Jump to content

Kimura Takuya (Кимура Такуя)


daneto

Recommended Posts

Охо, Кимутаку става с година по-хубав? Прекрасно, жив и здрав да е, да не стихват енергията и хъса, които влага във всеки свой проект и да продължава да бъде все така харизматичен и талантлив. Наздраве на фенклуба! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi Omedetou!

Днес са родени няколко източни звезди.

Такуя в момента се е съсредоточил върху драмата за Антарктида, която започна много силно този сезон. Заедно със СМАП подготвя сингъл идния месец. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой попадал ли е на негова слаба роля или безинтересен сериал/филм? Не знам как си избира в какво да се снима, но аз лично съм тотално впечатлена от този батко и се чудя дали ако изгледам цялата му филмография ще намеря нещо, което да не ми хареса :))) Изключителна харизма и чар излъчва този човек, явно за това е и всеобщ любимец. Изгледах без да усетя дори последната фантастика с него, при положение, че този жанр съвсем не ми е любим, а филмът е почти 2 часа и половина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълното те разбирам... много е талантлив! Каквото съм гледала с него винаги ми е оставало в сърцето. Аз лично намирам трудности с намирането на по-старите му драми, а много ми се иска да изгледам всичко с него! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно изгледах антарктическото му приключение в края на миналата година. То беше едно от най-силните телевизионни заглавия за 2011г.

Можете да видите и шоуто, което води с групата си, SMAPxSMAP. Страхотно съчетават в него всякакви елементи и канят известни лица от цял свят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението ти за шоуто, аз съм гледала някои епизоди от него. :) Колкото до Nankyoku Tairiku - това за мен е най-добрият японски сериал за 2011 година. Просто нямам думи да опиша колко ми харесва - историята, играта на актьорите и естествено ролята на незаменимите кучета. Още не мога да се отърся от чувствата, които породиха този сериал в мен, а го изгледах на Нова година! :D Кимура е просто незаменим актьор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледаните почти всички сериали и филми с Кимура Такуя - и стари, и нови-

мога да кажа, че това е най-любимия ми японски актьор - супер

харизматичен, супер секси, супер талантлив и за каквото друго "супер"

се сетите. :wub: След всичко изгледано - няма слаба роля.Страхотно пее, страхотно

танцува.Просто го обожавам :kiss2: !!! Как да не го обича човек, толкова е чаровен!

 

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея този човек дали снима нещо напоследък? Гледам само стари сериали с него, не съм чула нищо ново да е излизало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея този човек дали снима нещо напоследък? Гледам само стари сериали с него, не съм чула нищо ново да е излизало.

 

Последното нещо, което излезе с него е Nankyoku Tairiku, от миналата година.

Иначе има слухове, че ще участва в дорама на FujiTV, през октомври тази година или лятото на 2013 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално е потвърдена новината, че Кимура ще участва в новата дорама на Fuji TV.

Тя ще се казва Priceless и ще започне през октомври.

Известни са и две име от каста: Karina и Nakai Kiichi

Кимура ще е в ролята на мениджър в голяма корпорация с обещаващо бъдеще и обичан от подчинените си, но един ден го обвиняват в престъпление, и бива уволнен. В същия този ден, той не само губи работата си, но и следват други изненади, които го оставят без дом и пари, което в последствие ще му помогне да открие кои са наистина важните и безценни неща в живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че не сте го забравили :D Реших да ви постна нещо забавно:

Хах, толкова глуповато е измислено, а с тях двамата е още по-смешно! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на един от най-талантливите японски актьори

и мой голям любимец КИМУРА ТАКУЯ :beer::kissx: !!!Да е жив и здрав

и все така да ни радва! :kissx:

image.jpg

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа рожден ден ли имал Кимутаку..жив и здрав! Едни от най-хубавите дорами дето съм гледал са с него и го уважавам доста като актьор тва Engine, Pride, Love genration и да не изброявам другите все добри заглавия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита кръгла годишнина! Да е жив и здрав!

Не съм започнала новата му драма, но съм много доволна от миналогодишното му участие в Нанкьоку Тайрику. Нека продължава да ни радва с изявите си!

spacer.png

Сцена от 2046, където го видях за първи път.

spacer.png

Кимура е рекламно лице на Никон

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Takuya_Kimura_080605002.jpg

 

Честит Рожден Ден на моята най-голяма японска любов - Кимура Такуя! Пожелавам му здраве, щастие и още много успехи! Все така да продължава да ни изумява с прекрасната си актьорска игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам си аз папки с филми: № 1 Любими, №2 Тези, без които не мога Оказа се, че папка № 2 са се настани завинаги почти всички филми с Кимура, а в папка № 1 са само 3. Даааааааааааааа, такива са нещата при мен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...