Jump to content

Recommended Posts

 

Беше ми толкова тъпо и ме боля за Шин У всеки път, когато го отрязваше. Защо винаги трябва да печелят лошите и егоистичните? <_< А, да ! За да могат на края да се променят...

 

 

 

В интерес на истината при първото гледане и на мен най-много ми допадна У Шин. Главният герой въобще не ме грабна нито като визия, нито като герой в смисъла на вечно намръщения... Но ми обърнаха внимание, и не мога да не се съглася, че героят на У Шин по-скоро се възползва от Го Ми Нам, отколкото изразява истинска любов. Винаги й натяква какво е направил за нея и прочее, докато Хуанг Те Гьонг винаги я спасява в точния момент, без да иска нещо в замяна, дори го прави твърде деликатно, та повечето не забелязват за това. Според мен, киселата му физиономия е една маска, едно прикритие на иначе романтичната му душа, все пак той пише най-красивите песни на групата. ;) И ако излезем от презумцията, че Го Ми Нам е влюбена в Хуанг Те Гьонг , няма начин да не забележи и почувства истинските му чувства.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В интерес на истината при първото гледане и на мен най-много ми допадна У Шин. Главният герой въобще не ме грабна нито като визия, нито като герой в смисъла на вечно намръщения... Но ми обърнаха внимание, и не мога да не се съглася, че героят на У Шин по-скоро се възползва от Го Ми Нам, отколкото изразява истинска любов. Винаги й натяква какво е направил за нея и прочее, докато Хуанг Те Гьонг винаги я спасява в точния момент, без да иска нещо в замяна, дори го прави твърде деликатно, та повечето не забелязват за това. Според мен, киселата му физиономия е една маска, едно прикритие на иначе романтичната му душа, все пак той пише най-красивите песни на групата. ;) И ако излезем от презумцията, че Го Ми Нам е влюбена в Хуанг Те Гьонг , няма начин да не забележи и почувства истинските му чувства.

 

 

Точно!

И аз това съм обяснявала в повечето си коментари в тази тема. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче :) Беше ми интересн Гънчо в тази роля на намръщен и студен човек. Най-много ме радваше в момента, когато беше пред компютъра и радостно прегръщаше прасозаека :D умрях си от смях в този момент, беше ми много смешен. А и изключително много ме забавляваша Джереми, няма такова сладурско идиотче хаха :) Има си от всичко сериала - комични моменти безброй, романтика, драма също не липсваше. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :))

You're beautiful е сериалът, благодарение на който се запалих по азиатската култура като цяло :) смело твърдя, че това е един от най - любимите ми сериали, страхотен е ! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее аз мога смело да потвърдя че този филм е любимият ми! Наистина е страхотен и историйката си я бива, а за ангелчетата нямам думи! Джеръми беше наистина голям образ! :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това сериалче е също едно от любимите ми ... и при мен както при много от вас се нарежда при ТОП10 ... когато го гледах ... бях много луднала по Корея ( не че сега не съм ;) ) и въобще по корейското кино :):P:)

Редактирано от limonka_97
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да ви опиша каква еуфория ме е завладяла с този сериал :es:

Почнах го вчера вечерта и стигнах до 7-ми епизод (някъде към 5 сутринта ) и до момента е просто невероятен. Истинска наслада за всичките ми сетива, направо ме е яд, че по-рано не съм отделила време да го гледам :D. Който не го е гледал наистина изпуска много. До момента имаше толкова много сцени, на които съм се хилила като ненормална, та чак стигнах до там, че го спирах, за да мога да се съвзема или най-малкото да си поема въздух, че то нищо чудно от смях да взема и някоя беля да направя :rofl: . Да не говорим за песните - изпипана работа и откъм текст, и откъм изпълнение. Каста е просто невероятен - имат не само външен вид, но и се справят изключително добре с ролите си. Нямам абсолютно никакви забележки и съм искрено благодарнa на целия екип за епизодите и буквичките към тях :thanks: :thanks: :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го преди доста време(не помня точно колко) и за мен това е Любимият ми корейски сериал. Толкова ми хареса че досега съм го гледала 3 пъти от началото до края (грешка 2 и полвина защото единият път не беше до края) и определени моменти още толкова пъти. Забавен е, смяла съм се от все сърце и с все глас до самия край. Хареса ми че си запазва комедията до края. Всичките образи бяха страхотни. По-добър корейски сериал досега не съм гледала (вярно е че съм изгледала само 6-7, но от тях той е най-добрия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал, в топ 5 ми е ! Свалих си и ОST само, че в него липсва финалната песен. Песента "Какво да направя" или "Kaкво да правя", която главния герой (не помня корейски имена) изпълнява на концерта в края на последната серия. Някой дали може да помогне, откъде мога да си я сваля, тя ми е любимата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз от скоро гледам корейски сериали, но от 7-те, които съм изгледала досега този ми донесе толкова положителни емоции, че с дни бях радостна без никаква причина. Поднесен е с такава лекота, а и е толкова забавен, че няма как да не те грабне. Доста дълго ще помня сцените, на които буквално съм се заливала от смях.

Изключително добро впечатление ми направи, че до края не развалиха образът на Джереми. Такъв оптимистичен и дори доста детински образ не бях виждала досега в сериал.

 

 

А и като цяло адски много ми хареса идеята с едночасовата обиколка на автобуса. Когато Джереми се обясни в любов на Го Ми Нам, за момент помислих, че е свършено с добричкия весел Джереми, но за мое щастие не бях права.

Колко удивително щеше да е, ако всички можехме да се отърсим от тъгата и отрицателните чувства за една обиколка на автобуса..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:tongue: уфффф този Гън Сок голям сладур, и хубав, и чаровен и талантлив, играе добре и пее като ангелче excl.gif то природата давала та чак прекалено за наше щастие biggrin.gifwink.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта любима драмичччка :D ,от нея се запалих по всичко корейско :panda-145: ...и японско :asian: (макар че няма нищо общо :blink: )..Просто е уникална..,много се кефех на Джереми :blush: -страхотна роля само дали... С тая сладка физиономийка се зарибих и по корейската музика . Гън Сок пък..ме побърка :D (Обожавам сцената ..,когато нашия си слуша музичка на полето ли къде беше..и накрая го подгони онуй прасе.. :lol: :lol: / колкото пъти да я гледам не мога да спра да се хиля ../Той се е потърпевш..,прасета ли не го гонеха,спомням си и че Го Ми Нам още в началото повърна върху него.. :D

 

037_you_are_beautiful_lovely_day.jpg

 

:i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших да пусна един коментар, защото е грехота да не похваля това сериалче. Много добър каст, страхотен сценарии, отлична музика и неусетно изтичащи 16 часа. Започнах да го гледам и не можах да се отлепя от компютъра, докато не изгледах и последната серийка. Няма скучна серия, в която действието да е спряло. Всяка една е динамична и изпълнена с много емоции. Актьорите са страшни сладури и играят много убедително. Определено след "Secret Garden" го нареждам на второ място сред любимите ми сериалчета. Този филм е задължителен за гледане. Не вярвам някой да остане разочарован. :yes::yes::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...