Jump to content

Seo In Guk (Со Ин Гук)


little_angel

Recommended Posts

Ето я и песента, аз имам афинитет към клипове със сладки кафенета, кадри на кафета и т.н. за това на мен ми харесва видеото, а песента е сладка също :)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента успешно детронира, завръщането на g.o.d от първото място в много онлайн чартове. Чудото на Гуки отново действа, без промоции, без нищо ххехехе


 


[2014.05.14] Bomtanaba (Mellow Spring)


Свали


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва Bоmtanaba.  Жалко,че не я промотираше.

С нещо ново ни зарадва днес той и това е неговата OCT песен към  драмата High School King

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче явно няма да си седне на Д-то тази година хахахахаха


 


Новата драма на KBS - The King’s Face ще е с участието на сладура, Lee Sung Jae и Jo Yoon Hee.


Драмата ще е историческа (първа за Гук) и ще разказва историята на принц Gwang Hae.


Пак ще има популярните напоследък четения по лице в историята и нашият принц ще се издигне благодарение на тези си способности....


Lee Sung Jae ще е баща му (краля демек хахаха) с който ще се борят за любовта на Jo Yoon Hee. Баща и син да се карат за жена.... корейска му работа хахахаха


Драмата започва след като И Донг Ук си събере остриетата хахахаххаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич и да не мисли да сяда, има филми да прави, сериали да снима, албуми да записва. Какви са тия ми ти почивки?  :28558:  Той кореец ли е или лукова глава?  :rofl:

 

Нека снима, нека се шлайфа. Кака му Спиди вече гласи пуканките. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наш Гук беше водещ на 2014 KBS Drama Awards заедно с Kim Sang Kyung и Park Min Young.


Кaто двамта с Park Min Young пристигнаха заедно под ръка хехехехе


 


Тръгна си и с награда - Best New Actor: Seo In Guk (The King’s Face). Вече май спечели всички награди за Нов актьор хахаха мина през всички телевизии за тези 2 години откакто е актьор.....


https://www.youtube.com/watch?v=KmcSeAyFYac


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова японска песен - Last Song. Скоро излиза Бест Албума му и ще има промоции в Япония от 21 февруари до 1 март.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една звездна двойка актьор - певица :icon_sunny:

 

Гуки и Съни от Girl Generation са се сближили покрай Юри, която игра с него в No breathing

 

Sunny-SeoInGuk2.jpg

Засега агенциите отричат  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като отричат как така са двойка? А и няма снимки и доказателства, а само слухове....

Съни сама каза в радио ефир, че няма приятел. Едва ли би лъгала, след като всички от GG вече си казват когато си намерят някой.....

 

А и само за уточнение, той е певец, актьорството дойде в последствие....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си - певец, актьор, мултиталант  :up:

 

Наистина може да са само приятели ( докато не се "произнесе" Dispatch :28558:  )

 

Шегата настрана, коментарите са, че отново се вдига шум в шоубизнеса, за да се прикрие корупция във властта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ,,Помня те, здравей чудовище'' ме подхлъзна тая гад...Досега минавах между капките и не ме зарибяваше, ама блаженото ми невежество свърши...И малко лиги от сериалката...

 

LOnGbDSewPw.jpgQe4_8lPtPos.jpgPGv4FTe85IQ.jpg0taydC5WiDg.jpg62529-327774.jpg  11350838_1155735604454176_38278147516021   

Много нескопосано се наредиха...Става ясно, че стайлинга и ''причоската'' дразнят!  :wacko:  :tongue:  :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено излезе от стереотипа на добро момче... :282:. Бих го гледала в ролята на лошо момче. Ще да е много силна роля ... тогаз не зная , какво ще се случи с  женската половина на човечеството... един мотор и кожени дрехи и ролята няа лошият, комбинацията ще бъде 10 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tainax, гореописаният вариант на филм/сериал ще сяда да се гледа с шишенце валериан и някой-друг валидол. Така ги виждам нещата аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да се сафирясам малко и искам да запитам tainax нещо: Какво бре, моме, ти направих, та се мъчиш да ме довъшиш скоропостижно?  :xaxa:  Млада съм още за инфаркти и прочие, моля ти са!

 

Гуги определено си има заложби за лош и се надявам много скоро да се наеме да изиграе нещо такова, предполагам по-вероятно ще е във филм. Определено актьорството го влече, а се справя повече от добре дотук. Стискам палци да продължи да се развива и да приема (а и да му предлагат) по-разнообразни роли. 

 

А външен вид, излъчване и талант - очевидно е, че са в излишък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...