Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Thieves (2012)
Страна: Южна Корея
Премиера: 25 юли 2012 г.
Времетраене: 106 мин.
Жанр: криминален екшън
Режисьор: Choi Dong Hun

Участват:
Kim Yoon Seok - Macau Park
Kim Hye Soo - Pepsi
Lee Jung Jae - Popeye
Jeon Ji Hyun - Anycall
Kim Hae Sook - Chewing Gum
Oh Dal Soo - Andrew
Kim Soo Hyun - Jampano

Seo Young Joo

Shin Ha Kyun

Сюжет: Група крадци планират да извършват обир на изключително ценен диамант. Всеки от тях има своите скрити мотиви за участието си в опасното начинание, поради което накрая нещата въобще не се развиват по план.

Филмът в момента жъне огромен зрителски интерес в Корея и считано от 2 октомври (след изминалия празник Чусок), лентата стана най-гледания корейски филм за всички времена на родна почва, изпреварвайки хита от 2006 година "The Host".
:essub:
 

Свали с български субтитри: :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:  :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри и озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, че този филм си има тема най-накрая.

Харесвам всички в главните роли, най-много И Чонг Дже и Ким Су Хьон. Освен това филма е сниман в Бусан, ХонКонг и Макао.

От доста време чакам да се появи видео, че и субтитри после!!:lol:

Един интересен репортаж

.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И филма е вече на Лице, остават и субките да се появят... :lol:

...

Излезнаха два вида субки не зная кои са добри ето линкче към вариант 1 и вариант 2... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм това да не е някакъв корейски римейк на бандата на Оушън..смисъл някакъв печен крадец почва да събира други крадци за да направят уж невъзможен обир и планират всичко детайл по детайл като всеки си има определена "тясна специалност" и роля? :D Може да го гледам даже и да е де звучи ми добре, а и ме кефи как са се кръстили като гледам каста.. Попай, Пепси, Дъфката все масови имена само дано да не изкочи по някое време Джордж Клуни, че тогаз набивам хикса на кмп-то! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм това да не е някакъв корейски римейк на бандата на Оушън..смисъл някакъв печен крадец почва да събира други крадци за да направят уж невъзможен обир и планират всичко детайл по детайл като всеки си има определена "тясна специалност" и роля? :D Може да го гледам даже и да е де звучи ми добре, а и ме кефи как са се кръстили като гледам каста.. Попай, Пепси, Дъфката все масови имена само дано да не изкочи по някое време Джордж Клуни, че тогаз набивам хикса на кмп-то! :unsure:

Точно римейк на "Бандата на Оушън"! Поне като четох за първоначалният замисъл. И със сигурност без Клуни;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф много зле...единствената полза от този филм ми е, че ще ми качва бонус точките за ъплоуд в азията и главно затова не го пратих с еднопосочен билет в рисайкъл бина както заслужаваше. Много разпокъсано действие, просто така са нахвърляли някакви сцени в които героите правят нещо си там едва изтраях 40 минути от него в които не се случи нищо, което да грабне интереса ми, а като погледнах към таймера на плейъра ми и видях, че има още час и нещо ме хвана мигрената. Искам да критикувам сюжета, но просто не видях такъв. Какви са тези господа и дами, какви са им мотивите, какво планират и как са се събрали.. това са само малка част от многобройните въпросителни в този филм за времето, за което го изтърпях. Само с дългокраки корейки в секси парцалки работата не става трябва и акъл. По принцип не рейтвам филми и сериали, когато не ми харесват за да не развалям темите за които автора си е направил труда да направи и сега няма, но много ми се искаше да му изплющя една звездичка, но дори и това щеше да му е много.

 

ПП За субтитрите по-добре се насочете към вторият вариант първият (всъщност той се припокрива с този от азията) дето пише floppybeib на него дори английските реплики не ги пишеха като хората объркаха и една японска за корейските не съм сигурен, но и там на места май оплетоха конците според минималните ми познания в този език.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за офертата може би ако беше с първото ми ацц там щях да се възползвам ама с това сегашното си взех поука така поддържам двойчица за рейтинг и си фармя криво ляво точици. :D

 

Сега се загледах в подзаглавието "най-гледаният корейски филм на всички времена" и взех да се чудя да не би пък да съм дръпнал по погрешка някакъв друг филм..ама не тоя си е както и да го въртя. :mellow: Може би в киносалоните при закупване на билет за този филм ти дават някаква награда, сувенирче или пуканките и колата са безплатни. Като се върна назад в спомените си веднъж влязох да гледам един филм "Остин Пауърс" с един олигофрен Майк Майърс в главната роля така по погрешка исках да гледам друга продукция, но не погледнах разписанието, купих си билет, почна филма и честит сбор сваке то филма не е тоя... като осъзнах какво ми предстои ми се прииска да избягам с шут през вратата на киносалона ама викам айде то отече и така прекарах един от най-дългите часове в живота си. :huh: Може би нещо подобно се е случило и в Корея смисъл ти влизаш с нагласата да гледаш някакъв разтърсваш и интересен филм обаче ненадейно получаваш...Майк Майърс и стоиш и гледаш какво да правиш? Добре че в къщи за разлика от кино салоните можеш просто да натиснеш alt+f4 и край на мъките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа, не беше зле филма. Седнах да гледам с едни опасения... а то се оказа само едно накрая, аджеба с този край продължение ли ще правят корейците?

Та, да се отчета- първи плюс:

Кастът е великолепен, като вечерен звезден небосклон, и това носи блестящо очарование. Всеки от героите имаше своето екранно време, освен колоритен образ, но показа и индивидуалността на всеки от А-листата актьори. Да не забравя - цели 4-ри женски образа "в схемата", са рядкост в тази мъжка "професия". И това бе добър ход. Но пък всички “партньори” с обща цел, бяха с различно разбиране на най-важната дума в един екип- доверие..

Второ - режисурата е очаквано добра, сценарият забавлява. Екшънът е див, зрителят в повечето случаи - щастлив.

Явно редуването на комични сцени с дръзки диалози и шашав екшън, е печелившият начин да накараш корейците да влязат отново и отново в кино салона.

Освен актьорите за всеки вкус, и цвет, разбира се. Няма как да не си призная тук, че и ако аз живеех в Корея или бях там, щях да гледам филма на кино :896767: .

Трето, между прехвърлянето на топката в обира, между елитните крадци имаше и романс със забавно прецакване. А, където има романс има искри :28558:.

Как да не му хареса на човек?

Супер краднешката целувка на Ким Су Хьон, още от трейлъра, си струва, казвам ви...но не е само тя.

 

... за мен, Пепси, о, Пепсииии ..с тези покъртителни имена :lol2: , бе най-секси мадамата във филма, освен, че и като касоразбивачка бе добра. А по-възрастната двойка ми напълни сърцето у хотелската стая...

 

Ми, това е - цялата динамика на филма допринася за една поне ефидна усмивка накрая. И аз не съжалих, че филма е по-дълъг, и че е корейският “Бандата на Макао“.

Да, прилики с американският филм има, но и разлика също има, на моменти сякаш гледах гангстерски екшън от време оно.

A, да..видях и яко реклама на CROWN. С една дума, филма не е загуба на време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми допадна филмът. Имаше си всичко - и интересен план за кражбата, подготовките, трудностите, които срещаха, докато го изпълняваха, различните типажи, всеки със свой мотив и се чудиш кой срещу кого е, и как, и дали ще го прецака... Много беше яка и сцената с боя, когато висяха на въжета от покрива на сградата, а и не само тя. Също и готини пейзажи от Хонконг, Корея, Макао... Тая мацка, дето се спускаше отвън и през прозорците вътре, най-много ме изкефи, впрочем и Дъвката, докато Макао Пак ми стоеше леко муден и безличен (освен в ролята си на старчето) и твърде старичък за такива каскади. :up::icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е добър, според мен. Естествено едно гледане, но на фона на американските бози този го бива. Само че го гледайте до края, че първия половин час е малко муден, но после се развива добре и каскадите ми харесаха. Съсипаха на хорацата "тераските":)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звезден актьорски състав си имаме и в този филм. Само заради тях си заслужава човек до го изгледа, пък дори и ако не ви звучи особено обещаващо резюмето.

Аз лично се насладих на хубавата им игра. Ji Hyun за пореден път бе блестяща и заслужено все още седи на първо място в листата ми с любими актриси :rolleyes:

Сюжетът биеше на американски екшън, но пък си имаше и корейският момент на изненада и очакване, така че не мога да се оплача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми хареса филмчето, то няма и как да не ми хареса... Актьорите са страхотни, всеки със своето очарование, мадамите бяха много добри попадения, на всяка една от тях много им отиваше ролята. Много ме изкефи мадамата, която скачаше с въжето, Пепси- секси мадамата и Ченгето-много чаровна и мамчето, разбира се.

Забавно филмче, не е за изпускане, според мен де :xaxa: Благодаря за субките :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах големи очаквания, затова не се разочаровах. Големият плюс беше кастът, другото сме го гледали. ;) Добрата реклама върши чудеса. А и „най-гледаният филм” не значи „най-добрият”. Даже (почти) успя да ме държи будна до края. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто от любопитство да попитам, с такива прожекции не се ли нарушават някакви права? Не че някой е тръгнал да го пуска по кината де.

 

И аз се замислих за това честно казано, но предполагам след като са публикували така събитието все имат нещо предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...