Jump to content

Най-любимата известна личност/ група!


Харесва те ли някоя известна личност?   

59 гласа

  1. 1. Харесва те ли някоя известна личност?

    • Да! Само една!
    • Не!
    • Да, много са !
  2. 2. Има те ли любима група?

    • Да! Само една!
    • Не!
    • Да, много са !


Recommended Posts

А, KazeShini, спокойно никой няма да уплашиш, все пак тук е мястото да си кажем какво\кои харесваме! ;)

Много ме изненада, повечето хора не си спомнят хубавото старо време. Браво на теб! :yes:

Ти май като цяло си падаш по метъл и рок или?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KazeShini,

 

нищо не казваш за:

 

Вокалистът на Pearl Jam - Eddi Vedder

eddie-vedder-portrait.jpg

 

Вокалистът на Incubus - Brandon Boyd

5355490K.jpg

 

Великият Jonathan Davis от Korn

jonathan_davis_image.jpg

 

Екс вокал на Live, а именно Ed Kowalczyk

ed-kowalczyk-signed-live-lead-singer-8x10-photo-wcoa2_4760716f60ec04478ac3988ae4c74c58.jpg

 

 

Най-големият ми фаворит Mike Patton от Faith No more - Обожавам го!

 

Mike+Patton+MikePatton5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, слънчице, рокът и метълът са ми на сърце, заедно с италианския футбол laugh.gif
Е, NyXe, аз реших да го давам скромно, че иначе списъкът е много дълъг, но за Еди Ведър имаш право да ме линчуваш :rolleyes:

И понеже си знаех, че някого пропускам - Johny Gioeli, вокалист на Axel Rudi Pell

axelrudipell3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалистът на последната група, която ме впечатли - Matt Shadows

 

tumblr_m8ns9t0pAz1qh76zxo2_250.jpg

 

 

 

Евала за това! Просто е перфектен, също така много харесвам и групата му, и ми е много тъжно за REV и винаги като слушам So Far Away ми става едно такова.. :/

 

tumblr_mcd0sxEG0Q1ra1u3go1_500.jpg

 

 

tumblr_mc943qG4Er1qm4vqto1_500.gif

 

tumblr_mc9c6ze0yd1rw5gzwo1_500.gif

 

tumblr_mc9bfvhkve1rw5gzwo1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да изброявам азиатските -много са ми фаворитите - открояват се Рейн, Со Джи Суб, Сон Сънг Хон..... и като се замисля мога да изброя още куп други.

Иначе ми харесва доста Джони Деп. Има доста ново излюпили се актьори и звезди напоследък, но много бързо се заменят с други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да изброявам азиатските -много са ми фаворитите - открояват се Рейн, Со Джи Суб, Сон Сънг Хон..... и като се замисля мога да изброя още куп други.

Иначе ми харесва доста Джони Деп. Има доста ново излюпили се актьори и звезди напоследък, но много бързо се заменят с други.

 

И аз съм на твоето мнение. Иначе и аз харесвам Джони Деп(може да се каже, че обичам ролята му като Джак Спароу :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си напиша само азиатските звезди (същност аз гледам само Японско и от време на време нещо Тайванско).

От мъжете :

1. Каменаши Казуя 2. Огури Шун 3.Мацуда Шота 4. Харума Миура 5. Сато Такеру 6. Соске Такаока

От Жените :

Уено Юри 1. Хорикита Маки 2. Иное Мао 3.Аои Миядзаки 5. Фукуда Саки 6. Куроки Мейса

 Тайванците :

Ivy Chen и Mike He (не толкова заради играта му, визията наделява :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер едно в моето сърце винаги ще е Park Bom! И естествено, 2NE1 като любима група. Друга любима група - Demetori. И още една известна личност - Gordon Ramsey. Има и още, но тези най-изпъкват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В почти всеки един сериал който гледам си харесвам даден актьор,но ще изброя само малка част от тях:

Хьон Бин,Со Джи Соп, Канг Донг Уон,последно време и Хиро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyde. Може би неговото творчество ми се струва най- близко до идеалите, които слеdвам. Anyway, човека прави доста добра музичка, струва си да бъде слушан.

 

990984_original.jpg

 

 

 

 

 

 

Gackt, допада ми философията му и държанието му на сцената и извън нея. И смятам, че има невероятен глас.

gaku02.jpg

 

 

 

 

 

Miyavi, отделно, че не съм виждала до сега някой да използва китарата като нещо различно от китара (освен инструмент за млатене),

личната му история е впечатляваща.

miyavi-1200-80.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...