Jump to content

Recommended Posts

Shingo Katori and Tomohisa Yamashita in Monsters (2012)

 

MONSTERS (2012)
Страна: Япония
Година на излъчване: 2012
Жанр: Мистерия
Канал: TBS
Епизоди: 8
Режисьори: Фокузава Кацуо
Субтитри: български и английски


Участват:
Ямашита Томохиса като Сайонджи Коске
Котори Шинго като Хирацука
Отаке Макото
Ендо Кеничи
Окада Йошинори

Кирияма Рен (епизод 1)

Накамура Аои (епизод 8)

Резюме: Хирацука Хейхачи (Катори Шинго) е детектив с изключително груб и подозрителен характер, макар и винаги да се усмихва и да се отнася с уважение към всички. Той работи сам и винаги е смятан за човека, който престъпниците се страхуват да срещнат. Идва време, когато един млад детектив, Сайонджи Коске, ще трябва да се присъедини към Хирацука, като негов партньор. Останалите служители смятат, че Сайонджи е там, за да открие доказателство, че Хирацука все някога допуска грешки, но дали наистина ще успее?

Резюмето благодарение на mrnkaloto
 

Сваляне с английски субтитри: :click:

 

Сваляне с български субтитри: :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:  :click:  :click:


:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Английските субки излязоха :click:

На първи епизод добре си се посмях с героя на Ямапи, чак жал ми стана къде го набутаха горкия. Но пък приятелката му е ... :282: Само като я гледам до него и ми става смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледала съм първите четири серии и определено ми допада сериалчето. Доста се посмях на някои сцени, особено онези с двете влюбени гълъбчета хаха, страшна двойка са спор няма :) А и Хирацука-сан с неговото "соно мама, соно мама" просто ме довършва tongue.gif. Супер че има хора, които са решили да го събнат и на български, браво wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се впиша и аз :).

Никак не е лош сериалът, самите случаи са заплетени и поднесени по начин, който да заинтригува зрителя до края. До последно не се разбира кой точно е извършителят на престъплението. Само да не бяха тези откачени физиономии от страна на Катори Шинго и подскачащият, правещ се на глупак Ямапи. А той ми е такава слабост... Не знам, мисля си, че трябваше в малко по-сериозно амплоа да ги вкарат. Все пак, това се преглъща, затова любителите на жанра и феновете на Ямапи не трябва да пропускат заглавието.

 

А забавата на сцените с Ямапи и неговата любима наистина е гарантирана :D.

 

tumblr_mcp3bjILI91rwu15qo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...