Jump to content

Kimura Takuya (Кимура Такуя)


daneto

Recommended Posts

Преди няколко дни Takuya открито е изказал възхищение от партьорката си Lin Chi-ling, наричайки я "красива" и "висока". Кимура казва : " Когато разбрах, че тя е приела ролята, аз не посмях да повярвам на това, което чувам. Почувствах, че тя наистина е красива, тя е истинска красавица. Тя не е само изключително привлекателна, но и е много любезна."
И двамата са били облечени в черно, като двойка за снимките на списанието. Takuya е видян гальовно да я придържа за талията, а тя спокойно е сложила ръка си върху неговата. На други снимки се вижда, как двамата се гледат влюбено, прегърнати плътно един в друг.
Преди да пуснат драмата, Fuji TV излъчва клип с кадри зад кулисите на които Takuya е прегърнал през кръста Lin Chi-ling и двамата изглеждат усмихнати и щастливи. Според налични данни, съпругата му Shizuka Kudo е разбрала за сближаването помежду им и е заявила намерението да го посети по време на работа, но мениджера на Lin Chi-ling, Sammy е казал, че това са само непотвърдени слухове и за тях е важна работата върху драмата. Нямат време да се занимават със странични неща.
Според мен е рекламен трик, но ако не е ? страхотно, нали и той е човек!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време се чудех, защо мнозина във форума го хвалят тоз Кимура, а аз не съм го скивала никъде и добре, че подхванах "Цуки но коибито", че да го забележа. Какво няма да го забележиш като са го сложили в най-главната роля...

Чакайки превода на последния еп. за една нощ изгледах "Sora kara furu ichioku hoshi" и бях взривена - сериалката надмина всичките ми очаквания. Да не говорим, че за сефте попадах на актьор, който целува ИСТИНСКИ, а не сякаш пред себе си има огледало.

Сега подхванах "Sleeping forest" и чакам 3 епизод да се свали (ах, скоростта ми ми къса нервите, а стрийминг никъде го няма, ако някой го знае някъде с прилично качество и субтитри на човешки език да ми пише лс.). Та там той е млад и излъчването е точно Джони Деп на млади години. Не знам заради загара ли или какво, но лицето на Такуя няма типични японски черти. Нещо баби, дядовци от през океана? Та в "Гората" го гледам като един млад, красив странник, който се появява в подредения живот на една жена и най-нахално започва да й прави какви ли не номера, но съдейки по синопсиса има да й каже някаква мега-важна тайна от миналото й/им. Яко е и е от 1998ма.

Уф, и сега е хубав, ама на млади години е бил божествен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си го харесала от Pride.. Невероятен.. И също само заради него и Аой Миязаки гледам японско..

Mr. Brain чака да ми дойде музата и настроението.., но днес го гледах в Chūshingura 1/47 и пак съм страшно впечатлена..

Не е красавец.. като типичните, но излъчва такова очарование.. освен това стъпва много леко, просто с някаква особена грация..

Не знаех, че можел и да пее, свири.. и да танцува хубаво.. ама какво ли се учудвам.. още едно азиатско чудо;)))

 

 

 

 

 

их, че сладка рекламка..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този актьор ми беше най-интересен измежду всички дори и izmejdy корейските актьори.Направи ми силно впечатление в Pride и от там след това в Mr.Brain. ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кимура Такуя си е цяло чудо на попкултурата.Виждала съм го да рекламира какво ли не,от рамен до коли,мъжка козметика,ел.уреди...Но пък на каквото и да е лице,дори самата реклама да е най-абсурдното нещо измисляно някога,този човек може да ме накара да поискам да си купя дадената стока.За актьорските му качества каквото и да измисля,ще е малко-има такъв чар,че ти се ще да минеш от другата страна на екрана,дори и героят му да е невъобразим темерут(Ренске от Tsuki no koibito ми е голяма слабост).

В самото начало хич не разбирах KimuTaku вълната,навсякъде пишеше че буквално е бил символа на деведесетте,че масово имитирали начина му на говорене,прическата,облеклото-стори ми се доста преувеличено.Но като го гледам сега ми се струва правдоподобно донякъде.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че съм върл непушач вида на някой мъже с цигара ми докарва сърцебиене. Толкова е секси :inlove:

Сетих се, че съм го гледала да рекламира и червило, но не мога да намеря видеото. Ще потърся и ако го намеря ще постна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кимура няма равен просто! Нямам търпение вече за новия му филм. Дано по-скоро пак се заеме с някоя драма, че много ми липсва! А тази песничка е много хубава. Търсих я в нета, но не я намерих, ако някой я намери, би ли дал линк за сваляне? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамота да забравя за неговия рожден ден!!!! Ами пожелавам му здраве, щастие и да прави все така страхотни роли и страхотна музика! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимков материал, докато чакаме новият филм на Кимура да изскочи отнейде :lol:

 

1208anan1.jpg

1208anan2.jpg

-тук показва нещо като плочки :lol: , ама аз на него не му придирям и без тях си е добре

1208anan3.jpg

1208anan4.jpg

1208anan6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче направо не знам как да го коментирам, но напълно олицетворява мнението ми, че някои мъже е гот да ги гледаш дори как разцъкват карти... :lol:

 

А, да, споменах ли, че Кимура е олигофрен? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, напълно те разбирам. На мен ми стана год да го видя как си намери майсторката :lol2: - много добре си пасват двамата.

А че е откачен, откачен е.

 

Ето това направо ме изпълни. Освен на гласните, на колко още инструмента свири този човек :bow:

 

На 15.08.2010 г. at 0:24, farfallina написа:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.... нека да зарадвам феновете на Кимура с новината, че нашият любимец ще участва в нова драма - The South Pole! :) Ще я очакваме през октомври, тази година. Драмата ще разказва истинската история на японски походен екип и неговите кучета, които били първите хора (и кучета) в света, които прекарали година на Антарктида между 1957-1958г, когато много за Южния полюс е все още мистерия. Кимура ще играе като заместник-началник на експедиционния екип, геолог, който също се грижи и за кучешкия впряг.

 

В реалния живот, хората са били изправени пред температури до 50 градуса и виелици повреме на пребиваването им на Южния полюс. Обаче, през 1958г., екипът е бил принуден да изостави 15 кучета, когато не са могли да се върнат в базата. Когато екипа се върнал година по-късно, по чудо две от тях са били оцелели. Тази история е била вече снимана на филми, включително и японски - "Nankyoku Monogatari" (1983г.), а също и вдъхновени от 2006г. на Дисни филма "Осем герои" с участието на Пол Уокър.

 

Съобщено е, че снимането на драмата е било планирано да започне през февруари в Nemuro, Хокайдо и ще отнеме повече от шест месеца до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кимура и Такеши Китано :o

 

Само реклама е. Филмът е много стар.

 

Сега вече знам защо смених черокито с тойота :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...