Jump to content

Recommended Posts

Не са от една майка, мисля че тва трябва да ни е напълно ясно. Смисъл...Видяхте мацката с какво нежелание е родила едно детеб, какво остава за още две...При това малкия няма как да не е забелязал, че майка му е бременна, колкото и да е бил отдалечен от нея. По-скоро майката на Ми Нам е била някоя конкурентна певица или и аз не знам, не е нужно да е умряла, може да е имала същите съображения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 7 и 8 от viikiii - дори ми го пуснаха с български букви - не че бяха много свързани изреченията но се схвана основното.

Колкото за отношенията със злата майка, май драмата ще се върти около това, че заради раждането на Те Гьонг, майка му е жертвала любовта си към бащата на Ми Нам. Възможно е Те Гьонг в последствие да обвини Ми Нам за това че майка му е изоставила семейството си заради баща й. Но всичко това са само предположения :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, всичко се дължи на това, че драмата е позитивна, ненатоварваща, героите са изключително симпатични, а музикалното оформление е истинско попадение.

Много ме радват въодушевените ви коментари. А малките деца наистина се забавляват с подобни истории. Помня, че детето на колежката ми толкова хареса BBF, когато й го пуснах, че дори сега продължава да си го гледа.

В новия епизод е имало гостуващ актьор - Yoo Seung Ho.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледам доста пъти сериите, но никога не ми омръзва.

Актьорите са много сладки, спрявят се отлично със образите, в които трябва да влязат и атмосверата

е зареждаща. Има всичко за една типична корейска драма: смях, сълзи, закачки, ревност и несподелена любов.

Мисля, че хората много се забавляват със сериала и са под напрежение, защото действието е непредвидимо,

а явно и защото имат много голямо въображение- няма да казвам колко възможни истории си съчиних,

че два часа няма да ми стигнат.

И в заключене искам да благодаря за похвалите за превода,но ако не бяха Ирето и Параб

нямаше да се справя успешно, така, че те са истинските "виновници" в случая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам кой полудява и кой не, но и аз харесвам много това филмче: кара ме да се смея със сълзи, а и в това напрегнато ежедневие е като мехлем на рана. Постоянно сме сериозни и внимателни- всеки с купища проблеми, но дойде ли часът за филмчето за час забравяме грижите и се от сърце. Да споделя, че и аз гледам сериите по два пъти, просто ми е интересно! С превод и без превод го гледам lol!

Благодаря Ви! Много сте готини и отпуснете малко душите !!!! Толкова малко неща остават на които да се радваме! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз официално да се впиша в редицата на феновете. geek

Убийствено ми се отразява следенето на драма, която все още се излъчва, любопитството ми ме довършва на бавен огън. affraid

 

Досега нищо не бях гледала на явно доста популярните и любими сестри Хонг и искам да отбележа, че съм във възторг. Рядко може да се види толкова комплексно и майсторски навързан сюжет + купища метафори и символизъм, които доста надскачат твърде сладникавия и предсказуем стандарт на повечето драми. cheers

О да и разбира се комедийната страна, до сълзи се хиля почти всеки път. lol!

 

И искам да попитам по-вещите... хмм, всичките А.N.Jell-чета са просто прелест, обаче.. женствеността ми идва дооооста в повече, на моменти чак вътрешно се нагърчвам. "Мъжкото" излъчване не е ли на мода вече?! Или това е само в тази драма? Или пък е имиджа на групата?

То не бяха прически, не бяха аксесоари, гримове, блузи с дълбоки деколтета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък мацката много ми допада...и на вид е по-различна и определено като попадение

с ролята си...да не споменавам каква химия имат с Geun Suk....

 

...какво и е на момичето....???

 

...а що снмки и клипове имат двамцата, много си пасват..особено като тръгнат да се целуват..и тук ги чакам

92557211.jpg

 

А за сериала, който следя с кеф и мога да опиша с една дума-очарователен, хем заради

сценария на оригиналните Хонг систърс, хем заради актьорите, които се справят блестящо-точните

"хубавци" на точните "роли", хем заради модните хрумвания в драмата. ....да успокоя pureuda (много хубав пост Very Happy )

Дали за съжаление или не, модата в момента е такава-щура, черна или цветна, тесни клинове и

дълги блузи/жилетки (или туники), блузи с големи деколтета или шал яки, подплънки на рамената,

кожи и плетива, рокерски якета и т.н....и "момчешкото" обличане сега е адски актуално...за жени Very Happy

Но за идол група на територията на Корея,...цветничкото и натруфеничкото е просто задължително.

Аксесоарите, колкото повече, също влизат като “must-have” за този имидж, грима и прическите са пак

запазена марка за поп/рок поколението.

Но не забравяй, всичко пречупвай през призмата на шоуто, защото цялата драма е едно голямо забавление

за всички сетива, наравно с закачките с известни групи и личности от световния и корейския шоубизнес,

наравно със всички физиономии и дори реакции, напомнящи редица животни...

В тази връзка, с нетърпение очаквам цялата фотосесията от “High cut” и 10 страници посветени на младоците

…защото името на самата фотосесия буди възхита.. 'Boys, Be Fabulous!'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blacky, благодаря ти за изчерпателния и разясняващ пост!! cheers

Може би всички тези ярки цветове, наблягането на cross dressing-a и сериозно изпипаните прически ми дойдоха в повече, защото не следя kpop бранша. Wink И си напълно права за това, че не трябва да се приема всичко насериозно и че голяма част от това е шоу. Наистина доста от преекспонираните моменти са по-скоро пародии и закачки със звезди и знаменитоси в Корея.

Мисля, че вече се примирих дори и с ярко открояващия се eye-liner на Jang Geun Seok. Който между другото е наистина невероятен (не казвам нищо ново Very Happy).

A един от моментите, който окончателно ме спечели и в който ми стана ясно, че всъщност излишно съм се впрягала досега беше ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,които харесват този великолепен филм.Нямам думи с които да опиша колко много се радвам, че намерих филмчето благодарение на всики Вас, които сте положили огромен труд, за да ни го предоставите.Прекрасен филм, .Искам само да попитам, ако разбира се не нахалствам с въпроса си, кога може да очакваме превода на 4 серия.Аз ги изгледах до 10 със субки, без субки, със анг субки. .Просто окончателно се побърках по този филм.С нетърпение очаквам превода му и останалите серий... cheers cheers cheersОтново благодаря на всички, които ни радват с тези прекрасни филмчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе...Той буквално й каза, че я либи. Тя го либи. Шин У е сам, лъжливата фея е капо, няма кво повече да го мъдрят. Почти всички карти са свалени. За тоя 4 епизода, освен още малко смях, мога да разточат ненужно нещата или да спренат един хубав, вероятно корейски финал, и всичко ше е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна!

Понеже "любовта" дойде толкова рано, сега ще мъчат и тях, и нас цели 4 епизода! Ще си изсмучат от пръстите нещо, заради което да ги разделят.... Корейска му работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ако ще говорим за недомислици в сериала, бройте ме и мен Very Happy

Надявам се поне последните 4 серии да ги направят много интересни и без разводняване Wink

Zenith cheers

Ако има втори сезон по-скоро би трябвало да е някакво продължение на историята.

Обаче през цялото време имам чувството, че този сериал не може да се самоопредели (т.е. и на сценаристите/режисьора не им е ясно) дали е комедия или пародия и се лашка през жанровете.

 

Какви са залаганията ви за майката на ТГ?

Според мен ще се окаже някоя като "феята", вероятно в триъгълник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката е кучка, то е ясно! Smile Кой знае каква история ще ни измислят и там! Нещо невероятно ще е! След толкова подготовка. Razz

Май и сценаристките не знаят още какъв ще е краят! (доста сцени показани по превютата после ги няма в сериите) Laughing

Измислят го според прочетеното по форумите! Wink

Затова ми се струва, че със сигурност ще развалят всичко на края!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, от това, което съм гледала от корейски сериали, даже и да нямаш кръвна връзка с някой, който обаче под някаква форма ти се пада "семейство" и "роднина" няма никакъв вариант за интимности - не се приема от останалите и това е Smile Особено по-възрастните ако кажат не - ей ти ги 5 серии драма Very Happy

На колко филми това им е основната драма, ехе... geek

 

Не вярвам реално да ги представят като брат и сестра - тоест с общ родител, но ако майката ги осинови (което не ми е ясно как ще стане с тяхно съгласие ((отварям втори скоби, този брат така и така не сме го и виждали още)) предвид какъв отрицателен образ е майката), тогава пак ще се падат роднини и... виж по-горе Laughing

 

ама че сложна мисъл изкарах Suspect

 

От друга страна, горкияя ТГ, не стига че едвам успя да си изясни чувствата си, ами сега ще се окаже, че МН и баща и са виновни за това, че майка му го е изоставила. Може би от тука ще докарат някакви противоречия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася с това отстоявам си това че не са брат и сестра тогава ще стане е гати тъпия финал на филма просто няма логика в това да са брат и сестра това е че ще разберат че са свързани заради баща и който е имал връзка с майката на ТГ ама стига вече на тая тема че много взехме да спамим вече и ще ни се карат Smile

Мале сървъра на viikii.net пропадна май скоро няма да се гледа филма с превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приказки се изприказваха за продължението на сериала, за някои е хубаво, че ще има,

други пък са скептично настроени.

Моето скромно мнение е да не търсим под вола теле, а да гледаме сериала тук и сега и да

му се наслаждаваме.

Още от самото начало излъчването му започна с лоша карма (рейтинга беше доста нисък),

феновете на драмата не бяха кой знае колко, но с течение на времето сценаристите, актьорите и целия екип се

доказаха като професионалисти и сега драмата се радва на небивал успех най-вече в чужбина.

Отначало в английския сайт на soompi потребиелите едва наброяваха 100 човека, а сега са се увеличили четворно.

В нашия форум историята се повтаря. Още отначало имаше предубедени, които се отнасяха с недоверие към

драмата, но сега по посещаемостта и по броя на свалянията на бг субтитрите съдя, че грубо 150 човека се възползват от тях, което ме радва неимоверно много.

Летвата е вдигната неимоверно, но с радост ще очаквам следващия сезон, в който не се съмнявам, че

ще има много смешни моменти, заплетени истории и тръпката на очакване да е по-голяма от сегашната.

Disaffcted мисля, че ще бъде чудесно да си продължим съвместната работа и по други проекти-

не мисля да стоя със скръстени ръце докато излезе следващия сезон на You're beautiful.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да спя, не мога да ям, не мога да уча, не мога да се съсредоточа да направя нещо като хората... Единственото за което мисля е този сериал, новите епизоди, музиката.. Гън Сок. Оле, за първи път ми се случва подобно нещо. И преди го харесвах, но сега съм като полудяла, каквото и да правя не ми излиза от главата. Чак ме е срам...

 

Ох, 13ти епизод много ми хареса

 

особено в началото когато и подаде ръка и тя как плахо го докосна и после като я прегърна и се усмихна толкова красиво, леле сърцето ми щеше да изкочи. Хареса ми и момента с игуменката, тогава двамата наистина изглеждаха много добре заедно. Но после Шин У развали цялата работа с "моето момиче", любовните истории и фалшивата целувка. Въпреки че му влизам в положението, ми е много неприятен, непрекъснато се бута насякъде, вижда, че тя не го харесва, какво иска. Не че не ми е симпатичен, но си мисля че накрая всички несподелени чувства ще го превърнат в отрицателен персонаж. И незнам защо след последните няколко епизода ми прилича на Джи Хо от BBF. Дано да се отдъпне. Все пак ми стана гадно когато Хе И му направи мизерията с подаръците му и накрая признанието му. Добре че МН не замина с него, а ТК беше прекрасен докато я търсеше и накрая прегръдката.. Много е луд, хаха. Така съм се смяла докато правиха теста и като видя 100 чак се разкрещях от радост. Много искам да ги съберат като хората, за да мога да си отдъхна и аз най-накрая, че преживявам с тях.

 

Страх ме е да гледам 14ти епизод. Не искам всичко хубаво от този да се развали.

 

Майката на ТК страшно много ме дразни. Как може да се държи така с него и да го поставя в подобно положение. Не се е грижила за собственото си дете, но за чуждите е готова да даде всичко. Много ме е яд. Не мога да я гледам след онзи епизод на рождения му ден. Оф...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не коментирам преди да съм изгледала всички серии, ама този епизод ми идеше да вия.

Ако видя пак това ултра-мега-гига сладко нещо Джеръми да плаче

ще скачам на месо. Сърцето ми се къса за Шин У. А Мо Хуа Ран е толкова майка, колкото аз съм сумист

(тежа 43кг.) - на тая вещица са и ампутирани всички чувства, с изключение на собственическите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее свърши и незнам дали повече да се радвам или да съжалявам....поне мога да кажа, че не беше зле края..

(или поне това което разбрах с моя корейски и въображението ми... е можеше и една целувчица

накрая де....скръндзиииииииииииииииииииии ...а не бяха ли снимали още целувки тия бре..)

Типичен по Хонг систърски сериал, дето ти размътва мозъка и те кара да потъваш като го гледаш или мислиш

за него, изплуваш за момент (докато дойде следващата серия) и после пак потъваш в емоция...даже се давиш...

Това е то, интересен сюжет и сблъсък на персонажи, игривост и детински смях, заплетена романтика и щуро

въображение, голяма промяна...т.е. развитие на главния герой и задължителното разделяне на главните

(2 епизода преди да свърши) и последвалото ги събиране 3 мин. преди последните надписи....със обичайните

10-на сърцераздирателни случайни срещи

И се чудя.. как да чакам 2 сезон, като тук всичко си имаше..а и дали всичките "красавци" ще ги съберат отново.... scratch

Само за протокола....за първи път отбелязвам-на мъжете им отиваха повече грима, цветните и модните дрешки,

дори убийствените аксесоари, повече от на жените Laughing ...направо женките си страдаха от липса на прически

и make up

А пръстена на TK (черният...последните епизоди е убиец....как се връзваше с обичката му....)...и и аз искам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacky, слънце, напълно съм съгласна с теб...........филмчето си имаше от всичко, типично по корейски, с корейските му целувки, със страшно чаровна главна героиня и обикновено в пъти по-нагримирани и издокарани хубавци, дет да се въртят около нея....песента на Те Гьонг ме разтопи и както вече бях обяснявала веднъж...на кой съфорумец беше scratch ...туй очната линия на мъжко оЧо си е адски красива гледка...но се спуках да се хиля на умрялата животинка на рамото му ...краят ставаше, даже не останах и разочарована може би защото успях да не дам твърде голяма воля на въображението си и да ги наредя едни....какво ли ще надробят за втори сезон, остава да гадаем, но ако има такъв, силно се надявам, че тези сладури отново ще участват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...