Jump to content

Ueda Tatsuya (Уеда Тацуя)

kiflichka67
 Share

Recommended Posts

Честит рожден ден УЕПИ ♥ !!!

Честит рожден ден на Уепи, да е жив и здрав, пожелавам му ОГРОМЕН успех в живота, кариерата, никога да не предава КАТ-ТУН, винаги да им е верен и те на него, и най-вече да внимава с любовта, да взима мерки какво прави и да НЕ наранява женските сърца иначе с Gabi Xristova отиваме там и го натупваме едно хубаво. Дано си изкара чудесно днес! :)))

98io98oi.jpg

Е, дойде ред и на УЕПИ! Честит рожден ден на сладкото момче, което вижда феички и нарича фенките си феички! Да ни е жив и здрав, много щастлив, всичко да е наред и с каквото се захване да успява! Да има цялото щастие на света!(той го заслужава)

Е колко снимки на Уепи, и всичките са хубави естествено! :P Аз няма да ви спамвам със снимки на нашето красиво момче(вече си имаме достатъчно, много ти благодаря, kiflichka67, за усилието и работата)! :thanks:

Лоши новини

Уепи, тренирал бойно изкуство "Спаринг" и станало лек инцидент с гръдният му кош, не знам

все още какво е станало, но той отменя тренировките си по бокс, точно заради това, за това той

вчера 12.10, не игра футбол с групата си в предаването им. Той беше там, но само като говорител.

Ако искате да гледате предаването им може да дойдете тук click-me.gif

Дано е добре, а ако има леко нараняване, нека да оздравее бързо... :(

Уебо, ние сме с теб! :)

И ето нов епизод на Quiz80, само че с Уепи... Пожелавам ви приятно гледане.

Много се извинявам, не можах да гледам шоутата, и без това няма да разбера от японският език, все някога ще намеря време.

click-me.gif ----> Quiz80 с Уеда Тацуя

Можете да гледате Уепи с групата му КАТ-ТУН!

Лично мнение за епизода:

Епизода беше РАЗТЪРСВАЩ, хем се смях, хем плаках :lol2: :lol2: :lol2:

Нямам думи, цели три пъти го наложиха... Малееее, slunchice снощи ми плачеше за Джунно, и сега разбрах защо... Ужас такива травестити УЖАС :D Джунно го е хванало гнус ... явно вече няма да погледне мъж в очите ...

Това си беше брутално. Но благодарение на тях видяхме какво има Джунно под дрехите си .. :D

Но си беше гадно, тфа ако някой те хване така... ще изпаднеш в ужас, и сигурно нема те пуснат поне 10 дни ...

А тфа за манджичката, много се смях тогава, естествено Мару пак него избраха ... :D И пак той се жертва. Всички много се смяха особено Джунно, с неговият монотонен и заразителен смях. :D

Косата на Уепи беше много яка. ^_^ Всички бяха толкова сладки ..... :rolleyes:

Явно знаете за таз годишният му концерт с групата му КАТ-ТУН, ето и неговото прекрасно соло, което винаги завършва с прекрасни усмивки!

Runaway /саундтрак и на сериала с неговото участие в Runaway/

http://vbox7.com/play:a8fee44473

Оооо, да и аз го гледах, направо нямам думи, колко и малко(за някой) да се е задържал, за мен е много, като имаш предвид, че това е много трудно!

Възхищавам се на Уепи, браво, да продължава в същия дух! :bow::yes:

А това никога няма да ми излезе от главата :inlove:

bwy1355605280e.gif

Оууу, благодаря ти, обожавам неговите усмивки, карат ме да се усмихвам и някак си усещам топло чувство в гърдите ми! :)

Ето един поздрав от мен, една от любимите ми негови песни! :beer:

http://vbox7.com/play:906a2cec2b

Въпрос на фен: "Ще прекараш ли отново Коледа с Мару?"

Уеда: "Какво имаш предвид с това 'отново'? (смее се) Има някакво недоразумение!"

(вече се чудя как феновете му изпращат въпроси и как не сме разбрали, че може да се направи :lol2: )

Честит 30-ти рожден ден, Уепи!  :icon_sunny: 

В Япония рожденият ден на невероятния ни изпълнител вече отдавна настъпи. Пожелавам му да ни е жив и здрав, да ни е все така усмихнат, сладък и неповторим! Много радости, щастие, късмет, любов и удовлетворение от прекрасната си работа. 

Дано и занапред да е с такъв хубав глас, да продължава да радва и да сее вдъхновение и респект у нас - тиретата! ^^ Той за нас е една голяма звездичка, която никога няма да престане да грее, дори той да се е провалил в нещо. Той завинаги ще си остане в нашите сърца. Винаги ще вярваме в него и колегите му от КАТ-ТУН!  :kissy: 
1234208_557880327615948_637020275_n.jpg