Jump to content

Daniel Henney (Даниел Хени)


Recommended Posts

Daniel се е прибрал до вкъщи за три дневна почивка :) естествено - почивката се изразявала в това да си играе с Mango :)

Визията му в драмата е

20100729120135323.jpg?w=460&h=690

няма как да не изглежда толкова изтупан, след като е богаташ в сериала.

И една много сладка реклама не е нова, но е доста забавна :) със страхотната Chae Jung-Аn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от фен страницата не Рейн пуснаха нови снимки на Daniel Henney & Lee Na-young

r1.jpg?w=460&h=626

ииииии камера - Стоп :)

r2.jpg?w=460&h=609

Любовния триъгълник е заформен : :28558: остава да видим кой ще изпадне от схемата или по точно как ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато Dream-team-a на Даниел Хени се впуска в поредното приключение,отправяйки предизвикателство след предизвикатество под формата на състезание към всички заклети,креативни и верни фенове  от официалната страничка на Danniel Henny във Facebook,еуфорията покрай неговият последен и най-обещаващ проект набира все по-голяма скорост...

Вниманието беше безапелационно приковано със официалната снимка за драмата ★::

4(38).JPG ★::

За да задоволите максимално любопитството си & да се насладете на не-по-малко-атрактивно поднесената информация,подплътена с доволно количество снимков материал ★:: Тhe Fugitive :Plan B


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

laugh.gif този чевек започвам да го харесвам все повече smile.gif
Винаги има с какво да зарадва феновете си и се старае да задържа вниманието върху себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко остава до излъчването на 1-ви епизод на Runaway - май ролята му ще се окажа по-голяма от колкото очаквахме wink.gif


Ето и част от официалните плаката нa звездите - държа да отбележа, че въпреки предпочитанията ми към определена звезда от сериала, тук харесвам повече Даниел (на снимките !)
fugitive-official-poster-2.jpg?w=500&h=7
и интервюто му за paparazzi - голяма свалка беше с Ruffa Gutierrez (актриса / моде/ водеща на TV предавания и ред други ) или по скоро на нея и се искаше Дани, да я сваля biggrin.gif


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях фотосесията му за Vogue Korea 2009 публикувана тук, а е доста :blush::

 

11070284.jpg

 

 

16105460.jpg

37159393.jpg

20090416_DanielHenney_3.jpg

20090416_DanielHenney_2.jpg

20090416_DanielHenney_1.jpg

 

 

 

 

П.П. Боже, дай ми такъв мъж! Много добра фотосесия се е получила, но от Даниел какво ли друго може да очакваш! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сесията не е много нова, но за сметка на това е страхотна Kimi Lee smile.gif
Ето най новото от Дениел ... едно гледане и ти се иска да си там ... излишно е да казвам колко е готин и прочие smile.gif
Виждам, че е представили и едно от любимите му неща и то е да изграе баскетбол...
Seoul Metropolitan Government Vignette with actor Daniel Henney broadcast on CNN from October 2010.

http://www.youtube.com/watch?v=-1c2U16am4A&feature=share

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“MERRY CHRISTMAS FROM MICHIGAN!!!!” ~Daniel Henney

Happy Holidays from Me and Murph!!

направо ми стопли сърцето !

165640_163859036992914_109627029082782_345174_7490169_n.jpg?w=720&h=609

... голямо чистене на сняг е паднало и игра с верното му другарче :)

67151_163859270326224_109627029082782_345178_7260302_n.jpg?w=629&h=720

Също така на рождения му ден нямаше по развълнува човек на света от него :)

Фен клуба му нае апартамент и го преведе в мини кът на щастието ... мениджърът му и най - добър приятел - Марти го заведе там без Дани да подозира, какво го чака ... изненадата беше повече от страхотна !

Ето и клипчето :) Момчето, което виждате в началото - гологлавото е Мартин - тотална лудетина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за фенчетата, днес попаднах на един сериал тип "Анатомията на Грей" , казваше се мисля "Три реки" по Дива ( Булсата) , нашият Хени играе главна роля там, на мен ми се струва интересно , мисля да го гледам когато мога , от 1220 са повторенията, редовният епизод не го знам от колко е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко живот за темата на Дани
Момчето е било в Кения през лятото, по - скоро към края на лятото (не съм сигурна, но май е бил доброволец заедно с Мартин)
Снимки - задоволително количество,но аз ще сложа само най- впечатляваща за мен:
Винаги ми е изглеждал ужасно добродушно човече и определено май не съм се подвелаsmile.gif
Снимки тук - Africa

Иначе лятото и по - горещата му част е прекарал в Shanghai, China - там е снимал ... но какво никой не знае все още !
Снимки - тук - Shanghai, China

И клипа, който Даниел е направил по повод 35 годишния брак на родителите си <3
Баща му е толкова забавен laugh.gif
35th Anniversary.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да раздвижим малко темата : )

 

Дани е бил избран за ролята на злодей-терорист в нов екшън със заглавие 'Mr.K', чийто бюджетът е 70 мил. вона. Снимките започват през месец март. Ще се чака с интерес :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлър към новия филм с актьора ''Shanghai Calling'' - романтична комедия за адвокат нюйоркчанин пратен по работа в Китай
и перипетите около пристигането и престоят му там. Описанието ме накара да се сетя за мериканския филм ''Gods Must Be Crazy''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах Даниел както винаги е прекрасен във фотосесия за ELLE.

 

tumblr_m5arvctoZW1qhxyw0o1_1280.jpg

 

tumblr_m5aru9DqpM1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m4f687rgsF1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m5arusLOBM1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m4f68sHJUq1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m4f6a7UgJe1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m4da1eebuf1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m4da0e4CMX1qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Така като гледам фейсбука му вече си е в Корея. Явно свърши с промоциите на Shanghai Calling. Иска ми се и в сериал да се появи скоро ако има време....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност последно май е в ЛА, но той толкова много пътува между Кореа и САЩ, че е трудно да се следи :)))

 

http://www.youtube.com/watch?v=GwxKNT8MJFY&feature=em-subs_digest

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да се включа с малко инфо - този момък играе в последния филм с бате Арни, който все още върви в нашите кина : "Последната битка" (The Last Stand 2013 ) - има две три сцени, но поне е приятно да го видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...