Jump to content

LUNAFLY


Dark_Angel

Recommended Posts

Групата ще се завръща съвсем скоро. На 22 февруари снимаха клип заедно с част от феновете си.

Днес вече има тийзър с участието на Miryo(Brown Eyed Girls) и датата 10 март. Дали тогава ще излезе само една песен, а след това ще има още, ще трябва да изчакаме, за да разберем.

Иначе от 5 до 18-ти април ще бъдат заети с турнето им в Латинска Америка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излязоха специални тийзър на Tео,Sam и Yun поотделно..


Не можах да реша, кой тийзър да е начело затова ги сложих и трите в спойлер..Мелодиите при тийзърите на Сам и Yun много ми допадат.


Песента ще носи името: Special Guy


 





 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме първи сцени на новата песничка по музикални предавания:


(директен линк)  - Music Bank 07/03


http://vbox7.com/play:fb6fb37c62


 


 


И от вчера на

 (директен линк)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 март не присъстваха на Music Core защото беше специално издание. Ето сцената със завръщането им от 9 март на @



 


Oфициални промо снимки:


tumblr_n21pfqyWY01rlwr0qo1_1280.jpg


tumblr_n255iqXI721rlwr0qo1_1280.jpgtumblr_n25kr5cNtj1rlwr0qo1_1280.jpg

 


 


Песента официално излезе. Ето го и клипът:



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За началото на юни имат намерение да направят среща с феновете в Сингапур.

Yun е участвал с сериала на KBS - "Love & War 2 ", но не пише дали присъствието му ще

бъде трайно или е било само за един епизод.

 

На 24 март са били в предаването Super K-pop по радио Arirang

 

Интервюто

 

 

Изпълненията на Special Guy и How Nice Would It Be

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

През юли, датата е 25-ти, момчетата имат намерение да направят концерт в Румъния. Ще имат и среща с феновете. Явно летните месеци са ги оставили за концерти в Европа.

Съобщението до румънските фенове:

 

 

 

 

Епизодът на Let's Go! Dream Team II с участието на Сам

 

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надяваха се феновете на завръщане с нов материал през септември, когато обявиха месеца на страницата им,

но се оказа дигитален сингъл, песен, с която благодарят на феновете за подкрепата през тези две години. 

Песента се казва "Thank you", а кадрите в клипа са от турнето, което направиха в Европа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох Nega какво правите с групите си тц-тц...

Нов кавър този път само на Yun. Гласът му е просто невероятен. Песента в негово изпълнение е просто чудесна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес момчетата пуснаха официално първият си испански сингъл. Превода на заглавието е Can I Kiss You

Teo писа в туитър, че се извинява, че го няма в песента и няма да бъде май на някои от следващите им концерти поради лични причини.

Радвам се,че пеят на испански..Пък и песничката е свежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваше се това да стане, така че появата на песента не беше изненада за мен. По-скоро липсата на Тео не я очаквах. Надявам се всичко с него да е наред. Иначе песента "Quiero Besarte"(Can I Kiss You) е написана от Trickcode от Венецуела. Сам пък е продуцирал предстоящия му сингъл "Tonight".

В периода 28-30 ноември ще бъдат част от Thailand Korea Friendship Festival 2014

 

Тийзър към Tonight

 

 

 

Днес пуснаха и испанска версия на "Super Hero"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С чудесен нов кавър ни зарадваха днес. Този път са избрали песента "Thinking Out Loud" на Ed Sheeran.

Това, което прави впечателние е, че Тео продължава да го няма, включително липсваше във видеото,

в което пожелават Весела Коледа на феновете им. Дали просто са го пуснали да си почине или има нещо друго....ще се разбере по някое време...

 

Иначе Юн има малко участие в сериала Valid Love, който се излъчва в момента.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много добре се ориентираха да са първата корейска група с албум на испански. Вече имат доста солидни фенгрупи в испаноговорящите държави...


Произнушението им е достатъчно добро, според мен. Дано албума има голям успех, мисля че ще спретнат и някое турне, няма как. :) И все пак ми е мъчно за Тео, той ми беше любимата кукувица хахахаха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, освен испансия албум "Hermoso Recuerdos", момчетата ще направят турне в тези държави през април.

Ще посетят Перу, Боливия, Пуерто Рико, в което ще бъдат включени и срещи с феновете, освен концертите. През май имат намерение да посетят Канада.

За Тео...беше ясна работата. Много жалко, че вече няма да го има. Харесваше ми как се допълват тримата, но уви.

От компанията не са си губили времето(или е било вече решено) и ще имаме двама нови членове в групата.

Доколкото ми е известно на 21-ви март ще пуснат нов корейски сингъл, с който ще представят и новите две попълнения.

Единият свири на барабани, а другият на китара. Очаква се скоро официално да пуснат снимки и повече информация за тях.

 

b9395c53458184ca.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейският сингъл, за който бяха споменали , така и не го пуснаха, но явно са си променили плановете. 

За това пък концертите им из различни държави продължават с пълна пара. Едно интервю, когато бяха в Канада.

 

 

 

 

В края на април бяха гости в предаването Super K-Pop по радио Arirang, където изпълниха How nice would it be и Mas De Lo Que Imagine /тази песен ми звучи много по-добре в този вариант от този в албума/. 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживя малко тази темичка и да пусна две нови неща от Yun & Sam.

Общо взето май от 2017 няма нищо общо около групата, за което мога само да съжалявам.

Yun - това му е неговият канал, където от година качва разни кавъри.

Инстаграм: inyuniverse

Coldplay - Amazing Day cover

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Продължава да е водещ на Super KPOP по Arirang

Instagram: @cartersamsc

Това му е новият сингъл ~

Sam Carter - 'Alone (Prod.1988)' Lyric Video

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Тео или Shin Je Min се изяви като актьор в драмата  The Liar and His Lover през 2017

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...