Jump to content

Recommended Posts

Five Fingers

spacer.png


Заглавиe: 다섯 손가락 / Five Fingerss / 피아노의 숲 / The Piano Forest
Режисьор: Choi Hyeong Hoon
Сценарист: Kim Soon Ok
Година: 2012
Жанр: Мелодрама, романтика, мюзикъл
Епизоди: 30
Телевизионен канал на излъчване: SBS
Период на излъчване: от 18 август 2012 до 25 ноември 2012
Дни на излъчване: събота и неделя от 21:50 ч.

В главните роли:
Joo Ji Hoon като Yoo Ji Ho
Kang Yi Suk като малкия Yoo Ji Ho

Chae Shi Ra като Chae Young Ran
Ji Chang Wook като Yoo In Ha
Jin Se Yun като Hong Da Mi

Na Moon Hee като Min Ban Wol

Сюжет:
Във "Five Fingers" се разказва за проблемите на млади хора, които трябва да ги преодолеят, за да постигнат мечтите си.
Ю Джи Хо (Joo Ji Hoon) е гениален пианист, който завладява сцената. Докато той преодолява трагичното минало и болезнените белези от детството си, за да преследва мечтата си, е въвлечен в жестоко съперничество с богат наследник на корпорация.

Снимки:

 

Five-Fingers-2.jpg
Five-Fingers-3.jpg
Five-Fingers-4.jpg
Five-Fingers-6.jpg
Five-Fingers-5.jpg
Five-Fingers-7.jpg
Five-Fingers-8.jpg
Five-Fingers-9.jpg
Five-Fingers-10.jpg

 


С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии ми харесаха, историята е интересна, има доста

драматизъм и всичко на фона на прекрасна музика, изпълнена на пиано.

Доста познати актьори, а в ролята на малкия Ji Ho е едно

талантливо малко момче - Kang Yi Suk, което много харесвам.

 

Kang_Yi_Suk.jpg

 

Започнали са превода и на руски - My link

 

Надявам се и нататък сериала да бъде така интригуващ и завладяващ :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не гледа?!Отмъщение- до къде води то,има ли печеливши, чакам да видя корейското мислене.Това ,което също ме кара да гледам е,че симпатизирам на лошите, най-примитивно казано , ако въобще има добри.Малко тип Каин и Авел.Тридесет епизода са множко, но нямаше да е корейско, ако не бяха позациклили. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледам, но не мога да симпатизирам на лошите.Да вършиш такива гадости,

за да постигнеш целта си - това не ми харесва. Всеки на някого отмъщава в сериала,

да видим до къде ще стигнат с отмъщенията.Майката - няма по- лошо и неизпитващо

никакви угризения заради гадостите, които е извършила, същество.Няма никаква съвест :mad2: .

Актьорите се справят великолепно с ролите си, историята също е добра и интригуваща.

С една дума - на мен сериала ми харесва :yes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го харесвам, актьорите наистина се справят.

 

Един разруши живота на всички с действията си и това беше бащата и всички са негови жертви.Майката е най-голямата жертва, което не оправдава постъпките и разбира се. Никое от убийствата дори не беше умишлено, а просто нещастна случайност, носеща последствия, наслагващи се във времето.За това е и интересно , образите са многопластови и не могат да се слагат етикети добър-лош, може би и за това са симпатиите ми към най-големите жертви, станали убийци супер нелепо.Както се предполага и двамата са нейни синове и всеки ще бъде опустошен от отмъщението, но да видим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го до края с интерес, без вманиачаване.Не мога да кажа,че е нещо изключително- една добре разказана история за отмъщение, с добри актьори.Краят беше очакван, но

прекалиха с превръщането на всички в ангелчета.Нищо ново и в тълкуването на отмъщението, наранени бяха всички, като при всяко отмъщение.Избегнати бяха супер сълзливи сцени с малки изключения, за това пък заболяването не бе пропуснато.

Допадна ми финалната сцена, изчистена от глупости.Става за гледане, имаше интересни обрати, които бяха причина да го изгледам до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-силните драматични сериали, които съм гледала. Изгледах го на един дъх. Даже изчаках няколко дни да се успокоя, защото бяха големи емоции, голямо нещо! 
Учудвам се, че сериалът не е получил повече внимание. Невероятна история, актьори, всичко. Благодаря много за препоръката, @Lawandula
Аз също се надявам един ден да има БГ субтитри, за да може и майка ми и други близки да го гледат. Мога да помогна с превода, но иначе не знам как се прави тайминг и т.н. ...със сигурност си има доста трудности! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превела съм първите 6 епизода, но в момента нямам време и възможност да продължа превода. Ако някой реши да се заеме мога да му пратя това, което имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...