Jump to content

Jackal Is Coming (2012)


mims3

Recommended Posts

spacer.png

Jackal Is Coming (2012)
자칼이 온다

 

Познат още като: Code Name: Jackal, Here Comes the Jackal
Режисьор: Bae Hyeong Jun
Държава: Южна Корея
Премиера: 15 ноември 2012 г.
Жанр: екшън, комедия
Времетраене: 107мин.

В ролите: Ким Дже Джунг (DBSK / JYJ), Сонг Джи Хьо, Хан Санг Джин, О Дал Су, Ю Тео и др.


Резюме: Филмът разказва за не много умна убийца (Song Ji Hyo), която е наета да убие известия певец Че Хьон (Kim Jae Joong). Жената го отвлича и се опитва да го убие по различни начини по молба на клиента си, но полицията пристига...

 

Интервюта:

 

 

 

 

 

 

:essub:

 

С български субтитри: :click:  :click:

 С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм нетърпелива за този филм. Сонг Джи Хьо и Дже Джунг са просто неочаквано добра комбинация. Обичам ги и двамата. Най-после Монг Джи отново на екрана. Много се надявам да има от къде да си го свалим или поне да го гледаме онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за гледане филма. Хареса ми. Имаше забавни моменти, можеше повече, ама нейсе. Хубава изненада ми поднесе рибочето;). Определено има потенциал това момче. Дано да продължи изявите си в киното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My link

 

On line с английски превод. :D

...

Докато не излязат читави субки няма да се захващам.

 

Дано тези са по-добри, че поне да го гледам :)

По-добри са, всичко се разбира. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам таланта на Дже Джонг - с ограничени реплики и движения се справи чудесно.

Честно казано, когато свалих филма нямах никакви очаквания. Исках просто да гледам някоя хубава комедия за релакс и съответно да си взема дозата корейско изкуство. Изгледах го, но не останах с онова превъзбудено чувство, което се появява у човек след добър филм. През цялото време нещо ми липсваше и това усещане го има и сега, докато пиша. Определено не е от филмите, които те грабват и не усещаш кога е дошъл краят му. Надявам се следващия филм на сладура да е именно от тези, при които забравяш да дишаш докато гледаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече... Не ми беше интересно развитието на историята или по-точно как беше представена. Някаква блестяща игра също не се видя, с малки изключения - главната и любовницата. Ким Дже Джунг, милия, до тук колкото и филми и сериали да съм видяла - като кукла, но само толкова. Не че съм против - че кой ще е при толкова хубост? Но вече усещам, че очаквам и нещо повече, само манекенско поведение толкоз време взе да ме отегчава... Ма, пък много красив, бе, много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече... Не ми беше интересно развитието на историята или по-точно как беше представена. Някаква блестяща игра също не се видя, с малки изключения - главната и любовницата. Ким Дже Джунг, милия, до тук колкото и филми и сериали да съм видяла - като кукла, но само толкова. Не че съм против - че кой ще е при толкова хубост? Но вече усещам, че очаквам и нещо повече, само манекенско поведение толкоз време взе да ме отегчава... Ма, пък много красив, бе, много!

 

 

 

Напълно споделям мнението ти. Мен също не ме впечатли, нито филма, нито актьорската игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма ми хареса, сюжета беше заплетен и неочакван. Според мен всеки си изигра своята роля. Жанра на филма не е романтика все пак, така че не съм и очаквала нещо сладникаво. Финалът

също беше готин, обикновено в такъв тип филми, за да разбереш финала и самият филм трябва да се съсредоточиш в детайлите. Репликата "Ще те убия" беше типичен завършек.

Много благодаря за филмчето и превода. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен страшно много ми хареса филма :wub: Истината е, че наистина аз превъртах малко. Но наистина KJJ беше толкова красив. И горкия колко га налагаха :D На мен моментите с него ми бяха страшно забавни и му харесах играта. Все пак ролята му е такава. :es::inlove: Страхотен филм! Препоръчвам го :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма не е шедьовър на корейското кино, но мен лично ме накара се разсмея на няколко пъти. Това ми е достатъчно за да кажа че е лек, ненатоварващ и забавен филм и че не съжалявам че сум го изгледала. Развръзката беше интересна , а за актьорите мога само положителни неща да кажа .Какво ли не изтърпя това момче..... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма много ми хареса. Бяха прекалили с повечето сцени около лагера на полицията, те отегчават донякъде, но

иначе ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...