Jump to content

Kimura Takuya (Кимура Такуя)


daneto

Recommended Posts

kimutaku.jpeg
Kimura Takuya

Име: Kimura Takuya
Професия: актьор и певец
Дата на раждане: 13 ноември 1972 г.
Място на раждане: Токио, Япония
Височина: 176 см
Тегло: 57 кг
Зодия: Скорпион
Кръвна група: O
Семейство: съпруга – актрисата Kudo Shizuka, дъщери Kokomi и Mitsuki

Сериали:

Kazama Kimichika: Kyojo Zero (Fuji TV, 2023)

Mirai e no 10 Count (TV Asahi, 2022)

BG: Shinpen Keigonin Season 2 (TV Asahi, 2020)

Grand Maison Tokyo (TBS, 2019)

BG: Personal Bodyguard | BG: Shinpen Keigonin (TV Asahi, 2018)

A Life~ Itoshiki Hito (TBS, 2017)

I'm Home (TV Asahi, 2015)

Hero (Fuji TV, 2014)

Ando Lloyd (TBS, 2013)

PRICELESS (Fuji TV, 2012)
Nankyoku Tairiku (TBS, 2011)
Tsuki no Koibito (Fuji TV, 2010)
Mr. Brain (TBS, 2009)
CHANGE (Fuji TV, 2008)
Karei naru Ichizoku (TBS, 2007)
Saiyuuki (Fuji TV, 2006) - епизод 1
Engine (Fuji TV, 2005)
Pride (Fuji TV, 2004)
Good Luck!! (TBS, 2003)
Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi (Fuji TV, 2002)
Hero (Fuji TV, 2001)
Yonimo Kimyona Monogatari BLACK ROOM (Fuji TV, 2001)
Food Fight (NTV, 2000) - глас
Beautiful Life (TBS, 2000)
Konya wa Eigyouchu (Fuji TV, 1999)
Nemureru Mori (Fuji TV, 1998)
Oda Nobunaga (TBS, 1998)
Love Generation (Fuji TV, 1997)
Gift (Fuji TV, 1997)
Ii Hito (Fuji TV, 1997)
Kyosokyoku (TBS, 1996)
Long Vacation (Fuji TV, 1996)
Lieutenant Ninzaburo Furuhata (Fuji TV, 1996) - епизод 17
Jinsei wa Jojo da (TBS, 1995)
Kimi wa Toki no Kanata e (TV Asahi, 1995)
Wakamono no Subete (Fuji TV, 1994)
Asunaro Hakusho (Fuji TV, 1993)
Izu no Odorikko (TV Tokyo, 1993)
Sono Toki, Heart wa Nusumareta (Fuji TV, 1992)
Otouto (TBS, 1990)

Филми:

The Legend & Butterfly (2023)

Masquerade Night (2021)
Masquerade Hotel (2019)
Killing For The Prosecution | Kensatsugawa no Zainin (2018)

Blade of the Immortal | Mugen no Junin (2017)

Hero (2015)

Space Battleship Yamato (2010)

Redline (2010) - глас
I Come with the Rain (2008)
Hero (2007)
Bushi no Ichibun | Love and Honor (2006)
Hauru no Ugoku Shiro | Howl's Moving Castle (2005) - глас
2046 (2004)
Kimi wo Wasurenai | Fly Boys, Fly! (1995)
Shoot (1994)
Hajimete no Natsu ~Airplane Brothers~ (1993)
Kokoro no Kagami ~Mirror of the Heart~ (1990)

 

ТВ филми:

Kyojo II (Fuji TV, 2021)

Kyojo I (Fuji TV, 2020)

Miyamoto Musashi SP (TV Asahi, 2014)

Goro's Bar (TBS, 2009)

Hero SP (Fuji TV, 2006)

Bizarre Tales SMAP Special Edition | Yonimo Kimyona Monogatari (Fuji TV, 2001)

Chuushingura 1/47 (Fuji TV, 2001)

Boku ga boku de aru tameni (Fuji TV, 1997)


Награди:

 

* 57th Television Drama Academy Awards: Best Actor for CHANGE
* 12th Nikkan Sports Drama Grand Prix (Spring 2008): Best Actor for CHANGE

* 20th Nikkan Sports Film Awards Best Actor for Love and Honor (2007)
* 2nd Seoul Drama Awards: Best Actor for Karei naru Ichizoku (2007)
* 52nd Television Drama Academy Awards: Best Actor for Karei naru Ichizoku (2007)
* 6th Nikkan Sports Drama Grand Prix (02-03): Best Actor for Good Luck!!
* 33rd Television Drama Academy Awards: Best Actor for Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi (2002)
* 28th Television Drama Academy Awards: Best Actor for Hero (2001)
* 4th Nikkan Sports Drama Grand Prix (00-01): Best Actor for Hero
* 24th Television Drama Academy Awards: Best Actor for Beautiful Life (2000)
* 3rd Nikkan Sports Drama Grand Prix (99-00): Best Actor for Beautiful Life
* 19th Television Drama Academy Awards: Best Actor for Nemureru Mori (1998)
* 1st Nikkan Sports Drama Grand Prix (97-98): Best Actor for Love Generation
* 15th Television Drama Academy Awards: Best Actor for Love Generation (1997)
* 9th Television Drama Academy Awards: Best Actor for Long Vacation (1996)
* 7th Television Drama Academy Awards: Best Outfit in Jinsei wa Jojo da (1995)
* 3rd Television Drama Academy Awards: Best Outfit in Wakamono no Subete (1994)
* Award: Best Jeanist (1994, 1995, 1996, 1997, 1998)

 


ФОТОГАЛЕРИЯ

 

TK23.jpghero04.jpg
a741088412.jpg67890.jpg
taku49.jpg
taku37.jpg
fc8aa7ef1c42a633fdfa3caf.jpg
 


Още снимки тук

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко информация:

Кариерата на Кимура Такуя (простете, ако не се изговаря така) започва през 1987г. като танцьор, част от танцовата трупа Skate Boys прикрепена към групата Hikaru Genj (много известни по онова време). През 1988 е създадена група SMAP, към която Кимура Такуя се присъединява. Групата е от 6-ма младежи, като всеки от тях започва да се снима в нискобюджетни сериали с цел популяризация. Първият им сингъл, издаден 1991 г. получава противоричиви отзиви. Първият концерт, който изнасят е през почти празна зала.

Пробивът за Кимура Такуя идва през 1993 г., когато се снима в тинейджърската драма Asunaro Hakusho, заснета по много известна по онова време манга. За нула време Кимутаку става много популярен, и както писа вече Блеки, по това време тинейджърите започват да имитират начина му на обличане, а в медиите започва да се говори за "Синдромът Кимутаку" . През същата година SMAP реализира и първият си хит - 10$. От там нататък следва поредица от драми, филми, концерти и албуми, които превръщат Кимура Такуя в една от най-големите звезди в Япония.

Личен живот: През 1999 година прекратява една дълга деветгодишна връзка и година по-късно се омъжва за Шизука Кудо

PA.70479.001.jpg

(красива, 162 см., 45 кг. с мерки 80-54(!!!)-84). Дъщерите им са на 8 и на 6 години.

 

Изчислявайки вероятността да се срещнем на живо къмто 0%, реших да преглътна факта, че е съвсем малко по-висок и по-тежък от мен. Това пред камерата не личи, а и му подбират подходящите партньорки Wink А пък жена му си е миньонче, така че са си паснали Very Happy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За голямо съжаление май момчето ще има проблеми! Японската актриса Noriko Sakai е арестувана на 10.08.2009г за употреба и разпространяване на наркотици, а по - късно и съпруга и Yuichi Takaso

Японската полиция съобщава, че ще разследва и хора близки до семейството, а в списъка попадат Kimura Takuya и съпругата му Kudo Shizuka. Noriko Sakai е пусната под гаранция на 16.09.2009г., но за семейство Kimura нищо не се съобщава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също четох за ареста на Noriko Sakai в ВВС тогава, но никъде не се споменаваше Кимура и затова не ми направи впечатление. Мерси :)

Днес видях, че и ваканционната вила на семейството на Sakai е изгоряла. Голяма трагедия си е това да те хванат в Япония с наркотици, май.

 

А иначе, ето го нашето момче в последната му реклама за Cup Noodle

 

 

повече - ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй и аз да изкажа мнение за тримцата от " I Come with the rain"....

..много ми се връзват, да не кажа харесват ми...излъчват някаква необичайна химия....и очаквам и филма

да го докаже....че са различни, лупи не ни трябват :D ...ама са някак и близки и далечни..абе интересни...

(направо си ги представих на чашка уиски, соджу или сакенце...и как си лафат... :drunken: )

20091011163455_0_02.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината за новия проект на Кимура е впечатляваща и ще я постна на сайта Smile.

Ще стискам палци да стане нещо интересно, защото сюжетът звучи доста добре - трима братя, и то кои точно мъже!!!, се влюбват в една жена и се напреварват кой ще спечели сърцето й... Сега остава да разберем коя ще е щастливката...

 

Колкото до Дъжда - мненията, които четох на хората, които са го гледали - впечатлява с визуални ефекти, които те карат да не обръщаш такова внимание на плоския на моменти сюжет ... Wink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм, да. Кимура е невероятен когато гледа лошо.

От това което видях на видеото от пресконференцията, или каквото там беше, на фестивала ... според мен Кимура не се чувстваше добре и на място. Не зная защо останах с такова впечатление, но от различните други видео материали, които съм гледала с негови интервюта, медийни изяви и т.н.... направо си се държа странно и някак неуверено. А той е доста самоуверен. Може нещо да го тормози човекът или пък да му е било зле, но това не беше типичен Кимура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shae и аз останах с такова впечатление. Първото, което ми дойде на ум, бе да не би да употребява наркотици (помните новината за ареста на Noriko Sakai и познанството й със семейството на Кимутаку). Но се надявам да е просто умора или липса на комфорт във взаимоотношенията с останалите две звезди в "Дъждът..."

 

Очарователен материал на Франс прес за това как член на бивша бой-банда (вече мен, ама едва ли има такъв термин) засенчва JH. - ТУК

Любимата ми част: "It's okay," said Hartnett. "He's a good-looking guy. And I know the ladies love him." (Всичко е в реда на нещата, казва Хартнет, той изглежда добре и ми е ясно, че дамите са луди по него :noteet: )

И сборни отговори на Кимутаку по време на прес-конференция на PIFF, сладко "интервю" се е получило - ТУК (ако има интерес от страна на неанглоговорящи утре ще пусна и превод :salut: )

 

Едитвам се, за да не си пиша сама :rofl:

шейм он ме, че не съм отчела още един нов (поне аз чак сега разбирам) проект на Кимура - "Space Battleship Yamato". Режисьор на лентата е Takashi Yamazaki, а премиерата й е насрочена за декември 2010. Такуя ще се превъплати в ролята на Susumu Kodai, а екранна партньорка ще му бъде Kuroki Meisa като Yuki Mori. Има промени в героите, направени специално за тази адаптация - членовете на екипажа на бойния кораб Aihara и Dr. Sado ще са жени. Бюджетът на продукцията ще е 2 млрд. йени, а снимките трябва да започнат по-късно този месец.

допълнителна информация - цък и цък

повече за Space Battleship Yamato

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дане, имам предложение да сложим линкове към темите на сериалите и филмите на Кимура в сайта. (В списака на участията му)

Много благодаря на Лазето, която основно се грижи да попълним пропуските (а те са много, защото и ролите му са мнооого). Но ... признавам, че малко съм го поизоставила напоследък. Не мога да смогна да изгледам всичко негово, което ми се иска. А така, ако има линкове към темите ще подкарам по списък Направо съм си нагла, но не ми пречи и да помогна в задачата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно....

Поради засиления световен интерес към "Карибски пирати" и в частност 4-та част, в Япония, TSUTAYA

провела on-line проучване: "Ако Джак Спароу трябва да се играе от японски актьор, който ще бъде

според вас идеалния избор? "

No.1 в класацията е Kimura Takuya, заради секси вида му и индивидуалния му хумор :cheers: ...да не

споменаваме многото филмови и ТВ роли и известността му...-вече международна, покрай..."Дъждът..."

 

После се нареждат вече Odagiri Joe, No.3-Matsumoto Jun, Matsuyama Kenichi е четвърти по точки,

5, 6 и 7 в класацията са Abe Hiroshi, Karasawa Toshiaki и Mikami Hiroshi. А Fukuyama Masaharu, Mizushima Hiro

и Tamaki Hiroshi, също би се справили с образа на неустоимия пират, но заемат последните места

в анкетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, нещо интересно :P

Dove - Япония определя 8.11 като ден на хубавата кожа и във връзка с кампанията прави прочуване, допитвайки се до стотици японци за това, кои са звездите с най-красива кожа без грим, чия кожа искат да притежават и т.н. За звездата с най-хубава кожа анкетираните са избрали 32-годишната актриса Koyuki. Интересното в случая е, че в челната деветка има само един мъж (вярно на 9-то място, но все пак....) и това е нашето момче. Освен това той е на второ място за най-желана кожа (веднага след Koyuki).

Тези и още други любопитни резултати от допитването - ТУК

 

От 20 ноември все се оглеждам за потвърждение на новината, но така и на намирам.

Ако някой забележи да сподели.

За сега са само слухове, но упорито се спряга името на наш Кимутаку в холивудския дебют на южнокорейския режисьор Kang Je-gyu (на мен ми е познат само с Брадърхууд ъф уор, но четох, че го наричали Азиатският Стивън Спилбърг). За момента единственото сигурно име в каста е Jang Dong-gun (което никак не е малко :)) Към екипа като продуцент ще се включи Kim Yong-hwa.

Лентата ще се казва "D-Day" и познайте за какво ще ни разказва :)

 

 

Точно така - за десанта в Нормандия по време на WWII.

 

Единственият и неповторим господин изглежда много добре като Susumu Kodai и съм сигурна, че ще е повече от блестящ. cheers

Това е първият трейлър към игралната адаптация на Space Battleship Yamato, разпространен година преди преди излизането на самия филм в Япония.

За пръв път част от франчайзинговата поредица ще бъде пусната по япоснките екрани с английското си заглавие, като причината е да се привлече вниманието на международната публика възможно най-бързо. Режисьор на лентата е Takashi Yamazaki.

Освен на нашия всеобщ любимец ще се нагледаме и на Kuroki Meisa като Yuki Mori. Има промени в героите, направени специално за тази адаптация - членовете на екипажа на бойния кораб Aihara и Dr. Sado са жени и ще бъдат изиграни от Reiko Takashima и Maiko.

П.С: Не му е тук мястото, ама да кажа колко се радвам, че не съм единственият фен, номинирал Мр.Брейн сред сериалите на 2009та.

 

Още едно признание за нашия любимец :cheers:

По повод 57-тата годишнина от първото телевизионно излъчване в Япония сайтът Oricon пуска серия от анкети за номинации на личностти допринесли най-много за развитието на телевизията в страната. Познайте кой е на първо място сред актьорите :tongue: Организаторите на кампанията признават, че Кимутаку си заслужава наградата, защото от 1993-та до сега участва все в хитове, пресъздавайки запомнящи се образи в любими сериали като Long Vacation и Beautiful Life. Освен това SMAP са на второ място при изпълнителите. И това ако не е двоен успех :)

Ето всички класирани и различните категории:

 

 

 

 

Actors/Actresses

1. Kimura Takuya

2. Ishihara Yujiro

3. Mori Mitsuko

4. Yoshinaga Sayuri

5. Nakama Yukie

6. Matsuda Yusaku

7. Oda Yuji

8. Fukuyama Masaharu

9. Matsushima Nanako

10. Mizushima Hiro

 

Comedians

1. Downtown

2. Beat Takeshi

3. Akashiya Sanma

4. The Drifters

5. Audrey

6. Nishikawa Kiyoshi & Yokoyama Yasushi

7. Tunnels (Tonneruzu)

8. Shimada Shinsuke

9. Hannya

10. Hagimoto Kinichi

 

Singers

1. Misora Hibari

2. SMAP

3. Arashi

4. Yamaguchi Momoe

5. Matsuda Seiko

6. EXILE

7. Pink Lady

8. Hamasaki Ayumi

9. Southern All Stars

10. Amuro Namie

 

Talk Show Hosts / MCs

1. Tamori

2. Akashiya Sanma

3. Shimada Shinsuke

4. Mino Monta

5. Nagashima Shigeo

6. Ichiro

7. Tokumitsu Kazuo

8. Beat Takeshi

9. Kuroyanagi Tetsuko

10. Nakai Masahiro

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Аватар” – манията явно е силно заразна. Кимура бил решил доброволно да се раздели с част от хонорара си за "Space Battleship Yamato" в името на по-реалистични CG - сцени.

Според японските медии нашето момче било силно трогнато, почти се разплакало докато гледало Джеймс-Камеръновския хит и веднага помолилo режисьора Takashi Yamazaki също да му хвърли един поглед. КТ бил адски впечатлен от 3D сцените и не могъл да преглътне фактът, че разликата в качеството на холивудския блок-бъстър и японската мегапродукция е „твърде голяма”.

Предложението на актьора не се понравило особено на екипа на "Space Battleship Yamato". Някои дори си позволили да коментират, че звездата е отишъл прекалено далеч в желанието си всичко да е перфектно.

"Space Battleship Yamato", базиран на популярни анимационни серии със същото име, е вече в пост-продукция. Затова ако CG (компютърно генерирани) сцените бъдат „дооправени”, то разходите по филма ще скочат, а и Кимура ще трябва да презаснеме всичко. Преразходът в бюджета вероятно ще доведе и до отлагане на очакваната през декември премиера.

Въпреки това Кимутаку бил категоричен, че ще пренареди графика си, за да заснеме нужното и ще се откаже от част от хонорара си в помощ на продукцията.

 

Тъдъммммм, новини за предстоящ проект на Fuji TV с нашия всефорумен любимец.

Драмата още си няма име, но вече, освен мъжка, си има женска половина за каста :) - дългокрака и висока цели 174 см. моделка - Lin Chi-ling.

 

Дами, Кимура се завръща на малкия екран.

Напълно, окончателно и безвъзвратно потвърдено е!

И то с ролята на президент на компания (много му тича и костюма, не мислите ли?)

Вероятно става въпрос за онази дорама, партньорката, в която обсъдихме на 11 стр Smile

Сериалът ще се излъчва в прайм-тайма на Fuji TV– понеделник от 21 часа, слот, в който Кимура царуваше с "CHANGE" преди има-няма 2 години.

Според различните източници в нета, името на сериала, както и останалата част на каста, ще бъдат държани в тайна до самото му излъчване.

Както можете и да предположите безпрецедентното маркетингово решение буди още повече любопитство у феновете и публиката като цяло. Сякаш ни е малко, че ще потриваме ръце нервно в очакване на всепоглъщащата любовна история. Последната подобна, с която Кимутаку разби женските сърца, бе преди цели 10 години - "Beautiful Life".

Тук ще видим нашия любимец като млад и свръх-амбициозен изпълнителен директор, който се интересува единствено от разрастването на компанията си и преследва тази си цел с всички средства. Около него ще се навъртат доста девойки, влюбени в очарователния бизнесмен. Кого ще избере, как и защо – ще стане ясно през май, когато се завърта и сериала. Иначе снимките ще започнат този месец – неизвестно кога и къде. Агенциите отбелязват, че и "CHANGE" е сниман по подобен начин – интензивно и едва месец преди излъчването си, за да няма изтичане на информация от снимачната площадка.

Много ми е любопитно да видя един зрял 37-годишен Кимура в любовна история, Все пак при снимките на "Beautiful Life" е бил на 27г. - все още младеж... Другото, което ми любопитно е дали ролята му ще има традиционното влияние върху обществото. Само си преставям как всички японци се юрват да стават изпълнителни директори Smile След участието му в "GOOD LUCK!!" молбите за постъпване на работа в авиацията се увеличили с хиляди....

 

Дамата явно е късметлийка, щом за дебюта си в сериал (иначе е била водеща на шоу-програми и разни награди и т.н.) ще има за партньор толкова обигран и пленителен господин.

 

Според японски медии 35-годишната манекенка, която доби популярност и благодерние на Red Cliff, ще играе роля, която да я накара да се чувства в свои води - а именно на модел, поканена да заснеме сериq от реклами за агенцията на Кимура. Някъде в работния процес започва да се зараджа и любовта... :)

Вътрешни до продукцията източници съобщават, че продуцентите са видели доста зор докато изберат партньорка за Кимутаку, защото самият той бил много придирчив с кого ще играе. Предишните му екранни половинки Ayase Haruka и Kuroki Meisa били отхвърлени заради търсена "свежа кръв"...

А 25-годишната Aoi Miyazaki отказала с мотива 'Разликата в годините ни е прекалено голяма. Няма да е убедително да изиграем любовници, нали?' (:shoot: аз и на 13 да бях пак го взимам :hehe: ) Снимките е трябвало да започнат в средата на февруари, но търсенето на "подходящата" си е казало думата. Драмата ще се излъчи през май.

Предвид часа, всепризнатия ми мързел и утрешното ми "забавление" на работа ме домързя да потърся дали става дума за същия онзи проект с Каме и Джин (три Джонита и манекенка!?, мале мила). Но бих прочела наготово :green:

 

(само да уточня, че съм гледала едва 13 от около 30-те му сериала... :) ) но най-, най-любим ми е А million stars falling from the sky

Разтърсващ сериал, разтърсващ.

Усещането през цялото време е за една обреченост, сякаш всичко, което правят героите неминуемо ще ги отведе до края им. Чувстваш се все едно след секунди ще бъдеш пометен от връхлитащ влак – стоиш и гледаш вцепенено приближаващото се нещастие без да си способен дори да отвърнеш поглед. Мрачната и подтискаша атмосфера е навсякъде – малки стаи, тесни постранства, неугледни или празни домове. Слънцето е рядкост, тъмнината владее всичко, дори и кътчетата на човешката душа. Хора с белези по телата, но най-вече с белези по сърцата...

До края се чудиш какво всъщност става и точно в онзи момент, когато поемаш дъх с идеята, че всичко ти е ясно, се оказва, че не е точно така.

Кимура навсякъде е перфектен, но именно този сериал го бетонира като вечния номер 1. Играе, та се къса. Не мога да го кажа по друг начин. Кара те да изпитваш толкова емоции, че накрая сам попадаш в неговия объркан свят и ставаш точно толкова объркан, колкото е и той. Обичаш, мразиш, страхуваш се, страдаш, щастлив си... Преди последната сцена си мислиш, че току-що си изгледал история за трагедия, предателство и смърт във всичките й форми, но после осъзнаваш, че зад всичко това е скрита една единствена дума...

Горещо го препоръчвам и само като гледам колко малко хора са минали през темата му, съжалявам искрено.

Като последен аргумент мога да добавя, че има много интимни сцени, които макар и кратки, се консумират с удоволствие.

Оф, много се вдъхнових нещо :)

За любителите на романтиката препоръчвам Love Generation. Вярно, че има хепи-енд и то очакван, но пътешествието до финала преминава през цялата същност на човешкото същество. Егоизъм, любов, дълг, страх, колебание, предопределеност, инерция, примирение, амбиция, копнеж... и още, и още. Независимо какво търсите от един сериал – гаранция, че ще го намерите тук!!!

Ако ви се гледа Кимура в една по-различна, но не и по-малко завладяваща роля, то няма да сгрешите ако се спрете на Change. Лентата се опитва да покаже основната идея на правителственото управление - да служи на хората, а не на себе си. Политиците със сърца са нещо рядко във филмовите истории, но тази прави изключение. Въпреки че не е чак такава критика на политическия процес за каквото първоначално се надявах и почти бях повярвала, че е реклама за образа, който Обама наложи в кампанията си, дорамата няма да остави никого безразличен. Пригответе се и за завладяваща реч на сбогуване.

Това е като препоръки - за всекиго по нещо в общи линии има в тази "класацийка".

Другата, по-голямата:

1. A million stars falling from the sky / Love Generation / Change

2. Gift

3. Sleeping forest

4. Pride

5. Engine

6. Beautiful life

7. Long Vacantion

8. Good luck

9. Hero

10. 1/47 (не че е лош, но ми бе малко далече, скоро пак ще го прегледам)

P.S: Свалях и KAREI-NARU ICHIZOKU, но имах компютърни проблеми и трябва пак да я пусна да се точи...

(Боже, дали някой ще го изчете... :shock: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е...сещам се, що диви реклами има за GATSBY...ако им трябва някой истински луд човечец и

камерата да го обожава, както и публиката, знаят към кого да се обърнат...

 

 

А в тубата има последните му лудите изпълнения и момчешки мечти в летателното предизвикателство

Blue Impulse, за жалост не на английски още..но определено мноого интересни.

А за новата роля, какво да кажа...чакам, тръпна вече...разбрах, че се е подстригал за ролята..ще

му се радваме с по-къса косичка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daneto, сега вече ми стана ясно защо в една анкета го бяха посочили за най-подходящия Джак Спароу, ако някога се случи японска версия на Карибски пирати. с тази брадичка е уникален просто pirat да не говорим, че винаги съм го харесвала повече с по-къса косица Smile

 

Вече започвам да изпитвам известни подзрения към предстоящия Муун Ловърс –не заради КТ – а защото колкото по-високи са очакванията, толкова по-голямо е разочарованието. Поглъщайки толкова много информация, в един прекрасен момент ще се окаже, че очаквам едва ли не сериалът на хилядолетието...

Но както и да е - разсъждения на един болен мозък jocolor

Излизат все повече и повече пикантни клюки около продукцията.

Като за начало очакванията са за рейтинг около 20-те процента, но въпреки това спонсорите не се редят на опашка с празни чекове в ръка, а разходите растат ли, растат. В добавка продуцентите от Fuji TV е трябвало да се примирят с куп главоболия, за да съберат каста.

Светските хроникьори шушукат, че Shinohara не искала да участва с нашето момче и за да я сkлонят от Fuji TV са се навили за втори сезон и филм към нейната драма Unfair, както и за роля за съпругa й Ichimura Masachika в новата продукция. Лично на мен ми е много чудно защо се е дърпала (ако евентуално е така), като дефакто ще направи голямото си завръщане, отразявайки част от неугасващия звезден блясък на Кимура (това последното мисля, че е неоспорим факт, дори за хората, дето не са му фенове).

Тайванската бамбина Lin Chi-ling за сега не е поискала нищо специално, но все пак от Fuji TV покриват разходите и престоя й в Япония. Сумата не е никак малка – 40 млн йени. Пък и защо й е да иска – сериалът ще я изстреля директно в околояпонска орбита...

Остава и кратко резюме за клюките около Kitagawa. Мълвата гласи, че била склонила след като й обещали главна женска роля в зимната драма за слота 21ч. и в следващата пролетна за слота от 22ч. Таблоидът Shukan Bunshun обаче разкри, че изборът на Kitagawa е следствие от раздялата на Sawajiri Erika с общата им агенция Stardust Promotions. Цялата история е много заплатена, но в общи линии всичко е тръгнало от кастинга за "Space Battleship Yamato".

„Не само Кимура участва в кастингите. Отношенията между Johnny's Entertainment и останалите агенции също оказват влияние при избора. А от Johnny's са много близки със Stardust Promotions. Затова и в момента актриси като Takeuchi Yuuko и Shibasaki Kou снимат с Кимура.”, разкава източник близък до продукцията.

Миналата година е отправена неофициална оферта за участието на Sawajiri в "Space Battleship Yamato", но нещата се разсъхнали когато от Stardust са прекратили договора й. На нейно място била пласирана Kuroki Meisa.

„Неписано правило в индустрията е, че рано или късно всеки си плаща сметките. В резултат от оттеглянето на Sawajiri, Stardust е трябвало да предложат на Johnny's най-популярната си млада звезда, независимо от нищожността на ролята, която са й приготвили.”, пише още Shukan Bunshun.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го четох това и ми се струва нереално да е само за да привлекат всички тези жени... Вместо те да правят отстъпки, че да играят с Кимура, все едно той е никой... Много странни взаимоотношения...

Дано жените да се представят поне достойно, за да оправдаят договорките, иначе за Кимура не се съмнявам, че ще се справи подобаващо. Smile

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го гледах в "Мr. Brain" ми стана много симпатчен... дори нещо повече от това! Сега съм се захванала с него и за 5 дни съм изгледала почти 4 от сериалите му. Много е добър, един от малкото японски актьори, които ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го гледах в "Мr. Brain" ми стана много симпатчен... дори нещо повече от това! Сега съм се захванала с него и за 5 дни съм изгледала почти 4 от сериалите му. Много е добър, един от малкото японски актьори, които ми харесват.

 

 

Аз съм във същото положение,прогледах японско кино заради него, откакто гледах Pride не мога да му се наситя! :D С нетърпение чакам английските субтитри, и да го видя в Tsuki no Koibito.:)

 

 

btw за мен той е японския Джони Деп :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за доброто утро. Свежарско ми подейства, сигурно цял ден ще се усмихвам. Все повече се убеждавам, че хубавите мъже с натрупване на годинки стават още по-прекрасни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Боже, дали някой ще го изчете... :shock: )

Разбира се,предоставя ми се интересна(и полезна) информация-защо да не я прочета.

За филмите на Кимура Такуя не знам много,но ми стана интересен-малко ми е странно,защото май има голяма мания по него.За външен вид пак нямам някакви претенции-нали първо е

актьор-ако играе добре това е достатъчно(което хич не значи,че не е хубав :D )

И от изброените му сериали и филми,какво да гледам първо?Ще ми се да е нещо грабващо,но по възможност да не е сърцеразбиващо,че много ми действа :)

Edit: Е нЕма такъв човек.Какъвто и герой да му се даде му пасва идеално,забравяш че на екрана стои актьор и напълно се потапяш в историята,която пресъздава.Харизматичен,със страхотно присъствие,и общо взето прави героите си ,по един или друг начин неустоими.

Харесва ми че не избира еднотипни роли,търси различните персонажи,странните птици,които не са лесни за разбиране.Убедих се вече:страхотен актьор и това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...