Jump to content

Recommended Posts

desire-to-kill-film-poster.jpg?w=640

Desire to Kill / Enemy at the dead end
Страна: Южна Корея
Жанр: трилър
Година на излъчване: 2010
Времетраене: 01:31:49
Режисьори: Kim Sang Hwa, Jo Won Hee

В ролите:
Cheon Ho Jin

Yu Hae Jin

Seo Hyo Lim

Kim Seo Hyung

Ra Mi Ran

Ahn Eun Jung

Lee Jeong Heon

Описание: След опит за самоубийство Мин Хо получава амнезия и се лекува в болницата. До него бива настанен друг пациент, също страдащ от загуба на памет, но който, кой знае защо, се опитва да го убие....

С РУСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Лично мнение: Напоследък постоянно попадам на Yu Hae Jin. Още не съм гледала филма, но ми звучи интригуващо. Надявам се да го сторя тези дни smile.gif

Изгледах го. Хареса ми, хареса ми. Добре се е получило. Все по-малко мога да бъда изненадана, а тук се случи. Голяма чуденка беше кой е добрият и кой злият :) И да си призная, не познах. Напомни ми за "Oldboy", по-скоро с мрачната си камерна обстановка. Нарастващо напрежение, оригинална идея, отлична актьорска игра и доза идиотски корейски хумор. Отдавна не бях гледала толкова добър психо трилър. Препоръчвам. :yes:

На мен пък филмът не ми хареса. Историята сякаш беше съшита с конци, за да пасне.

Накрая съжалих, защото актьорската игра беше убедителна, но действието - ужасно скучно.