Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Заглавие: 마의 / Maui / Horse Doctor
Алтернативно заглавие: The Horse Healer / Veterinarian
Сценарист: Kim Yi Young
Режисьор: Lee Byung Hoon
Жанр: медицински, исторически, романс
Държава: Южна Корея
Език: Корейски
Епизоди: 50
Година: 2012
Начало: 1 октомври 2012
Край:  25 март 2013
Канал: MBC
Време на излъчване: понеделник и вторник от 21,55ч.

Субтитри: Английски

Участват:
Cho Seung Woo
Lee Yo Won
Son Chang Min
Yoo Sun
Lee Sang Woo
Lee Soon Jae
Han Sang Jin
Kim So Eun
Jo Bo Ah
Kim Chang Wan
Jeon No Min

Kyung Soo Jin

Uhm Hyun Kyung

Резюме: Драмата проследява историята на Пек Гуанг Хьон, беден ветеринар през ерата на Чосон, който иска да се издигне до уважаван лекар в кралския двор, и трудностите, които той среща. Негов съперник се оказва И Мьонг Хуан, който заема важен пост в двореца.

 

С български субтитри :subs:

С английски субтитри

Онлайн с английски субтитри
С руски субтитри

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето - такива сериали има поне двайсетина. А присъствието на Lee Yo Won направо ме отказа от по-нататъшно гледане. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината дамата не е мой тип също. Но драмата е добра. Изгледал съм всички излъчени досега епизоди и мога да кажа, че не ми е било скучно нито секунда. Не съм сигурен дали историята може да се разтегли в 50 епизода, но към този момент задържа вниманието ми много успешно. Започнах да гледам драмата защото съм фен на И Санг У, но неговата роля е доста символична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето - такива сериали има поне двайсетина. А присъствието на Lee Yo Won направо ме отказа от по-нататъшно гледане. :(

Не знам пък какво против Lee Yo Won?! Невероятна е в Queen Seon Deok. Актьорите в мъжките роли също ми харесват.

Аз лично бих пробвала този сериал, стига да има руски субки поне. Рейтинга и каста са добри. И аз точно заради И Санг У!!;)) Макар че и той ми е доста смешен с ханбока и шапката като Джун Ги!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът всъщност изобщо не е лош. Не очаквах да ми хареса толкова, но от излезлите до момента серии не изпитах нужда в нито един момент да превъртя с мишока напред. Има достатъчно интересни неща, които да задържат вниманието без да оттегчават. Действието се развива с добра скорост, има достатъчно и различни герои, не липсват игричките между Краля и министрите, но не липсват и комични моменти особено с Принцесата, която е голяма сладурана.

Lee Sang Woo до сега няма много екранно време, но предполагам, че занапред няма да е така. Но пък Cho Seung Woo е не по-малко интересен ;) .

 

Има си и руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си развитие, но поне аз не усетих онова грабващо нещо характерно за началото на повечето исторически продукций с марка Южна Корея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"49 дни"-оттогава не мога да гледам нищо с нея.

:lol: не е истина, каква трайна психо травма е получил наш Дидо от този сериал :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът приключи с

хепиенд. Истината възтържествува, лошите си получиха заслуженото, а добрите заеха мястото, което им се полага.

Малко прекалиха с медицинската част и детайлното показване на разни процедури, но като цяло нямам други забележки. Много красиви костюми и украшения на дамите от кралския двор. Отлична игра от всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"49 дни"-оттогава не мога да гледам нищо с нея.

 

защото не ти е харесала там как играе.. или защото не можеш да заличиш спомена за добрата й игра, или не можеш да преглътнеш развитието на драмата(49) :ph34r:

 

аз пък тъкмо заради това й участие я забелязах и започвам да й търся останалите проекти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен сериал :) С удоволствие го гледам. До 19 епизод съм. Много неща се случват :)

Може да се добави, че вече има бг превод. Сериалът е качен в Замунда. Аз го свалих от там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...