Jump to content

TAL (2011)


Blue_Moon

Recommended Posts

Ха ха, наистина сладък чап. Бишито с цветенцето(в случая с лавровия венец) ми се издигна в очите. Много грижовен излезе-да не споменавам колко търпелив беше :lol: . “Братята“ наистина бяха уникални. Нямам търпение да разбера кога и защо е решил, че единия трябва да умре. Личи си че се е привързал към тях-иска те да решат това помежду си, защото той не може да избере кой да умре(а сега кажете не се ли държи почти като родител).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи му,ходи му да е татко biggrin.gif Наистина,защо трябва някой от тях да умре? :( Но все си мисля,че в крайна сметка ще ги принуди да се бият един с друг до смърт 2441424J.gif И след като единият оцеля след тази няколко чаптова драма,то мисля че, е кристално ясно кой ще умре :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно сладурски е последния чап. :D И мен много ме израдва бишито с цветенцето.

Определено не очаквах от него такова бащинско отношение и поведение. Ама какви сладурчета бяха близнаците

и как му дъвчеха дрехите, абе на главата му се качваха тотално. Много се посмях. :D

След като той ги е отгледал не вярвам да убие, който и да е от тях. А и сега ще им спретне една среща да се видят.

Странно обаче, че Ланг не помнеше нищо и не позна брат си в началото? Какво ли е станало с паметта му?

debil4e, точно като баща си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя чап ми припомни колко ми е непонятно чувството за дълг на корейците(исках да кажа азиатците). Толкова пъти съм гледала подобна простотия в историческите им сериали и не мога да свикна и това е :bee: . Две деца (обикновено близнаци, но може и братя/сестри на една възраст) едновременно са проблем, съответно едното трябва да умре и родителите им вместо да си ги вземат и да отидат надалеч с тях се подчиняват като единственото което се осмеляват да направят е да натирят едното колкото се може по-надалеч(ако лапето има късмет е с придружител) :mad::no: . Честно, надявах се, че няма да видя същото и в TAL ама... Само дето не разбрах все пак как “Ланг“ е забравил брат си изцяло, но пък познава бишито с цветето :huh: ? Видях само как го заряза в града, но не и да му прави нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези имена са голяма мъка. Скъсват ми нервите. :D

Да, за съжаление е доста често срещано при близнаци единия да трябва да умре.Не мога да ги разбера как им идват подобни "брилянтни" идеи.

Сега се сещам и за Зеро във Vampire knight, та той имаше брат близнак, който в последствие също се наложи да умре.

Там същата история, не можело да са двама, единия трябвало да умре. Жалко, че това не беше Зеро. :896767:

В още доста други заглавия тази история се повтаря. И аз не очаквах тук да го заложат, но уви.

И все пак мангата си е комедия, надявам се и двамата да си останат живи.

Нашия приятел с цветенцето първо ги раздели, сега пък ги събра. :huh:

Седял си е и е чакал някой от двамата да не оцелее, е, нещо не му се получиха сметките.

И все пак си мисля или по-скоро надявам, че никой от двамата няма да умре. Най-добре ще е да се съберат отново.

Или да идва Ю Джин и да спасява положението. :D И мен ми е странно как Ланг не помнеше брат си?

"Цветенцето" не видях нещо да му изтрива паметта или спомените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че само аз не съм разбрала, защото от бързане все нещо пропускам :D .

Събра ги, защото Игнатио поиска да се види с Ланг преди да трябва да се бият. Все още не ми се вярва, че бишито ще ги гледа спокойно докато взаимно се избиват.

Бай дъ уей( леле как прозвуча) не ти ли се стори, че другото аз на Ю Джин пак се пробуди за малко когато бишито отмъкна Ланг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ясно вече защо ги е събрал. :D Мерси. Пропуснала съм този момент, но не вярвам много, много да се бият.

Няколко шамара и дотам, а и цветенцето не вярвам да остане безучастен. Все някакво сърце трябва да има, нали ги е отгледал?

 

Да, Ю Джин се преобрази за момент. Точно това ме навежда на мисълта, че може и да се включи в "спора" и да разреши проблема.

Или най-малкото може да заповяда да останат живи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Ю Джин да се намесва вече, че тия двамата много сериозно започнаха да се бият.

П.С. Все се надявах, че Ланг ще си спомни, но уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, въобще не очаквах, че толкова сериозно ще се заубиват. :(

Мислех, че доста по-леко ще започне. Като нищо ще се избият сега.

То май ще дойде, че или и двамата трябва да умрат/нали всичко рефлектира, като огледало/ или да оцелеят и двамата.

Наистина дано да идва Ю Джин по-скоро и да ги разтървава. А и Ланг много слабо го дава, малко повечко да се отбранява.

Той и да си спомни, вече няма значение. Ясно е, че брат му иска да му види сметката.

А ако си спомни миналото и се остави да бъде убит, това пък ще е най-голямата глупост.

Да идва по-скоро Ю Джин, Ю Джин!

 

п.п. Много кратък ми се стори този чап? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, пиратите днес ми поднасят страхотни изненади :rolleyes: . Откога чаках 90 преведен, а те изкараха и 91 :es: .

Най-приятна разбира се беше появата на Джак, като се замисля май за първи път ни го представят по отблизо. Колкото до пича с цветенцето доста арогантно се държи, но пък му отива :blush: .

Иначе като гледам с каква скорост се пълни къщата на нашия наистина започвам да се чудя как Ланг ще насмогне с разходите за храна. Нали той плаща всичко и както е тръгнало ще трябва да си намери поне още една работа, защото при това положение дори парите, които получава като идол до никъде няма да стигнат :lol2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йессс! Знаех си, че Ю Джин ще оправи положението. :es: Пиратите наистина много ни зарадваха с цели 2 чапа.

Бях се притеснила, че може и да го обърнат на драма и някой от двамата да умре.

И аз много се израдвах, че Джак се появи, макар и за съвсем малко. Дано все повече да се включва.

Цветенцето наистина го даваше много смело, някой ден ще си пати от това, но пък иначе е сладур.

Ю Джин наистина е страхотен, като се пробуди, жалко обаче че го прави толкова рядко.

Това което ми направи впечатление е, че май с цветенцето се знаят от доста време? Същото и с Ил Мае?

Интересно какво ли е ставало в миналото. И като споменах минало, каква ли е причината Ланг да няма никакви спомени?

Къщата буквално стана дядовата ръкавичка, трябва да помислят за нова или направо някой блок, че да ги побере. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: хахаха, уникална е тази манга! Попиляват ме от смях.

Ей, това първата целувка голяма работа при тях. А среброкоското просто разбива отвсякъде. :lol2:

Добре ни зарадваха с нов чап, сега нямам търпение за следващия и да видим кой ще се появи.

Едва ли ще е цветенцето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес, пиратите най-после са на линия и разбира се започнаха да наваксват. Тъкмо най-после ще разбера защо от 2 седмици TAL няма нов чап.

Тия двамата братя са страхотни заедно ама и бишито с цветенцето(в този чап е без ама пак пълни очите :rolleyes: )е страхотен :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, че се появиха и пуснаха чап! :D Бишито с цветенцето наистина е голям сладур! B)

И в съвременен вид/без цветенце/ много ме израдва, ама това безпристрастно и спокойно поведение ме изненада.

Вярно, че Джак му разпореди да не ги пипа, но ми е странно да си го представя такъв - безучастен.

Братята са голели образи, особено Ланг. А чапа свърши на най-интересното.

Да видим сега най-големия "проблем" и лошко какво е намислил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нов чап,за който мога да кажа,че отново беше в страхотният стил на тази прекрасна манхуа и се позабавлявах от сърце. Двамата братя са уникално забавни когато са заедно laugh.gif А и тук бях приятно изненадан от доброто поведение на пича с цветенцето,който нещо го бе досрамяло явно тоя път или просто бе решил да релаксира като нормален гражданин,без да го мислят за гей biggrin.gif Е краят загатна,че явно в следващият чап драмичката пак може би ще позамести майтапите,но сигурен съм ,само за малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егсканс почти наваксаха, вероятно хиатуса/почивката приключва. 

 

П.С. Странно е, но почти всички персонажи от манга, манхва, уеб и т.н. с червена коса са бишита/бишоджота. Водещ е цвета, пола не е релевантен. Азиатците имат някъкав фетиш  или какво!?. Хм, идея фикс май е по-точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е страхотно ,че в последните дни от EGscans наваксват стабилно :) Сега остава и да почнат да пускат чапчета ,които не сме гледкали още.

Обаче пак да е повторя ,това беше един от много готините чапове. Отново се позабавлявах стабилничко като го четох. Невероятно забавна манхуа,нямам думи просто. :D

Дебилче,нямам много опит с мангите и т.н но да и на мен ми направи впечатление това което казваш. Може би просто е някаква мода сред авторите,знам ли. Пък и разбираемо повечко ме интересува как изглеждат дамските персонажи. Като там виж,косата не е от голямо значение,важно е да имат хубави дупенца и добре изглеждащи гърди  :i love this:   Вземи например Мери от Ноблеса :P      Това беше в кръга на шегата разбира се  :D 

  А тук дамските персонажи много ме забавляват . Особено онази с фокусите,много ми е забавна :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и нов чаптър. Засега го няма в егсканс,но би трябвало скоро да го качат и там. Леле,обаче тези големи паузи ме убиват и някой от лицата в чаптъра съм ги позабравил. Явно ще трябва да се върна малко назад,за да си ги припомня.   Та знаех си аз,че след шегите и майтапите в последните чаптъри,нещата ще позагрубеят и ей ти на. Доста кървавичко си беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам израза “mass releases“  :D , Да им е честито на егсканс, дано имат повече такива празници и по-често да използват този израз.

Най-после стигнахме до поледния излязъл чап. Наистина много мрачен и тягостен. Беше ми жал за всички - без Би Гак и сянката му <_<  . Дори за доктора с 3 де очилата, но най-много за двете дечица-само те нямаха право на избор.

Обаче надеждата ми, че ще разбера докога ще е в почивка/хиатус умря. Часта с онова написаното най-отдолу я няма преведена този път -_- .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...