Jump to content

Recommended Posts

...не уръфляк приличащ на монголски скитник...

Хаха доста оргинално го нахрани :):lol: От резюмето на сериала и вашите коментари ,останах с впечатлението за една най-обикновена драма ,с антипатичен главен актьор ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Доста се посмях на коментарите - определено смятам да метна едно око на сериалчето, да го видим тоя "ръб" толкова ли е грозен :lol: Само не разбрах дали има бг субтитри?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че не е толкова грозен. Вие наистина ли си мислехте че щяха да го изберат за ролята, ако беше толкова антипатичен. :) Сериала е много забавен, нищо че изглежда стандартен на пръв поглед. Чара на героите е убийствен и много помага за уникалната селска атмосфера. 

 

За субтитрите не знам, но част от редакцията се прави от член на BG Team. Там хубавите неща стават бавно.   :beer: За момента, оставащите опции са руски, английски... абе останалите по популярни езици.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията за субтитри - щом няма, ще го почвам с английски.....само се чудя дали да почвам него или първо Full House :wacko:

 

P.S. нещо се случва със сайта на d-addicts :huh: някой може ли да ми прати английските субтитри на ЛС? Много ще съм му задължена :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно d-addicts, просто изчакай ден-два и ще се оправи. Не са ги уведомили за подновяването на домейна и са го спряли и макар че вече е платен, все още трябва да се изчакат определени часове, за да се обнови информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче! На моменти така се смях, че чак сълзи ми потекоха от очите.

Хареса ми най-вече това, че не са избрали някой известен красавец за главен герой.

(не мога да си представя Kang Ji Hwan, примерно, като селянин, особено след "Coffee house")

A Yoon Eun Hye

беше много сладка с шалварките и гумените ботуши. Накрая напълно беше заприличала на селянка.

Да не говорим за танца й на сцената... :lol:

 

Колкото до сюжета...Ясно е какво са се опитали да покажат, но можеше да бъде малко по-реалистично.

 

Главната героиня трябва да е супер глупава, та да влезе в лозето с такива сандалки.

А и като видях как надписа всеки грозд и как събираше ларвите една по една...

От английските субтитри изобщо не се разбира колко е голямо като площ това лозе,

но в крайна сметка надали пет човека (трите работнички и двамата главни герои) биха се справили с него.

И накрая... С четири деца, в лозето? :huh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бг субтитри очакват ли се за това сериалче, с любимата ми актриса е, ще го изтегля да го гледам. Много добре миизглежда. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса сериалът.

 

Много добра игра на Ън Хъе, не мисля, че сериалът би бил същият без нея, особено в комедийните моменти. За главният герой също бих казал, че е много добър актъор, главно в комедийните сцени. Но сериалът си е комедия в по-голямата си част и е логичен изборът на актъори. За самата история - аз не мисля, че тук определящото е "селото"-"градът" или нещо такова. Според мен нещата бяха съсредоточени върху преставяне на характера и образа на главната героиня и как тя променя начина си на мислене, започва да става по-независима и самостоятелна, а не само разчитаща на брак с някой богаташ. Разбира се развива се и частта с влюбването, което не беше подчинено на клишираните в някои филми сценарии на "любов от пръв поглед" или вечността на "първата любов", а имаше развитие и се опитаха да представят самият "процес" ако мога така да го нарека на влюбването, доколко успешно се справиха е друг въпросът. Сериалът имаше и някои слабости според мен - като например поведението на главният герой - уж със самочувствие и решителност, но когато се изправеше пред майката на героинята и ставаше като агне ... общо взето имаше няколко такива момента на несъответствие в действията, и представеният характер, и досегашни постъпки, които ми направиха впечатление. Накрая на сериалът, общо взето, когато дойде моментът с целувките и прегръдките - беше доста изкуствено, този актъор не ми се струва толкова подходящ за по-драматични моменти, не само видът му, но и си личеше, че му беше трудно да ги изиграе убедително. Като цяло се целеше да се покаже как някои неща са по-важни от парите, примерно любовта между главните герои. Малко "идеалистично" звуча, но постоянният "реализъм" ще ни погуби бре :D.

 

Ето и една забавна сцена с танцът на Eun Hye. Между другото забележете как е облечена, напомня на роклите дето ги носят "старите баби" в България.

 

 

И песента, която ми хареса (доста весела), от всеки сериал между другото имам по една-две песни, които запомням :). Чудя се как ли ще ми звъни телефонът с тази песен, въпреки че не знам какво се пее, мен много, много не ми пука, все пак от доста време съм с "Never say goodbye" за звънене от "My Girl" :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е филмът,заради който попаднах на този сайт.

В стария форум Radost123,спомена,че се чака редакция на субтитрите,

но минаха месеци,дано екипа да не се е отказал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е филмът,заради който попаднах на този сайт.

В стария форум Radost123,спомена,че се чака редакция на субтитрите,

но минаха месеци,дано екипа да не се е отказал.

 

не сме се отказали, работим по въпроса, просто понякога хубавите неща стават бавно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено обикновен ми се стори ,нямаше с какво да ме грабне...а ''монголският оръфляк'' имаше отвратилно пищяш глас ,направо настръхвах като говореше .Заради няколкото интересни моменти му давам оценка 5 от 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този "монголски оръфляк" според мен си изигра перфектно ролята. Oh Man-seok не е типичният корейски бонбон, но пък това, което съм гледала определено ми е харесало, макар че не са сериали. Дори за кратко го видяхме като севернокорейския войник в Път №1. А иначе в Our Town и Liar се справи много добре, което означава, че филмите също са ми харесали, първият определено повече ;)

Сериалчето си беше леко, без излишни драми, на места преувеличено, но си имаше своите достойнства и определено ще запомня перфектните лозя / още ми се струват като фантастика/.

А тук ме изненада с глас и стил на пеене

 

 

Само едно нещо не разбрах - защо избра да изпее точно това старо диско песента за Чингис хан :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено играеше хубаво ,ама гласът му ми се стори някак си пищяш. :D Иначе сериалчето става ,изпълнението на актиьорите си заслужава да се види!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажем за този сериал - първо е с любимката ми Юн Ън Хъе. Гледах го с англ субтитри и много ми допадна, нещо по - различно е, много ми харесва Юн Ън в такива роли дето уж се дърпа пък после е в любовен триъгълник. Развлекателно е сериалчето, не те натоварва, не те разплаква, добро е. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма много ми харесва, чакам последните серийки. По-различен е за мен с хубавата природа, която виждам, с невероятните нощни звездни пейзажи, с очарователния по своему живот на село. Наслада ми е да наблюдавам това. А любимката ни се справи чудесно. Играе много истински момичето :) и много чаровно. Филма е от тези, които ме зареждат много позитивно. Благодаря ви за възможността да му се насладим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...