Jump to content

Weir Sukollawat


Recommended Posts

@Чингулинка Тотално сменяме жанрът :D Сам 6 епизода са, ама ще му поотложа гледането,че толкова кръв не ми се  гледа сега  :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,  на база предните му роли, си знаем, че човекът е "ти" с екшън-а. Особено в интелектуален план:P

Ако преди амплоато беше " романтика и екшън" , сега са обърнали компонентите според трейлъра - "екшън /ама много и на места от грубия/ и романтика /една щипка, за вкус/" . 

Но понеже чак такъв тип екшън и на мен не ми е много по вкуса, ще видя , кога ще му обърна внимание. Може да си остане в опашката с изчакващи, както и другата му жанрова забежка в гей-ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виви, благодаря ти! Ама много одъртял бе! Цели чанти ХХЛ има под очетата! Ша го гоня скоро от харема ако не спре със запоите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка стягай куфарите за Тайланд - чакаме официално потвърждение, ама май Вейр и неговата са се разделили.... след 9 години заедно :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да е рожденикът :)

weir19_272959968_264639429074908_8599146

@Чингулинкада не си заминала за Тайланд да празнуваш рожден ден :D Нали вече май е сам.... пък и мустака нещо не си личи толкова :28558:

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка  @seal_reinforce Ъпдейт на новините за гаджето - нашият мустак се бракува .... край , даде се :D Официалната сватба ще е на 17 юли :)

Weir-Sukollawat-and-Vicky.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от сватбата на Weir 7/17/2022. Булката е прекрасна и много стилна. :icon_sunny: Честито на младоженците!  

 

FX2PesBVsAE62ej?format=jpg&name=large         FX2PfD0VUAAR5C8?format=jpg&name=large

 

 

FX2DOLtUYAEp62t?format=jpg&name=large       FX1gCeFVQAU7PED?format=jpg&name=large

 

Spoiler

FX2DO4MVUAE6n43?format=jpg&name=large      FX2DO4MVUAE6n43?format=jpg&name=large

 

FX2X7F5VEAEYh-A?format=jpg&name=large

 

FX3_eJeUEAIHkxW?format=jpg&name=large

 

И доста интересна водна фотосесия, която не се препоръчва на @Чингулинка:D

 

Spoiler

FXyNjt8acAA-Q1V?format=jpg&name=large

 

FXyNjwIaIAAs7YW?format=jpg&name=large

 

FXyNjzaaQAAhgTx?format=jpg&name=large

 

FXyNjr5aAAAmvUN?format=jpg&name=large

 

 

FXyNYFYaQAAMQfF?format=jpg&name=large

 

FXyNYFQaQAA9UvH?format=jpg&name=large

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е тази??? :swoon:  Крайно неизвестна ми е! Нали беше с Бела 9 години, сега още не се разделили и вече се бракува с Вики??? :o Булката да не е бременна? :dunno: 

Обаче една Вероника гледам се вихри на сватбата и засенчва булката :rofl:

За водната фотосесия с мустакЯ нямам думи, ако бях там, нямаше да излезе жив от басейна! :mad2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нещо много трудно се намират новини за Мустакя и неговата буля, но благодарение на @jira разбрахме какво става, да споделя все пак тук клюките, ако някой се интересува. Официално са споделили, че очакват момиче. Значи предположенията, че булката е била бременна, се оказаха верни. Поне в четвъртия месец е вече, щом са разбрали пола на бебето. Иначе според Вейр били заедно от година и половина, а пък с Бела официално скъсаха само преди няколко месеца, явно са го пазили в тайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мустакя голям глупак се оказа! Не бях гледала нищо с бившата му Бела, но наскоро изгледах няколко и тя е много красива и харизматична, как можа да я зареже след толкова години ума не ми го побира! Гледах и негови скорошни снимки, превърнал се е в тотален чичка, не му влияе добре брака. Язък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно мернах скорошна снимка на Мустакя :swoon: Ами той си пуснал и брада! :slap: Мъка, мъка, мъкаааа! 

А жена му вместо да го обръсне него, взела че остригала себе си късо като мъж :slap: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...