Unpretty Rapstar ..Като за втората част от изпълнението Lee Seung-hyub (N.Flying) се присъедини.

Seolhyun не беше там. Изпълненията бяха направени специално за предаването .

: i'm jelly baby + T4SA + Puss 

Накрая изпълниха нова песен непозната за публиката Sorry, която попадна в 6тият мини албум NEW MOON, който излезе през ноември. Главната песен там беше Come  see me.

Напрактика тук това им е първото изпълнение, като 5 членна група, след напускането на Mina през май 2019

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kwon Mina е била тормозена в продължение на 10 години, докато е била в AOA от един конкретен член и дори се е опитала да се самоубие, като е порязала лявата си китка  "Но когато видях майка си, реших, че трябва да живея. Затова работя усилено, за да получа лечение на белезите си." 

Нетизените, които видяха това, предположиха, че Jimin е тази, който е тормозила Mina. Също така, Mina следваше членове на AOA в Instagram, освен Jimin. 

 В отговор на това Jimin написа думата „Роман / фантастика“ в историята си в Instagram, която след това изтри...

Допълвам:

 Mina публикува доказателства за самонараняване след отричането на Jimin за предполагаем тормоз.

 

Mina вече направи друг пост, пряко отговаряйки на публикацията на Jimin „Fiction“. Феновете са тревожни, тъй като тя също сподели изображение на белези от самонараняване на лявата си китка. Постът на бившия член на AOA гласи следното:

"Измислица? Да го кажа, че би било измислица, което е твърде страшно. Unni, аз претърпях 3-4 кръга лечение на белези и белезите станаха по-леки. Но unni, спомените не изчезват. Луда съм всеки ден. Jimin unni, законът? Какво, съдебно дело? Не мога да го направя, защото нямам пари. Компенсация за психически щети? Не се нуждая от нищо от това и нямам никакви намерения да направя това. Просто чувствам, че е толкова несправедливо, че съм съсипана заради теб, боли ме и минавам през тежко време. Това, което искам, е да дойдеш пред мен и да признаеш неправомерно и се извиниш искрено. Мисля, че това би било достатъчно. Unni, вие ме тормозете и живеете добре. За мен всеки ден отварянето на очите е мъчение, но аз трябва да храня семейството си. Моля, признайте го и се извинете.  Аз също искам да пусна бучката вътре в сърцето си, нали? "


 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата тук продължава...

 

Първо, тук може да прочетете как започва всичко с всички подробности /на български е/... :click:

 

Продължението:

Куон Мина е споделила, че всички членове на AOA и мениджъри са дошли да я видят у тях като първоначално Джимин е била ядосана и е казала, че не помни да я е тормозила. Мина също така не е на себе си, така че не помни всичко, което е ставало по онова време в момента и двете са решили да обсъдят това, което реално си спомня.
Джимин е продължила да се извинява като Мина е приела извинението, но е посочила, че все пак това няма нищо да разреши след като страда в продължение на толкова години.
Бившата изпълнителка от AOA е обещала на другите членки на групата, че повече няма да има лоши мисли и ще продължи с лечението си.
От агенцията на Мина също така са посочили, че психическото й здраве им е топ приоритет и те ще помогнат по осигуряването на психическо лечение, така че тя да може да се завърне пред феновете си като актриса.

 

Джимин от AOA пусна извинително писмо относно конфликта с бившатя членка от групата Куон Мина.

"Всичко е моя вина задето не се справям във воденето на екипа. Съжалявам и се чувствам виновна, че не съм успяла да разбера Мина и да се погрижа както трябва за нея."

"Вчера плаках, молих се и плаках отново и осъзнах, че това което е чувствала Мина към мен през цялото това време не може да бъде разрешено лесно и наистина съжалявам. Съжалявам, че предизвиках полемика и още повече искрено се извинявам на членовете ни, които работиха усърдно и за двете ни."

 

Куон Мина е пуснала още една публикация в инстаграм относно извинително писмо на Джимин:

"Молила си се? Вчера каза, че си дошла, че да живея живота си по правилния начин. Но този същия човек водеше мъже в общежитието, за да спи с тях? Първо ти живей по правилния начин. Или поне не говори лъжи."
"До края си знаех, че не искаше да ми се извиниш и ме мразиш. Никога не ще забравя как изглеждаха очите ти, когато дойде. Всички очи и уши, които дойдоха в дома ми, вие сте същите."
"Шин Джимин Онни, трябва да е хубаво да имаш доста късмет на своя страна. Ти спечели, аз изгубих. На финала, аз съм изгубена."

 

Това са част от постовете, целите може да видите тук /на англ./: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джимин напусна АОА.

 

FNC Entertainment обяви, че Джимин ще напусне AOA.

На 4 юли агенцията пусна следното изявление:

Това е FNC Entertainment.

Първо, бихме искали да се извиним, че предизвикахме безпокойство у много хора чрез събитията, свързани с Джимин, които се разгърнаха наскоро.

От този момент нататък Джимин реши да напусне AOA и да спре всичките си дейности в развлекателната индустрия.

Освен това нашата агенция поема отговорност за цялата ситуация и ние ще поставим пълния си фокус върху управлението на нашите артсити в бъдеще. За пореден път се извиняваме, че предизвикваме загриженост по тези нещастни въпроси.

 

Off Topic

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...