Jump to content

Kamenashi Kazuya (Каменаши Казуя)


mrnkaloto

Recommended Posts

Нова драма за Каме Final Cut

Final Cut

 

Когато е бил ученик, майката на героя му е обвинена в убийство и се самоубива.

12 години по-късно Keisuke Nakamura се опитва да намери истинския убиец и а отмъсти на виновните за самоубийството на майка му.

Пътят му се пресича с 2 сестри, които са ключа към разкриването на случая.

Нещата се заплитат, когато той се влюбва в една от сестрите...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко се е променил външно.

Сега гледах негови снимки, на някои дори не го познах. :o

 

Ще участва във филма "Stigmatized Property", ролята му е на комик, който отива да живее заради предаване в дом, в който е извършено убийство.

EO1-MWbm-Wk-AA7t-Nr.jpg

 

My Drama List: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каме скоро не сме го коментирали. Има нова дорама, но тъкмо ми попадна негова снимка в списание, която ме развесели. Хахаха! От това облекло Акира със сигурност щеше да се шокира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам психарии, стига историята да има оригинален замисъл и разбира се пълнокръвно изградени образи. Това обаче ще е голяяяяма психария, брутално колене, кървища... Сигурно ще го погледна от любопитство, но с отвращение :D. Доколкото разбирам тук ще имаме сериен убиец и един хладнокръвен, безсърдечен Каменаши с профил на психопат. Мисля, че ще му отива тази роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще му отива. Направо онази шантаво роля н Оре, оре. Но този жанр не е за мен. Ще чакам Миике да се кратно и да измисли пак нещо гениално.

Обаче се радвам, когато големите режисьори разнообразяват с други лица във филмите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каме пусна свой ютюб канал.

Вчера е била на откриването на Токио филм фест като част от екипа на новия филм на Миике.

Програмата е страхотна, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каме се среща с актрисата Минами Танака. Двамата са снимали дорама миналото лято. 

Ако можеше в началото на новата година от Япония да идват все такива позитивни новини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ukio написа:

Каме се среща с актрисата Минами Танака. Двамата са снимали дорама миналото лято. 

Ако можеше в началото на новата година от Япония да идват все такива позитивни новини!

Линкът горе не води, където трябва.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...