Jump to content

Blue_Moon

Recommended Posts

spacer.png

  

Inu x Boku Secret Service

 

Оригинална творба: Фудживара Кокоа
Озвучават: Накамура Юичи, Хидака Рина, Мияно Мамору и др.
Тип: ТВ
Жанр: романс, комедия, фентъзи
AniDB и MAL: AniDB //  MAL
Държава: Япония
Година: 2012
Епизоди: 12 + специален
Времетраене: 25 мин. на епизод
Резюме: Ширакин Риричийо живее в златна клетка. Макар че семейството ѝ е богато и живее в лукс, сърцето ѝ е разбито.

Тя е потомък на демон и всички я третират като обект, а не като човек.

За да се измъкне от всички измами и фалшиви усмивки, тя се премества в имението "Аякаши Кан".

Място, пълно с други потомци като нея, като единственото ѝ желание е да бъде сама.

Въпреки това, на всеки наемател в имението е назначен по един придружаващ агент от Тайните Служби.

Риричийо отказва да бъде придружавана, но съвсем скоро научава, че агентът, който се е посветил в това да я пази, е наследник на Дух на Лисица. Ситуацията става все по-интересна, след като се появява и нейният годеник...

 

Линкове:

 :subs:Онлайн с български субтитри: :click: 

_______________________________________

Лично мнение: 

Много добра песничка на опенинга: Mucc - Nirvana

http://vbox7.com/play:04c0c073cd

  

 

Много сладурско аниме. :) Чудесно за разпускане и да се посмее човек. Голями образи бяха всичките. Всеки с номера си, а повечето си бяха и с програми. :D Ако търсите нещо да се посмеете, то това е анимето.

Риричийо ме разбиваше, като се чудеше, защо ли така й тупти сърцето? - сигурно защото навлиза в тази възраст(пубертет) или пък било аритмия!? Но в никакъв случай не и от любов! :lol:

А пък Соуши в началото ми идваше да взема катаната и да му спестя мъките, но после какво отаку излезе.... :lol: :i love this:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше определено интересен старт като за началото на годината (аз нали сериозно я започнах някъде по това време...)

Приятно шоуджо, където главният герой вече придоби интересна способност - пълно вманиачаване на тема главна героиня. То не бяха звездички, то не бяха лунички, кучешки ушишки и какво ли още не при всякакви обстоятелства xD А и ако обърнем внимание на другите - бяха забавни, анимето е разтоварващо и не те затормозява изобщо... даже в момента си спомням само най-хубавите моменти от него само заради господин Зайо, който ми стана любимият герой. Този път Мияно Мамору просто си играеше ролята по ненадминат начин. Само като си отвореше устата и се заливах от смях. О, и да не забравя - Героят на Сугита Томоказу също беше едно такова ку-ку, с неговите С и М... за него трябваше да има повече екранно време, че не достигна да ни каже още кое е С и кое - М.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам къде са субтитрите на това аниме,защото си го изтеглих от единия сайт?Ако ги има като отделни файлове?Ако може да ми помогнете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в анимес пише, че са с бг букви и то е логично при положение, че пише събнато на БГ да се дърпа от бг тракер не от баката. Btw във vbox-а, където е линка за онлайн гледане също са преведени..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитрите обикновено са вградени та са си там но явно нещо кодеците ти играят номера. Отделно едва ли ще ги качи някога групата освен ако не ги помолиш на лично да ти ги пратят специално на теб.

Иначе това са с български превод - Тук Ако си теглил други няма да имат. Като гледам превода е зарязан още февруари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от любимите ми анимета.Заливах се от смях с Зайо,особено момента "когато зайчетата са тъжни,те умират" :D . Онзи пич със С и М :) Вярно мъничко го показваха ,но пък поне разбрахме за доста неща ,кои са С и кои М laugh.gif Соуши беше голям маниак,направо побърка Риричийо с това обожествяване,то не беше целуване на крака и прочие biggrin.gif Риричийо от своя страна беше голяма сладурана,много и се радвах :) Разбира се и останалите не са по назад,всеки от тях наистина си беше забавен по свой си начин,нямаше нито един образ ,който да ме подразни или да не си е бил на място. Всички бяха супер :)

Задължително за всеки ,който иска да гледка нещо неангажиращо и искащ да се посмее на воля :) Аз лично бих го повторил пак.

 

Аригато на човека ,който ми го препоръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...