Jump to content

Ueda Tatsuya (Уеда Тацуя)


kiflichka67

Recommended Posts

Е, снимчиците са много хубави! :yes: Ами да с този поглед може да си живее в свой собствен си свят! ;) На мен лично ме кефи неговият поглед, сякаш влиза в душата ти и разбира каква си всъщност! :P Много ти благодаря, kiflichka67, че се грижиш за нас и ни радваш със снимки и информация за невероятният ни УЕПИ!

 

П.С. То и аз имам снимки за качване, ама все не ми стига времето, за което много се извинявам, но обещавам, че ще ги сложа в най- скоро време! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенчета на Уепи! Имам малко информация за него, която не е много хубавичка(е зависи, ако искате да гледате една от любимите си звезди да няма приятелка, значи е добра :lol: )! Е от една страна е хубава, но от друга не! :P

Уеда разкрива част от своя любов живот в октомврийското издание на Poporo!

Знаем, че когато поп-звездите говорят за любовните си връзки, то е или съвсем накратко, или разказват случка от началното училище. В този брой, обаче, Уепи ни разказва история, която изглежда се е случила наскоро.(лол :blink: )

„Имаше едно момиче, което много харесвах и когато излязохме на вечеря заедно беше толкова приятно и толкова добре се разбирахме, че изгубихме представа за времето.(Това е толкова сладко :rolleyes: )След това излизахме на срещи и аз започнах да я харесвам дори още повече.(Става още по-хубаво, защото той е намерил момичето-мечта :P ) Но след четвъртата среща усетих, че нещо не е наред. Наистина я харесвах, но в мен се появи чувството, че нещата няма да се получат ако започнем да излизаме сериозно.(Лошо, ама защо мисли чак за бъдещи неща, да мисли за мига)!!!! В крайна сметка, така и не и казах, че имам чувства към нея и това беше всичко.(Много е зле, да й беше признал поне :swoon: ) Това беше наистина неуместно решение, тъй като наистина много я харесвах.”(Еми да и беше признал бе, много тъжно :cry:)

Въпреки, че не се знае с точност, кога се е случило всичко, то е пределно ясно, че това не е случка от детството му след като са излизали на вечеря. Самият факт, че са имали четири срещи, показва че и момичето също е имало чувства към него.

И въпреки, че тази история няма щастлив край, тя хвърля поглед върху това, колко Уепи цени малките неща в една връзка.

Това е аз просто нямам думи!!! :o

Информацията е взета от ТУК! !

П.С. Хей, kiflichka67, изпреварих те с това инфо :D (може да не си го слагала, защото е "малко" тъжно)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе нямаш проблеми, аз нямах време да го публикувам и да, Уепи е абслолютен ТЪПАК, как може да отреже така момичето, сигурно е в шок!

И да от една страна е доста тъжно :( , но от друга страна - ЙЕЙ той е свободен. :es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, kiflichka67, доста неща си сложила на Уепито ни! :P

 

Доста са хубави снимчиците и твоите изобретения също не са за изхвърляне!!! ;)

 

А за гифчето на зайчето ни, доста добре си описала симптомите, а за това, че няма да коментираш и аз не бих- думите са излишни! :i love this: :i love this:

 

Просто ще споделя, че ми стана малко топличко, като го видях! :lol2:

 

Много ти благодаря, че ни радваш с хубави снимчици на момчето ни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак Уепи с неговите интереси.

 

Любима храна:

Месо. Луд съм по пържолата.

 

Не обича (храна) :

Стафиди, зелен грах, риба с лъскава кожа.

 

Любима напитка:

Всякакви газирани. (и аз съм така, абе поне не е алкохол)

 

Днешната закуска:

Пиле на грил, суши. Имах го това в интервю.

 

Любим спорт:

Боксиране.

 

Неща, които си изучавал:

Калиграфия, сметало, Английски език, изкуство, (сметало ?!?!? :lol: )

 

Любим цвят:

Монотонен. (еднотонен цвят, еднообразен цвят)

 

Любимо число:

1, 7

 

Любим аромат:

Обича аромата на ванилия. (аз също го обичам, да дойде в нас, съседите всеки ден си пускат освежителя за стая)

 

Любим тип за момичета:

Да са хубави на вид и да се грижат за другите. (да си ме вземе, аз съм му идеалът :i love this: )

 

Кога беше първата ви целувка? :

В първи клас, мисля...

 

Какво би попитал някой, който харесваш?

"Моля те излез с мен."

 

Кога би искал да се ожениш?

Някъде около 33 годишна възраст. Винаги съм искал да се оженя.

 

Среден сън:

Около 4 часа. Не съм бил в състояние да спя до сутринта скоро ... (сълзи) (миличкото, аз днес спах само 4 часа...)

 

Коя част от тялото започвате да миете докато сте в банята?

Косата. (само така, точно мой тип е :icon_sunny: )

 

Какви квалификации желаете да получите?

Нищо по-специално в момента.

 

Ако спечелите 300 млн. йени (~ 3,8 милиона щатски долара), какво бихте направили?

Взимам всичко наведнъж и купувам къща. (смее се)

 

Какво ще ви отведе на самотен остров??

Човек. Най-лошото отива при най-лошото ако човек е "ОКЕЙ". (смее се)

 

Ако имаш машина на времето, какво ще направиш?

Ще пътувам към миналото. Би било скучно, ако знам за бъдещето.

 

Любима мода:

Харесва ми огърлицата, която си купих наскоро. (аз пък обиците)

 

Ако се превърнеш в жена за един ден?

Ще изкуша и съблазня много мъже и ще изчезна. (смее се)

 

Последни потребности:

Мобилен телефон и портфейл.

 

Какво направихте през изминалите дни?

Тичах 8.5км. и плувах леко в басейна. (тъкмо ще ме научи да плувам ;) )

 

Нещо, което ви направи щастливи наскоро?

Ум, нищо по-специално.

 

Нещо, което те ядосва?

Има нещо, но не мога да го кажа тук.

 

Нещо, което получи наскоро?

Огърлица, говорих за точно сега. Аз я нося днес.

 

Някой, който е герой за вас?

Харесва ми Fujiwara Tatsuya. Той е страхотен актьор.

 

Ако трябва да сравняваш себе си с животно?

Кенгуру. Изглежда имат право пролетта?

 

А какви домашни любимци бихте искали да запазите?

Лисица и катерица.

 

Какви са най-много в предприятието?

A: Най-вероятно "Boys on the Run"!

 

Място в Япония до където бихте искали да пътувате?

За да стъпи на най-северната точка в Уаканай, Хокайдо. ( Уаканай е най-северният град в Япония)

 

Място в чужбина до където бихте искали да пътувате?

"Хайди" в Швейцария.

 

Кои са ти добри приятели от Johnny's?

Никой не е по-специален.

 

Какви лоши навици имате?

Гризе си ноктите.

 

Затворен тип човек сте или открит?

На половината на "затворен" и "открит".

 

Хляб или ориз?

Ориз. Аз предпочитам да ям ориз с подходящи ястия.

 

Udon или Рамен?

Udon. Харесва ми яйце Udon др.

 

Легло или Futon?

Легло.

 

Какво носиш докато спиш?

Тениска и къси панталони.

 

Коя Johnny's песен ви харесва най-много?

"Ao no Jidai" by Kinki Kids. Още от како влязох в агенцията.

 

Специалност в караоке?

В зависимост от настроението ми. Но аз не съм ходил на караоке наскоро.

 

Любим филм?

Много. Гледам всеки жанр, различен от романтика.

 

Любими книги?

Всички манга. Напоследък особено "Boys Run"!

 

Прякори:

Tatsuya, Tatsuo, Taaboo, Uepomu, Ueda (Тацуя, Тацуо, Табо, Уепому, Уеда)

 

Слабата ви страна е?

Настроението ми върви зле, когато съм гладен. (смее се) /охо... и аз съм така, знам какво го мъчи/

 

Вашите специални умения?

Мога да ям много. Друг път ядох пържола и хамбургер заедно наведнъж.

 

Сенпай гледат на вас като целта си. /сенпай=старши/

Аз уважавам всичките ми сенпаи.

 

Вашият чар?

Ueda Tatsuya! Това означава, че е цялото ми съществуване? (смее се)

 

Разкажете ни тайна на тялото си.

Аз имам гъдел. /аз пък не :P, имам само от непознати и от тати :lol: :lol: :lol: /

 

Моля, кажете ни текущата си амбиция.

Искам да стана велик актьор! /подкрепям :) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много добро интервю отново на Уепи! Браво на теб, kiflichka67,доста добре си се справила, сега можем да разберем нещо повече за момчето ни(Уепиии)! :rolleyes:

Ето и нещичко от мен, да не съм без нищо! ;)

 

Мюзикъли

2006 - DREAM BOYS

2004 – SUMMARY

2004 - DREAM BOYS

 

ТВ-шоу:

2011 - Music Lovers - KAT-TUN

2010 - KAT-TUN Summer Premium Event 2010

2010 - SMAP x SMAP

2008 - 2009 - Cartoon KAT-TUN (втори сезон)

2007 - 2008 - Cartoon KAT-TUN (първи сезон)

И сега е в KAT-TUN's Sekaiichi Dame na Yoru с другите момчета от КАТ-ТУН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извънредна новина:

Можем да изпратим кратко писмо, да го напишем на едно момиче по е-майла, което живее Япония, или да го напишем и да снимаме и пак да и го пратим там. Тя ще прати писмата на Каме, срок от днес 19.09.2012 до 27.09.2012, за повече информация, проверете тук.

В сайта, който ви дадох, пише, че всички на всички от КАТ-ТУН можем да им пишем, но разбира се бе обиди и нахоквания от типа "Ти си момиче, как може да имаш такава гадна коса, много си грозен.", така че и нашия Уепи е готов за няколко писъмца... :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tatchan аксесоари -(можете да ги видите в последният (за сега) епизод на шоуто им!)

ОБИЦИ: 93450

колие 1: 266700

колие 2: 338900

= 699,050 йени!

Иха, това се казва да дадеш много за да изглеждаш винаги добре! :i love this:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънце, благодаря ти за информацията за Уепи, колиетата и обиците са уникални, а цената поразяваща 699,050 йени!!!!! :huh:

 

Хора очаквайте няколко фенарта на Уепи! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :)

Рожденият ден на Уеда ще дойде скоро! И ако искате да публикувате някои работа(пожелания) или съобщения за него, ще се създаде албум с вашите творения и ще се прати! Който има facebook да го напише ТУК!

 

А който няма да ми го прати на лично, аз ще го пратя на момичетата-админки от страницата! :PАма да е на английски моля!

Не чакайте, времето тиктака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо любимке, пак се завръщаш така не очаквано с добри и сочни оферти... мацооо... B)

Аз сега ще питам как точно да ги изпращаме, дали ги искат под формата на снимка или коментар... очаквайте важни вести! :i love this:

И да не пропускайте този толкова рядък шанс... ;)

Постарайте се!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден УЕПИ ♥ !!!

Честит рожден ден на Уепи, да е жив и здрав, пожелавам му ОГРОМЕН успех в живота, кариерата, никога да не предава КАТ-ТУН, винаги да им е верен и те на него, и най-вече да внимава с любовта, да взима мерки какво прави и да НЕ наранява женските сърца иначе с Gabi Xristova отиваме там и го натупваме едно хубаво. Дано си изкара чудесно днес! :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, дойде ред и на УЕПИ! Честит рожден ден на сладкото момче, което вижда феички и нарича фенките си феички! Да ни е жив и здрав, много щастлив, всичко да е наред и с каквото се захване да успява! Да има цялото щастие на света!(той го заслужава)

 

Е колко снимки на Уепи, и всичките са хубави естествено! :P Аз няма да ви спамвам със снимки на нашето красиво момче(вече си имаме достатъчно, много ти благодаря, kiflichka67, за усилието и работата)! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини

 

Уепи, тренирал бойно изкуство "Спаринг" и станало лек инцидент с гръдният му кош, не знам

все още какво е станало, но той отменя тренировките си по бокс, точно заради това, за това той

вчера 12.10, не игра футбол с групата си в предаването им. Той беше там, но само като говорител.

Ако искате да гледате предаването им може да дойдете тук click-me.gif

Дано е добре, а ако има леко нараняване, нека да оздравее бързо... :(

Уебо, ние сме с теб! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето нов епизод на Quiz80, само че с Уепи... Пожелавам ви приятно гледане.

Много се извинявам, не можах да гледам шоутата, и без това няма да разбера от японският език, все някога ще намеря време.

 

click-me.gif ----> Quiz80 с Уеда Тацуя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете да гледате Уепи с групата му КАТ-ТУН!

 

Лично мнение за епизода:

 

Епизода беше РАЗТЪРСВАЩ, хем се смях, хем плаках :lol2: :lol2: :lol2:

Нямам думи, цели три пъти го наложиха... Малееее, slunchice снощи ми плачеше за Джунно, и сега разбрах защо... Ужас такива травестити УЖАС :D Джунно го е хванало гнус ... явно вече няма да погледне мъж в очите ...

Това си беше брутално. Но благодарение на тях видяхме какво има Джунно под дрехите си .. :D

Но си беше гадно, тфа ако някой те хване така... ще изпаднеш в ужас, и сигурно нема те пуснат поне 10 дни ...

 

А тфа за манджичката, много се смях тогава, естествено Мару пак него избраха ... :D И пак той се жертва. Всички много се смяха особено Джунно, с неговият монотонен и заразителен смях. :D

 

Косата на Уепи беше много яка. ^_^ Всички бяха толкова сладки ..... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно знаете за таз годишният му концерт с групата му КАТ-ТУН, ето и неговото прекрасно соло, което винаги завършва с прекрасни усмивки!

 

Runaway /саундтрак и на сериала с неговото участие в Runaway/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на фен: "Ще прекараш ли отново Коледа с Мару?"

Уеда: "Какво имаш предвид с това 'отново'? (смее се) Има някакво недоразумение!"

(вече се чудя как феновете му изпращат въпроси и как не сме разбрали, че може да се направи :lol2: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 30-ти рожден ден, Уепи!  :icon_sunny: 

В Япония рожденият ден на невероятния ни изпълнител вече отдавна настъпи. Пожелавам му да ни е жив и здрав, да ни е все така усмихнат, сладък и неповторим! Много радости, щастие, късмет, любов и удовлетворение от прекрасната си работа. 

Дано и занапред да е с такъв хубав глас, да продължава да радва и да сее вдъхновение и респект у нас - тиретата! ^^ Той за нас е една голяма звездичка, която никога няма да престане да грее, дори той да се е провалил в нещо. Той завинаги ще си остане в нашите сърца. Винаги ще вярваме в него и колегите му от КАТ-ТУН!  :kissy: 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...