Jump to content

Познайте репликата?


Recommended Posts

Е, то не беше точно ядрена физика :)

 

"Знаеш ли какво чакам тук? Не огънче. Чакам светлината. Като дадеш огънче, даваш светлина"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така го докарахте до две гатанки едновременно :) ? Алфонс също позна филма ( ако не е това, аз ще се откажа от спорта :) ), така че спокойно може и той да си даде реплика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз като теб :28558: . Не е справедлив живота и тук и в загадките знам филмите, обаче нямам своя загадка и все си пасувам :) . Някой друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не, ИЗОБЩО не сте ми познали загадката още :28558: Ама като гледам добре сте си се развихрили, аз освен да си ходя, да не преча нещо? :rofl:

 

Упс, сори, maira е познала:)

 

ИМАМЕ ПОБЕДИТЕЛ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok Keva, отсъпвам ти реда с Love Exposure :) Олдбой също ставаше на пръв поглед, но явно пропускам детайл  :slap:

И без това само аз гледах Данда Рин и Добре дошли в магазина за желания (Yorozu Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso), та ако попитам:

"Там зад планината, казват хората, живее щастието..." или "Хо,хо,хо тъй -тъй, виждам, че тук има проклятие..." никой няма да ми отговори.

 

ПП Shonen Merikensack бих го обяснила със "Са-ку-ра, саку-ра, са-ку-ра-а-а-а... наистина ли мислиш, че не става, шефе?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски филм от 2004-та. Репликата е на второстепенен герой и е съвсем в началото, та е нормално да не я помни никой ;)

A moment to remember

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...