Jump to content

Recommended Posts

Го Ми Нам и Хуанг Те Кьонг са големи образи. :D На сцената с прасето се смях до сълзи. :D Много забавно и разтоварващо сериалче. Не е за изпускане. Това ми е любимият корейски сериал. Не помня нещо друго корейско да ме е шашвало (в добрия смисъл) до такава степен. Наскоро не бях чувала толкова много похвали наведнъж, но за тази драма чувам само положителни коментари. И наистина ги заслужава. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно готино сериалче. Особено с прасозаека. И аз искам. Забелязах, че някъде са излезли продукти с образа на прасозаека.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми корейски ( азиатски ) сериал беше "Красиви като ангели". Благодарение на красотата, добрата игра, смехът, любовните терзания, невероятната мода и какво ли още не се "зарибих" до такова степен, че сама не мога да се позная.

 

Уникално сериалче, което седи на хард диска ми и когато съм тъжна го пускам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа това е просто уникално сериалче! Не съм го изгледала, но нещо много че гризе! Таа исках да попитам върлите фенове в кой епизод долу-горе се появява истинския Го Ми Нам...така де брата.. :rolleyes: Ще се радвам, ако някой се сети! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа това е просто уникално сериалче! Не съм го изгледала, но нещо много че гризе! Таа исках да попитам върлите фенове в кой епизод долу-горе се появява истинския Го Ми Нам...така де брата.. :rolleyes: Ще се радвам, ако някой се сети! :P

 

Истинският брат се появява съвсем за малко в сериала, някъде в последните 2-3 серии, и почти нищо не може да се каже за него. ;)

 

 

tumblrl665f02kev1qbcfwx.jpg 86936627072905060n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа това е просто уникално сериалче! Не съм го изгледала, но нещо много че гризе! Таа исках да попитам върлите фенове в кой епизод долу-горе се появява истинския Го Ми Нам...така де брата.. :rolleyes: Ще се радвам, ако някой се сети! :P

Ами близнака се появява в 15-ти епизод (ако не ме лъже паметта, защото съм го гледала преди година), в една много готина сцена, само колко пъти съм я превъртала. :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами близнака се появява в 15-ти епизод (ако не ме лъже паметта, защото съм го гледала преди година), в една много готина сцена, само колко пъти съм я превъртала. :D:lol:

аз съм на 100 % фенка на сериала,но не ми пречи да отбележа посредствеността на тази сцена

Разбирам,че може би не са намерили близнаци,които да могат да пеят или нещо в този род,но хич не м хареса това че

всъщност не видяхме мъжкото.Мислих си преди това,че ще бъде много готино като се съберат да ги видим заедно,ама не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен близнаците са само повод за завръзката в сериала, затова и беше излишно да се занимават с истинския Го Ми Нам. Идеята на сериала се крепи на мистериозността, с която са обгърнати главните герои и в това е чарът на действието. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на 100 % фенка на сериала,но не ми пречи да отбележа посредствеността на тази сцена

Разбирам,че може би не са намерили близнаци,които да могат да пеят или нещо в този род,но хич не м хареса това че

всъщност не видяхме мъжкото.Мислих си преди това,че ще бъде много готино като се съберат да ги видим заедно,ама не

 

 

Малко би им било трудно да намерят еднояйчни близнаци, каквито описваха нашите, които да са момче и момиче. По-точно - невъзможно. Поне от обща култура се знае, че няма разнополови еднояйчни близнаци. Винаги са разнояйчни и съответно може изобщо да не си приличат. Да, биха могли да могат да пеят и двамата... но като цяло ще е съвпадение. И приликата и гласовите данни. Това са две яйцеклетки и генетичния материал е различен. В това отношение сериала беше малко недообмислен. Разчитаха на това, че хората ще им се вържат или няма да се замислят много. Или няма да имат обща култура. Е, някои хора ще им се вържат, други, като мен, ще се опитат да преглътнат това като нарочна недомислица (все пак към тинейджърска аудитория се целят) и бидейки комедия... ще простят донякъде (предполагам, всички знаят как бат Арни дори забременява и ражда точно в комедия). Е... аз го преглътнах някак... но е голям минус. Доста голям :)

 

Драмата си заслужава с няколко наистина култови момента. Добре се е получила откъм съчетание между комедия и драма (все пак корейците това го умеят) и се гледа изключително лесно. Аз например я рекламирах на едни приятели като "смесица на Хана Йори Данго/Boys Before Flowers и Хана Кими/Hanazakari no Kimitachi" - примерите са японски, щото въпросните приятели бяха гледали предимно такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само феята, а и като колективно изпълнение Ангелите си е хубаво преживяване. Много смях, много свежест и красота, страхотен саундтрак. Е, сюжетът тук таме куца с разни дупчици или недомислия, но пък отделни колоритни сцени и актьорската игра засенчват недостатъците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото супер много ме зариби сериалчето, защото беше адски забавно :) След 4-5-тия епизод, нещата взеха малко по-сериозни да стават. Хареса ми, немога да кажа обратното. Имаше забавни моменти, имаше драма, романтика. Абе от всичко си имаше по малко, но достатъчно. Сега с риск всички фенки на Гън Сок да се ядосат, ще кажа, че не ми хареса, ролята не му пасна, не се справи добре. Но и по принцип, не го смятам за особено харизматичен, така че може и да съм предубедена донякъде. И все пак, в старанието си да се справи с ролята, преиграваше. А самия герой беше съвършения егоист. Даже се учудвам, че изобщо постигна някакъв напредък с околните. Много съжалявам, че главната роля не беше поверена на актьора, който играеше Шин У. Той има някакво по-такова мистериозно излъчване. Тайнствен чар, така да го кажа. Колкото до героя Шин У - абе, некаф Looser излезе накрая,

 

ужким прие че Ми Нам го отхвърли, и въпреки това, когато каза накрая да спрат осветлението на сцената и да обърнат светлината към публиката, можеше да изглежда малко по-доволен от постъпката си. Нали уж го е приел, защо трябва да се държи сякаш някой му е изял супата. Да не говорим, че малко бяха попрекалили сценаристите с това негово "доброволно мълчание" и много му се проточи това негово страдание.

 

Джереми ми беше фаворит. Такъв сладък образ. По детски невинен и емоционален. Страшен сладур. Много добре изигран от Лий Хонг Ки, адмираций. Много лъчезарен, открит приятен образ. Хареса ми как си казва всичко на всеки, глуповатата му честност :) А сцената със спагетите....... :lol::lol::lol: .....уби ме направо. Много ме впечатли когато

 

разбра, че Ми Нам е влюбена в Те Гьонг. Преживя го наистина болезнено, открито и бързо. Без излишни думи, в автобуса й каза всичко както е, точка. Много хубав момент беше. Много ми хареса като й каза, че като слезе от автобуса пак ще е веселия и обичлив Джереми. Но за да може да се върне предишния Джереми, тя трябва да забрави какво й е казал в автобуса. Една от най-добрите сцени в целия сериал.

 

А момичето, абе двойната роля й дойде в повече. През цялото време, когато трябваше да играе брат си, се държеше като ущипана госпожица, когато стана пак момиче пък стана куражлийка. Объркана работа малко. Но беше забавно.

 

Друг проблем ме мъчи откакто гледах сериала. Абе защо в OST са само песните, които изпълняват в сериала. :huh: Имаше много добри попадения от към музика в сериала, защо не са пуснати към саундтрака. Даже на няколко места прозвуча Лунната Соната. Аз от толкова време се опитвам да намеря музичката която звучи към края на 9-ти епизод когато Те Гьонг пита Ми Нам кой цвят й е любим. Мислех че трябва да е в официалния OST към сериала, ама дръжки. Ако някой знае нещо по въпроса, ще съм благодарна ако сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

за тази песен ли става въпрос Fly Me To The Moon-jang Geun Suk And Park Shin Hye.mp3,[/url]



Много благодаря, но не е тя smile.gif Тази я има във втората част на саундтрака, който са пуснали като официален към драмата. Тази която търся е само инструментал, нещо като рок huh.gif може би с елементи на класика, абе много е яка, само дето незнам каква е и що е. Нищо, благодаря все пак smile.gif Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че има филм за сериала с интервюта, невключени сцени, снимки зад кадър и т.н.

 

Има ли някой представа как се казва и откъде може да се свали? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди седмица и бих казала, че това е най-интерсният Корейски сериал, който съм гледала досега. Влюбих се във Хуанг Те Гьонг... Като цяло сюжета е много интересен и с добрата актьорска игра се е получил шедьовър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омони!! :P Това е първият азиатски сериал, който гледах. Влюбих се от първия път, за една вечер изгледах 7 епизода!! :D Оттогава, от преди 5 месеца, съм луда по азиатци - корейци, японци.. :wub: Много хубав сериал, хубава история, сладки герои, суперски песни, които слушам досега! Обичам този сериал, той си е и ще си остане в тройката ми 'най-любими сериали' :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P:D:D:D охххххххххх въздишките са ми малко да опиша емоцията през послените 16 часа сериалчето го изгледах на един дъх.Корейците просто знаят как да правят страхотни филми малко пресилени са в главния мъжки образ и пак са го изобразили като истински арогантен самотен егоцентрик, Ама са ми толкова сладки след всяка серия съм с една тъпа щастлива усмивка

много добро сериалче :D:D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един наистина прекрасен сериал! Изпълнена съм с толкова много емоции. Не знам как съм го пропуснала до сега.

Всички са адски красиви.

И честно казано, тук се повтаря известната ни сцена с опитващия се да привлече вниманието на жената мъж, когото тя не успява да забележи.

Беше ми толкова тъпо и ме боля за Шин У всеки път, когато го отрязваше.

Защо винаги трябва да печелят лошите и егоистичните? <_< А, да ! За да могат на края да се променят... Н

о въпреки всичко, няма да забравя, когато тя беше на 2 крачки от лицето му, но и звънна Те Гьонг и Ми Ньо веднага тръгна да бяга. Лицето му беше изпълнено с толкова много болка, че ми идеше да я извадя и строша на малки парченца...

До момента, когато не се разкриха истинските чувствана Джереми, не приемах толкова на сериозно персонажа му. Ала после всичко се промени. В главата ми изплува постоянно момента в автобуса, как сълзите му се стичаха и как едва не се пречупи докато пя най-хубавите думи.

Но като изключим това, Hong Ki се справи абсолютно перфектно с ролята и тоооолкова много съм се смяла с този сериал :lol:

Абсолютно го препоръчвам на всички, които не са го гледали!

 

Пп.: невероятно усмивка ^^

 

HwangTaeKyung.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Беше ми толкова тъпо и ме боля за Шин У всеки път, когато го отрязваше.

Защо винаги трябва да печелят лошите и егоистичните? <_< А, да ! За да могат на края да се променят...

 

Те Гьонг никога не е бил лош и егоистичен! Да, държа се лошо на моменти, но това беше, защото изпитваше трудност да показва емоциите си.

Защо винаги ги сравнявате с Шин У? Нима той не беше по-малко егоистичен с всички измислени истории, които разказваше на Ми Нам и чувството на задълженост, което искаше да изпитва тя към него? Да, беше по-мил, меланхоличен, но Те Гьонг беше по-добър, въпреки всички странности, които притежаваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...