Jump to content

Tasogare Otome x Amnesia (2012)


mi6lence

Recommended Posts

49015l.jpg

 

Comic Party

 

Оригинална творба: Maybe
Озвучават: Йонага Цубаса, Хара Юми, Китамура Ери и др.
Тип: ТВ
Жанр: мистерия, романтика
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 2012
Епизоди: 12
Времетраене: 23 мин. на епизод
Резюме: В Академия "Сейкю" се разнася една легенда сред учениците. Преди 60 години в старата, изоставена сграда на академията, едно момиче е оставено да умре. Един ден първокурсникът Ниия Теичи се губи в лабиринта от коридори в старата сграда и случайно попада в стая за съхраняване на вещи. Там той среща мистериозно момиче с красива, дълга коса и стройно тяло. Тя му споделя,че е призрак на име Юко Каное, която не си спомня нищо от миналото и че той е единственият човек, който може да я вижда.

 

Линкове: 
- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

Песничките в началото и края:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин финал му направиха, очарован съм. :) Гледах го от време на време, не е от тия дето ме хващат и докато не ги изгледаш няма мирясване. Ама е добро, доволен съм. Теичи-кун и Юко-сан са малко като агент Скъли и агент Мълдър. Супер странна двойка. :)

 

 

 

 

 

Мисля че Теичи така здраво се насади на пачи айца, че иска не иска ще бъде с нея докрая. :D Има някаква хорър тръпка в развръзката. :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо,радвам се че си го доизгледал :) Надявах се,че няма да го изоставиш и ще стигнеш до финала,който както сам си се уверил е наистина много хубав. Аз лично финалният епизод си го гледкам от време на време,просто един от най-добрите които съм виждал. СЪгласен съм ,че не е най-доброто аниме и не е чак толкова увличащо,но си имаше свойте хубави моменти и смешни,и страшни,и т.н .

Мен лично момента със скелета много ме кефи,когато Юко му каза " по гола от това няма как да съм" :lol:

Да не забравя да добавя,че арта и музиката бяха на много добро ниво. Още слушам онази песничка от последният епизод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...