Jump to content

Recommended Posts

ALL IN

spacer.png

 

Страна: Южна Корея
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 24
Период на излъчване: 15.01.2003-03.04.2003
Програма: SBS

 

В ролите:

И Бьонг Хон в ролята на Ким Ин Ха
Джи Сонг в ролята на Че Джунг Уон
Сонг Хье Гьо в ролята на Мин Су Йон/Анджела
Пак Сол Ми в ролята на Со Джин Хи

:essub:

 

Сваляне с български субтитри:
:click:

:click:

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

 

Резюме:
Единственото занимание на Ким Ин Ха като дете е да следва чичо си навсякъде и да му помага в маменето на комар. Като ученик пък само се мотае с приятели в сутерена на театъра. Когато се запознава с Че Джунг Уон, отличник и син от богато семейство, Ин Ха се опитва да го въвлече в света на измамата.

 

Личен коментар:
Все още не съм гледала сериала, защото току-що свалих първите 6 епизода, но бях провокирана да го направя заради И Бьон Хин и Сонг Хье Гьо - любими актьори, така че възможността да ги гледам заедно не е за изпускане. Всеки, който го е гледал или има повече инфо, да драсне коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво...от кога се канех да пусна темичка..../ радвам се, че и други прописаха за Бьонг Хон.... /

сериала си заслужава, най-вече заради актьорската игра, макар че на места е малко тегав...

ще откриете и други хубавци тук....

аз го имам за съжаление с много лошо качество....

но, ще се поразровя и ако открия нещо.....ще пиша....

магията между главните герои във филма е много завладяваща...

само заради това си струва да го изгледаш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми сериал ;)

Ако има хора, които все още не са го гледали мога само да им кажа: Стягайте се :lol: :lol: :lol: още повече, че вече има и бг превод.

 

Ето още една хубава песничка от сериала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ми хареса заради добрият замисъл и добрата актъорска игра. Общо взето обаче беше леко предвидим, което го правеше на места скучен. Можеха като чели да го направят и по-кратък с 2-4 серии. Краят ми се видя леко недовършен, понеже остави много въпросителни за бъдещето на главният герой. А и главните герои някакси не ги възприемах като двойка, което 100% идва от разликата във възрастта ... 11 години не са малко, лично на мен ми е чудно как подбират актъорският състав :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТОТАКА е прав,че стои малко недовършено,

Lee Byung Hun можеха да го гръмнат,като гледам IRIS и той завърши на острова,

 

тук никой не умира за успокоение на всички.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма преди около 2-3 години. Много голямо впечатление ми направи този сериал. Със сигурност е един от най-добрите, които съм гледал. Според моите критерии е един УНИКАЛЕН СЕРИАЛ, който ще е хубаво да гледате ! Най-вече е такъв заради главният герой, Lee Byung Hun. Засега със сигурност ми е любимият азиатски актьор, а и може би не само азиатски, а световен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-любимият ми сериал, толкова любим,че никакъв коментар не може да опише емоциите,  породени от него, затова не съм го и коментирала.

 

Накратко- балансиран отвсякъде.Актьорската игра-великолепна на всички нива.Двойката си беше супер, че даже си бяха двойка и в реалния живот доста време.

За 10 години,  за мен поне, почти няма  нещо да се е доближило до него ,като баланс между, романтика ,екшън и всичко останало.

Колкото до края, всеки друг ,би бил пресилен.

С една дума- наслада. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на 4 серия и ми допада! Джи Сонг е толкова различен тук, все пак филма е сниман преди 11 години, главната също ми хареса /Гледах я в That winter, the wind blows-много добра роля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста чакане за сийд и мен най накрая ме огря :)

Сериалчето е много много добро и съм доволен, че има субки и успях да го изгледам! Благодарско на екипа!

 

Интересното е, че е правен малко преди бума на покера който започва точно в 2003 когато Крис Мънимейкър спечели основното събитие от WSOP сериите и титлата световен шампион. Не че има значение, но като покер про съм длъжен да отбележа, че отиграванията им бяха от сравнително слаби та чак до безумни! Аналогично и превода си накуцваше, но сцените и без това не са много. Разбираемо предвид общата покер култура и това, че се играеше Севън Стъд (игра от която е абсурд да се спечели 1,5М$ дори и във Вегас) ХАХ :icon_sunny:

 

Много ми хареса това, че са снимали и във Вегас пред Беладжио и на Чеджу. Макар Макао да си е основната мека на азиатският пазар Чеджу също се рекламира и след 10-15 дни даже има корейски покер тур там. 

Лична оценка за сериалчето 8.70 / 10

 

ps: С удоволствие бих поиграл с Джени или японката на хедс ъпче. Ако ще да е open face chinese poker на 1 прегръдка - точката :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По препоръка на Лавандула започнах да го гледам и ооо изненада, на кого се натъкнах в първа серия, Чин Гуууу! :es:

Юноша бледен е в този сериал, все пак става дума за 2003 година, но веднага разбрах, че е той, погледа му не може да се сбърка, а играта му е просто прелест! Приятно гледане на мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина какъв дебют е направил 2003 година  Чин Гу /младият Ин Ха/, много ме спечели и зарадва с присъствие, толкова много, че появата в 3-та серия на порасналият герой Lee Byung Hun не ме впечатли толкова, исках да погледам още малко изпълнението на Чин Гу, с неговата игра героят Ин Ха видимо изпъкваше над всички други, осанката, погледа запазена марка "Чин гу", отличаващи го от всички други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Yamashita

Кой, Кой той? Онова хлапе дето подсказва като си бърше носа ли :rofl:

Чингу нали значи "приятелче", но така и не видях герой с такова име.

Иначе Ин Ха го признавам, че е убавец! Макар е ясно, че не си падам по мъже де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ти Speedy86. Чин Гу е името на актьора,

той е младият Ин Ха в сериала, който се опълчи на учителя в училище, хвана му ръката, когато го биеше, защото обиди чичо му, намери най-добрия си приятел /Джунг Йон/в училище при същата тази сцена, по точно го спечели на своя страна със своята смелост.

Не се страхуваше да излезе очи в очи и с най-изпечения престъпник, за да спаси приятелите си и да помогне на любимото си момиче/нея пък срещна случайно във влака, ако се сещаш за тази сцена/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, на час по лъжичка отпускат.  Вече съм на 7 епизод. Дилемата, която са заложили е добра, да следваш принципите си или да изгубиш всичко. Колко алчен трябва да си, къде е границата,  като в хазарта и колко принципен. Ин Ха ми харесва, засега държи положението, но се чудя до кога.

 

p.s. благодарности за буквичките на mackova :subs::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...