Jump to content

Recommended Posts

Леле къде ме върна :D Това беше супер добро. Няма да забравя дългите нощи с този сериал. Гледах го в пика на манията си по к-драмите и всичко ми беше толкова интересно. Жалко че сигурно вече е апокрифно и вероятно трудно може да се намери дори на английски.  Опасно пристрастяващ и един от малкото дълги които съм ги гледал до края с интерес.

С такива брутални коментари и на мен ми се догледа сериалът. Колкото повече ви чета, повече ми се гледа. Аз също съм глас за бг превод, ако това има някакво значение. Още повече, че сериалът е от 2005 година, златните години. Така ми се е пригледало нещо златно. С онзи неподражаем дух дето вече го няма. Радвам се, че напоследък потребителите се разравят в миналите заглавия и изваждат подобни бижута на показ. Някак ми липсват времената, в които се превеждаха по-малко заглавия, но пък за сметка на това всичките оставаха в аналите на историята като класики. Иде ми да си набия няколко шамара, защото до скоро ламтях само за нови продукции и не поглеждах назад, а сега гледам надпреварата за преводи между суб групите и си викам: ето ги проектите, за които не е нужно да се гони срок, но които ще донесат същото удоволствие. Знам, че епизодите са доста, че годините често затрудняват намирането на свястно видео, сийд и каквото трябва още, но се надявам за в бъдеще да се увеличат заглавията от минали години, които ще се сдобият с превод. Например отдавна дебна сериалa Smile You. И не ми пречи кога ще бъде завършен. Радва ме идеята, че някой слънчев ден ще се събудя и ще мога да му се насладя на родния си език. Това ми напомня: благодарности на всички, които се трудят заглавията да стигат до нас с бг субтитри :)

Абе, както и да го гледам, няма кой да се навие да преведе 100+ епизода - това е доста сериозен труд. Аз се кумя дали да го загледам тоя сериал при толкова епизоди, камо ли да го превеждам... :28558:

Абе, както и да го гледам, няма кой да се навие да преведе 100+ епизода - това е доста сериозен труд. Аз се кумя дали да го загледам тоя сериал при толкова епизоди, камо ли да го превеждам... :28558:

И на мен ми пуснахте мухата, но бройката е плашеща наистина, дори и за гледане.

Ето  онлайн на руски, актуализирано.Също и тук , в два варианта-  който е по-удобен и върви по-добре.

Между другото, мацката на постера Han Hye Jin- сигурно главната, ми попадна някъде  миналия ден из някакви новини, че е станала майка на момиченце.

Те са по 20-30 мин епизодите, но пак си е дълъг, няма какво да се лъжем. :)  Sierra този може и да ти допадне сега като се замисля. Много напомня на нещо като "Съвременната" Де Джанг Гъм. :D Момиче което му се случват ужасни неща (не най-ужасните възможни, но доста гадни), стига до дъното и започва от нулата. Основните и оръжия са положителна нагласа, никакво предаване, борба до края с несправедливостите.... В един момент започва нова професия и малко по-малко започва да се стреми към щастието.  Типичен семеен сериал, в който има от всичко.

Надали ще го преведат, ама който поназнайва английски, може да го пробва.  Класика със сигурност. Малко се поразтъжих за тази актриса, отдавна не съм я гледал. Сега ще видя какво друго е снимала. :)

Демоне, аз я гледах последно в "One Warm Word"- сериал, играеше прелюбодейка.И аз я харесвам, но както писах по-горе, преди няколко дни е родила и едва ли ще я видим скоро.

Така като гледам, последно съм я гледал в Terroir и има 4 сериала след това. Определено има къде да я гледам, докато тя си гледа детето.  :icon_sunny: После я чакаме за още филми и сериали, защото е много чаровна и талантлива. :)

За съжаление този Terroir беше един от най-слабите корейски сериали които съм гледал и може това да е повлияло, да не я следя толкова внимателно. А тази роля каквато казваш и е много нетипична, но със сигурност ще и отива.  Определено ще го проверя този сериал. 

След този коментарии не ми остана друго, освен да го гледам.

Страхотно сериалче, струваше си всяка минута, която му отделих.

Мислех, че ще превъртам и ще го изгледам бързо, но уви, не се получи, което ме изненада и самата мен.