Jump to content

Weir Sukollawat


Recommended Posts

@vivivan Мисля, че клипчето е от Любовта на края на света или нещо подобно, не съм го гледала, но скоро ще, нали продължавам с маратона :D 

Първото що без звук? То озвучаването е черешката на тортата! Аз три пъти със звук го гледах, че докато разбера какво точно казва... :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Чингулинка написа:

 

Първото що без звук? То озвучаването е черешката на тортата! Аз три пъти със звук го гледах, че докато разбера какво точно казва... :rolleyes:

 

 Първото гледане бе без слушалки и със спящи наоколо.... после със звук :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка днес го раздавах служебни разходки в есенния дъжд, та чак сега успявам да видя :lol2:

Не съм на диета, но приемам този десерт.... И жилетките, и сакенцата,.... И без тях даже ;)

 

Иначе чакам Prao - има още 5- 6 епизода и е готов преводът и ще го почна :)

 

А ето нещо и от мен ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :wub: Страхотно обяснение в любов с тази песен! А любовникът в клипчето е :inlove: 

Аз пък ти пращам една приспивна песничка за лека нощ, да ти я чурулика Вейрчо. Много красив глас има и с какво чувство пее... :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка ако още те тресе вълната Вейр - вчера пуснаха субтитрите и финалния епизод на Prao /Proud (2014) ;)

 

А иначе - очертава се нещо ново на хоризонта, ама далечния хоризонт - Вейр и Аом

Netflixs-2nd-Thai-Original-Series-Bangko

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Тресе ме и още как! :inlove: Гледам любовта до края на света. За после бях планирала Пин Анонг, ама ако кажеш, че почваш Прао, веднага ще сменя плана заради тебе :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Чингулинка написа:

 ама ако кажеш, че почваш Прао, веднага ще сменя плана заради тебе :kissx:

Трудно ще стане - аз имам още 5 епизода и го финиширам - бях го започнала, защото се обърках , че са 12  епизода и по едно време разбрах, че има да почакам :lol2:.... ама и не знам кога ще им дойде ред , че съм се наредила с няколко китайски ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Почвам Прао най-накрая :)  Впечатления от първи епизод - много крещи тая суперзвезда, голяма истеричка! Почна веднага да се драка с Вейр :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка врещи, я.... кат се набута с балната рокля у полицейската акция....:lol2: Параноична си е.... а па то, хич няма желаещи да я утрепат :28558:

 

Малък спойлер - много са сладки тука ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Вейр навсякъде си е сладък, а тя като не врещи тука, става. Ама той на селфитата като нацупи джуките беше уникален сладур :inlove: Особено като е без мустакя! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan ти изхвърли ли си миялната машина? След тая сцена с триенето на чиниите вече няма и да си помисля за миялна! :inlove: Вейр много бързо се предаде и се влюби до уши! Ама страшно са сладки двете гълъбчета! :wub:

А гей мениджърът има страшен перчем! Петел същински! И от него научих още един странен факт за Тайланд - значи там има тоалетни за мъже, за жени и за гейове :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка нямам миялна, та ако ми го пратиш да мие чиниите няма да е зле, че хич не ми е любимо занимание :lol2:

Мениджърът- тия диадемки, петли, пера и т.н. ми идваха в мноого повече, особено в комбинация с гласа му  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, vivivan said:

@Чингулинка нямам миялна, та ако ми го пратиш да мие чиниите няма да е зле, че хич не ми е любимо занимание :lol2:

Мениджърът- тия диадемки, петли, пера и т.н. ми идваха в мноого повече, особено в комбинация с гласа му  :28558:

А, да бе, мечтай си да ти го пратя! :bee: При мен има 24 часова програма - да мие, да готви, да чисти, и да ме пази вечер, нали е бодигард :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...