Jump to content

Twelve Men in a Year (2012)


lazeto

Recommended Posts

И така поредния корейси сериал :) Хареса ми играта на актьорите,замисъла също беше много различен от всички останали ,които съм гледала до сега ,а те не са никак малко.

Веднага го прехвърлям в един от моите любими сериали.

Главната малко преиграваше,но пък и ходеше . Имаше много смешни моменти имаше и тъжни ,ако кажа че не отроних някоя сълза-ще излъжа,но си струваше!!!Препоръчвам го на тези ,които обичат корейските филми,но да знаете ,че не е като останалите-различен е!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала на мен също ми хареса. И ще ви кажа - защо.

Лично аз - онова "различно" нещо, за което всички говорят - не успях да разбера - кое е.

Хареса ми, защото историята не се въртеше само около 2-та главни и това дали ще се вземат или няма да се вземат, а и около останалите персонажи в сюжета.

Еротика имаше - колкото и в останалите сериали(за Бог да прости). Единствения помен за такава - са полу - голите сцени с Джулиен Канг

и целувките с Рак-а - Lee Yong Woo...

Вече свикнах модата в корейските тиин сериали да бъде кичозна, но в този не го очаквах.

Бях в потрес как една 30 годишна работеща жена се облича с каквото намери.

Но пък много симпатизирах на героинята, защото чрез астрологията успя да намери себе си.

Определено очаквах друг край, но с две ръце подкрепям нейния избор.

Всички актьори бяха очарователни и си свършиха прекрасно работата!!!

 

Определено този сериал спада към графата - must watch.

 

П.с. благодаря на екипа за добре направените субтитри. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, аз може ли да не съм се разписала тук, като пуснах темата за сериала в анимеса :slap:

 

Сигурно най-свежия корейски сериал, който съм гледала. Дори гласувах за него миналата година за сериал на годината. С по-разчупено мислене и действие - не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО двойката главни от първия епизод да се събере накрая във вечна любов, не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всички да са непорочни девственици, не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО хората да не пробват нещо ново, излизащо извън техните утаили се рамки... Имаше изненади, открития, промени в самооценката персонажите.

 

Но за първата наистина разхилваща неудържимо изненада трябва да изчакате до втория (или началото на третия беше) епизод;)

 

Това е история за ХОРА. Такива, каквито са - някои особняци, някои леко истерици, някои необвързващи се нимфомани:) Главната героиня е дразнеща - несъмнено! Точно това й е ролята - да е силно импулсивна и шашкава натура, дето или си стиска импулсите и се опитва да се вмества в рамките, или дава пълна газ и срива всичко:) Но дори и тя намери някакъв баланс. И в един момент започваш да я обичаш - защото виждаш, че е добронамерена, макар и твърде прибързано-искрена в изразяването на емоциите си. Познавам една такава:) В Този сериал няма "идеални" персонажи, но всичките са много земни и живи. И не са "намазани с лак и лустро" и готови шаблонни образи, както повечето герои на корейски сериали. По този сериал е мислено с душа и от лична гледна точка, с поглед към реалния живот. И това е, което ме кефи в него:)

 

А за водолеите може би са познали - ей ся се чудя с кви точно думи да разкарам от нас един "квартирант", който определено не е добре дошъл в сърцето ми:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си да бутна темата нагоре - все така няма еквивалент на този сериал :) Т.е. е останал неповторим ;) Дайте му шанс, той като хубав парфюм не си разкрива всичките хубавини веднага, трябва да имате малко търпение ;) После забавлението е гарантирано, а като бонус - има и полезни поуки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Много актуално начало - военен кореспондент в ивицата Газа, първите 5 мин. е така, но се оказва че това е нейният сън, и после вече сериала си продължава в Сеул.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сериал, който ми е в графа "Любими". :) Определено препоръчвам, ако ви се гледа добра комедия, примесена с романтика и умерено количество драма.

 

Много добър и реалистичен.

Off Topic

Много ми е любим момента, когато главната изпържи часовника :D Огън жена!

 

Интересно бяха представени отношенията между мъжете и жените, а също и между отделните жени в драмата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...